۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۱

ورزشی

عکس یادگاری پژمان جمشیدی در کنار مربی استقلال

طی ۲۰ سال اخیر رابطه اهالی فوتبال با سینما خیلی گرم‌تر شده و تعداد قابل ملاحظه‌ای از بازیکنان استقلال و پرسپولیس به سمت پرده نقره‌ای گرایش پیدا کرده‌اند.

پژمان جمشیدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تا اوایل دهه ۹۰ شمسی پژمان جمشیدی از نظر اغلب مردم یک فوتبالیست بود که سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌های بزرگی همچون سایپا، پرسپولیس و پاس را یدک می‌کشید اما زندگی پژمان جمشیدی پس از بازی کردن در سریال پژمان به طور کامل عوض شد و حالا او یکی از بازیگران مطرح سینما و پلتفرم‌های نمایش خانگی محسوب می‌شود که حتی نامش در میان کاندیداهای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر هم قرار گرفته است. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

عکس یادگاری پژمان جمشیدی در کنار مربی استقلال

جمشیدی قبل از این‌که پرسپولیسی شود یکی از بازیکنان موثر سایپا به ویژه طی سال‌های پایانی دهه ۷۰ بود و رفاقتش با بهنام ابوالقاسم‌پور هم همان‌جا شکل گرفت. این عکس که سال ۱۳۷۸ گرفته شده، فوتبالیست دیروز و سوپر استار امروز سینما را در کنار ابوالقاسم‌پور و البته مجید صالح کاپیتان اسبق سایپا نشان می‌دهد.

پژمان و بهنام در ابتدای دهه ۸۰ به پرسپولیس پیوستند ولی مجید صالح پس از پایان دوران فوتبالش سراغ مربیگری رفت و اتفاقا در مقاطعی تحت عنوان مربی روی نیمکت استقلال هم نشست تا به نوعی افراد حاضر در این عکس هر کدام سرنوشتی متفاوت پیدا کنند.

بیشتر بخوانید: خبرورزشی‌گردی| پژمان جمشیدی: خوشحالم که علی پروین هم زیرخاکی را می‌دید/ هواداران پرسپولیس و فوتبالی‌ها هنوز فراموشم نکرده‌اند

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط