طرح «تنور مهربانی» همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

طرح «تنور مهربانی» همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود طرح «تنور مهربانی» با هدف توزیع نان صلواتی همزمان با ماه مبارک رمضان در محله‌های کم‌برخوردار به با محوریت امامزاده‌های استان تهران برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، امامزاده‌های استان تهران همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور کمک به نیازمندان […]

طرح «تنور مهربانی» همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

طرح «تنور مهربانی» با هدف توزیع نان صلواتی همزمان با ماه مبارک رمضان در محله‌های کم‌برخوردار به با محوریت امامزاده‌های استان تهران برگزار می‌شود.

طرح «تنور مهربانی» همزمان با ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، امامزاده‌های استان تهران همزمان با ماه مبارک رمضان به منظور کمک به نیازمندان و رنگین کردن سفره آنها در طول ماه میهمانی خدا، علاوه بر ادامه روند توزیع بسته‌های معیشتی، اقدام به توزیع نان صلواتی در محله‌های کم‌برخوردار تهران می‌کنند.

بر همین اساس، طرح «تنور مهربانی» همزمان با ضیافت الهی به همت امامزاده‌های استان تهران برپا می‌شود و علاقه‌مندان برای مشارکت در این طرح می‌توانند با مراجعه به امامزاده‌های محله خود هزینه هر تعداد قرص نان مدنظر را پرداخت کنند.

همچنین افراد می‌توانند نذورات یا کفاره (غیرعمد ۳ هزار تومان و عمد ۱۸۰ هزارتومان) را از این طریق پرداخت کرده و نان سفره افطار روزه‌داران را تأمین کرده و در این کار خیر سهیم باشند.

به گزارش فارس، سال گذشته همزمان با ایام ماه مبارک رمضان امامزاده‌ها به دلیل شیوع کزونا بسته بودند اما خادمان بقاع متبرکه از این فرصت برای عملیات عمرانی و کمک به نیازمندان و مهار کرونا استفاده کردند؛ تا جایی که روزانه در کنار توزیع غذای گرم و‌ بسته معیشتی به نیازمندان، به ضدعفونی معابر و خیابان‌ها و توزیع غذا در بیمارستان‌ها پرداختند.

انتهای پیام/

فارس