عملکرد مثبت مسئولان نقشه دشمنان را خنثی می کند

عملکرد مثبت مسئولان نقشه دشمنان را خنثی می کند قم- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه یکی از راه‌های افزایش رضایتمندی مردم، افزایش خدمت رسانی است، گفت: مسئولین باید با عملکرد خوب خود، نقشه دشمن علیه انقلاب را خنثی کنند. به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حسینی بوشهری دوشنبه در دیدار با […]

عملکرد مثبت مسئولان نقشه دشمنان را خنثی می کند

عملکرد مثبت مسئولان نقشه دشمنان را خنثی می کند

قم- رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه یکی از راه‌های افزایش رضایتمندی مردم، افزایش خدمت رسانی است، گفت: مسئولین باید با عملکرد خوب خود، نقشه دشمن علیه انقلاب را خنثی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حسینی بوشهری دوشنبه در دیدار با شهردار و معاونین شهرداری قم با اشاره به ضرورت توسعه زیر ساخت‌های شهری در کنار رشد معنوی گفت: لازم است که گسترش زیرساخت فضای شهری در خدمت رشد فضای معنوی شهر باشد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به لزوم تلاش همگانی برای تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» گفت: شعار سال به عنوان یک نقشه راه است و همه دستگاه‌ها مخاطب آن هستند پس باید در راه تحقق آن تلاش کرد.

وی با بیان ضرورت برنامه‌ریزی برای تحقق شعار سال گفت: سازمان شهرداری از جمله دستگاه‌هایی است که توان استفاده از ظرفیت خود برای رفع موانع تولید را داراست.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به نقش حوزویان افزود: طلاب و روحانیون نیز لازم است با توجه به شعار سال، به ارائه دیدگاه فقهی بپردازند و محتوا تولید کنند تا دیدگاه‌های کارشناسانه، جهت دینی پیدا کند.

وی افزود: شهرداری می‌تواند با بررسی قوانین، تصمیمات و راهکارهای جدیدی را درباره فعالیت‌های اقتصادی و اعطای مجوز به کسب و کارها اتخاذ کند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بر آسان نمودن خدمات به مردم تاکید کرد و گفت: یکی از راه‌های افزایش امید مردم و رضایتمندی آنها، افزایش تسهیلات خدمت رسانی است؛ مردم به عنوان ستون انقلاب اسلامی هستند و مسئولین باید با عملکرد خوب خود، نقشه دشمن علیه انقلاب اسلامی را خنثی کنند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: بوستان‌های شهری این ظرفیت را دارند که در آنها کتابخانه تأسیس کنیم و فرهنگ مطالعه را ارتقا دهیم.

وی از افزایش نماهای رومی در معماری شهری انتقاد کرد و گفت: این سبک معماری مرتبط با فرهنگ ایران و اسلام نیست و باید با استفاده خلاقانه از معماری ایرانی اسلامی، فرهنگ خود را حفظ نمائیم.

مهر