۰۹:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش/ سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir

در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش/ سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir پرداخته ایم. با ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

فیش حقوقی فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش/ سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir پرداخته ایم. با ما در اندیشه معاصر همراه باشید.

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش و سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته  eservices.cspf.ir از مهمترین مواردی است که جهت دسترسی فرهنگیان به فیش حقوقی باید به آن پرداخته شود. صندوق بازنشستگی فرهنگیان و نحوه ورود به آن را در اندیشه معاصر مطالعه میکنید.

 

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، مشاهده فیش حقوقی با کد ملی معلمان بازنشسته و دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش، با جست و جوی آدرس سایت راه اندازی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری eservices.cspf.ir میسر می باشد و دسترسی به تسهیلات طرح یاری، از امکانت این سامانه است.

بازنشستگان فرهنگی، یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین افراد در جامعه بوده که نیاز است دولت و صندوق بازنشستگی کشوری، در خصوص امور رفاهی و ارائه خدمات مربوط به این قشر، تغییراتی را اعمال کرده و هرچه بیشتر، در راستای تسهیل امور مربوط به آنان، بکوشند.

 

به همین سبب، صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir، جهت رفاه حال این قشر زحمت کش، راه اندازی گردید تا بازنشستگان محترم بتوانند از طریق آن و بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری، اقدام به انجام اموری چون مشاهده فیش حقوقی با کد ملی و دریافت حکم کارگزینی خود کنند که استفاده از امکانات این سایت، مستلزم اطلاع از نحوه ورود به سامانه و طی مراحل لازم می باشد.

 

لذا در اندیشه معاصر، ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی، دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش، اخبار جدید صندوق، دریافت گواهی کسر از حقوق، دریافت تسهیلات مالی و سایر امکانات صندوق بازنشستگی فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفته است.

سازمان آموزش و پرورش جهت سهولت معلمان و قشر فرهنگی کشور برای دریافت فیش حقوقی به صورت غیر حضوری سامانه my.medu.ir یا همان سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را در بستر فضای اینترنتی برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه طراحی و ارائه نموده است زیرا پیش از این تنها راه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت حضوری بوده است.

هر فرد فرهنگی می تواند به راحتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش با ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش نسبت به مشاهده فیش دریافتی حقوق ماهیانه خود اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه مطلب نسبت به اینکه فرهنگیان نیاز به راهنمایی جهت ورود به سامانه my.medu.ir و نحوه دریافت فیش از این سامانه را دارند توضیحات کامل آورده شده است.

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

پیش از طراحی سایت my.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، با جست و جوی آدرس سایت راه اندازی شده از سوی eservices.cspf.ir میسر می باشد. پس از جست و جوی آدرس سایت، فرد وارد صفحه ای مشابه صفحه زیر شده و با کلیک بر روی گزینه ورود و ثبت نام به سامانه، حسب مورد، می تواند برای وارد شدن به حساب کاربری خود یا ایجاد حساب کاربری در سایت صندوق بازنشستگی فرهنگیان، اقدام کند.
در صورت انتخاب گزینه ثبت نام، شخص باید کد ملی و شماره تلفن خود را وارد کرده و بر روی گزینه ارسال رمز یکبار مصرف، کلیک کند.در این مرحله فرد باید، کد ارسالی به شماره همراه خود را وارد نماید.

در این مرحله، نام کاربری فرد، پیش فرض، کد ملی او تعیین شده و فرد باید رمز عبور خود را انتخاب کرده و به مرحله بعدی برود تا با طی مراحل مورد نیاز، موفق به تشکیل حساب کاربری در این سامانه شود.

در صورت انتخاب گزینه ورود به سامانه، فرد باید، شیوه ورود خود را انتخاب کرده و حسب مورد، اطلاعاتی چون، نام کاربری و رمز عبور، شماره تلفن و کد ارسالی به آن، یا کد ملی، شماره حساب و دفتر کل را در کادرهای مربوطه وارد نماید.

شایان ذکر است که ورود از طریق دولت من نیز برای اشخاصی که مایلند از این درگاه، اقدام به ورود به صندوق بازنشستگی فرهنگیان نمایند، پیشبینی شده که استفاده از آن، منوط به احراز هویت در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند است.در ادامه مقاله، راهنمای تصویری مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی و دریافت حکم کارگزینی این دسته از افراد از طریق صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir، ارائه خواهد شد و در خصوص سایر امکانات سایت، توضیحاتی ذکر می گردد.

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری که بازنشستگان آموزش و پرورش، به آن صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir نیز می گویند، امکان مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی را فراهم می آورد که مراحل آن، با جستجوی آدرس صندوق و کلیک بر روی گزینه “مشاهده” که مقابل خدمات مربوط به حقوق در لیست خدمات صندوق قرار دارد، آغاز می گردد.
در این مرحله شخص باید، بر روی گزینه دریافت فیش حقوقی کلیک کند.در این مرحله، فرد باید بر روی گزینه دریافت کلیک کند.در این گام، شخص باید شیوه ورود خود را انتخاب نماید که در راهنمای تصویری مقاله حاضر، گزینه ورود با نام کاربری و رمز عبور انتخاب شده است.در صورت وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، فرد وارد پورتال خود خواهد شد.در نهایت، فرد می تواند سال مد نظر خود برای دریافت فیش حقوقی را تعیین کرده و با طی باقی مراحل، اقدام به مشاهده فیش حقوقی با کد ملی نماید.

دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش

دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش نیز با کمک اطلاعاتی چون کد ملی و نام کاربری و رمز عبور سامانه صندوق بازنشستگی فرهنگیان یا همان سایت کانون بازنشستگی کشوری، میسر می باشد و برای این امر، متقاضیان باید آدرس eservices.cspf.ir را جستجو و بر روی گزینه “مشاهده” که مقابل خدمات مربوط به حقوق در لیست خدمات صندوق قرار دارد، کلیک نمایند.
در این مرحله، فرد باید گزینه دریافت حکم حقوق را انتخاب کند.در این گام، فرد باید بر روی گزینه دریافت، کلیک کند.

در این مرحله، شخص باید شیوه ورود خود را تعیین کرده و با وارد کردن اطلاعات لازم، به پورتال خود دسترسی یابد که در راهنمای ارائه شده، گزینه ورود با نام کاربری و رمز عبور انتخاب گردیده است.

در این گام، شخص باید پس از تعیین نوع حکم، بر روی گزینه دریافت حکم کلیک کند.پاداش پایان خدمت فرهنگیان، به ازای هرسال خدمت و نهایتا تا ۳۰ سال، معادل حقوق و مزایای یکماه آخرین حقوق، به همراه مبلغ مربوط به مرخصی های ذخیره شده، به فرهنگیان تعلق می گیرد که علاقمندان به کسب اطلاعات لازم، می توانند مقاله زیر را مطالعه کنند.

اخبار جدید صندوق بازنشستگی فرهنگیان

برای دریافت اخبار جدید صندوق بازنشستگی فرهنگیان، فرد می تواند به سایت راه اندازی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس eservices.cspf.ir، مراجعه کرده و بر روی گزینه زرد رنگ سایت اطلاع رسانی، کلیک نماید.

صندوق بازنشستگی

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

در این مرحله، فرد به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی فرهنگیان، هدایت خواهد شد و می تواند از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به بازنشستگان نهاد آموزش و پرورش، همچنین، بازنشستگان سایر سازمان های تابع قانون مدیریت خدمات کشوری و نه قانون کار، مطلع گردد.

درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی فرهنگیان، علاوه بر امکان دسترسی به آخرین اخبار صندوق، دسترسی به امکاناتی چون اطلاعات مزایده و مناقصه های در حال برگزاری صندوق، راهنمای خدمات، ارتباط مردمی و… را نیز در اختیار شخص، قرار می دهد.

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط