22:57 - 1403/01/29

اقتصادی

شرایط وام بانک مهر ایران | انواع وامهای بانک مهر

شرایط دریافت وام از بانک مهر

شرایط وام بانک مهر ایران | انواع وامهای بانک مهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بانک مهر یکی از بانکهایی است که شرایط ویژه ای را به خود اختصاص داده است. بانک مهر توجه خیلی از افراد را خود جلب کرده برای مشاهده شرایط آن و مشاهده جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتهای این خبر دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

وام بانک مهر ایران

وام‌های بانک مهر ایران از جمله وام‌های قرض‌الحسنه (بدون سود، بدون کارمزد) در سیستم بانکی کشور هستند. همواره بانک مهر با ارائه‌ی طرح‌های مختلف تسهیلاتی در تلاش است امکان دریافت وام برای همه‌ی افراد جامعه را ایجاد کند.

وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح مهریار بانک قرض‌ الحسنه ی مهر ایران

وام ۳۰۰میلیون تومانی طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران با افتتاح حساب قرض الحسنه در این بانک و خواب سپرده‌ی حداقل ۳ماه، اعطا می‌شود. بانک مهر ایران برای این وام سودی درنظر نگرفته است اما کارمزد ۴درصدی برای تأمین هزینه‌های خود تعیین کرده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ماهه است و برای ضمانت نیاز به ۳ضامن رسمی است.

شرکت‌هایی که تمایل به ارائه‌ی خدمات وام برای کارکنان خود را دارند، با استفاده از این طرح این خدمت را عملی می‌کنند. این شرکت‌ها با ارائه‌ی سندهای اساسنامه‌ی شرکت، پروانه‌ی فعالیت، چک برای ضمانت و روزنامه‌ی رسمی امکان دریافت وام برای کارکنان خود را ایجاد می‌کنند. همچنین کارمندان این شرکت‌ها با استفاده‌ از برگه‌ی کسر از حقوق و معرفی‌نامه وام خود را دریافت می‌کنند.

از دیگر مزایای طرح مهریار بانک مهر برای کارمندانی که شرکت آن‌ها با بانک قرارداد دارد این است که به‌صورت ضربدری می‌توانند ضامن یکدیگر شوند.

بانک مهر

وام ۲۰۰ میلیون تومانی نقدی بانک قرض‌ الحسنه‌

وام ۲۰۰ میلیون تومانی نقدی بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران به همه‌ی کسانی که حساب قرض‌الحسنه و معدل حساب حداقل ۳ماه در بانک مهر دارند، پرداخت می‌شود. برای طرح ۲۰۰میلیون تومانی نقدی، سود و کارمزد ۴درصدی در نظر گرفته شده است و بازپرداخت ۶۰ماهه دارد.

متقاضیان وام این طرح نباید چک برگشتی و بدهی به بانک داشته باشد.

وام ۲۰۰میلیون تومانی امتیازی بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران با داشتن ۳ تا ۱۲ماه معدل حساب در حساب قرض‌الحسنه‌ اعطا می‌شود. حداکثر مدت بازپرداخت ۶۰ماهه و سود ۴درصدی دارد.

هر مقدار سپرده‌ که برای کسب معدل حساب در حساب قرض‌الحسنه‌ی خود قرار می‌دهید، بعد از گرفتن اعتبار قابل برداشت و مسدودی سپرده برای طرح امتیازی بانک مهر در نظر گرفته نشده است.

وام ۱۵۰ میلیونی طرح ۲ در ۱ بانک قرض‌ الحسنه‌

در طرح ۲ در یک بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران با افتتاح یک حساب قرض‌الحسنه دو بار تسهیلات دریافت می‌کنید. در تسهیلات اول، یک روز بعد از افتتاح حساب، تا ۹۵درصد سپرده‌ی حساب خود (تا سقف ۱۵۰میلیون تومان) اعتبار دریافت می‌کنید. وام اول سود یک درصدی دارد و حداکثر مهلت بازپرداخت اقساط ۶۰ماهه است.

خوب است بدانید بعد از دریافت وام اول، سپرده‌ی شما تا زمان تسویه‌ی کامل اقساط، نزد بانک باقی خواهد ماند. همچنین برای دریافت تسهیلات اول نیاز به ضامن رسمی نیست. (سپرده‌ی شما به‌عنوان ضمانت در نظر گرفته می شود.)

بعد از تسویه‌ی کامل تسهیلات اول (حداقل ۶ماه از دریافت وام اول گذشته باشد)، می‌توانید برای دربافت تسهیلات دوم اقدام کنید. میزان اعتباری که در تسهیلات دوم اعطا می‌شود به میانگین باقی‌مانده‌ی سپرده‌ی شما و بازپرداخت اقساط ماهانه‌ی وام اول، وابسته است. مدت بازپرداخت اقساط حداکثر ۶۰ماهه و سود وام دوم ۴درصدی است. برای گرفتن وام دوم باید یک ضامن رسمی معرفی کنید.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی بدون ضامن بانک قرض‌ الحسنه

وام ۱۰۰میلیون تومانی بدون ضامن بانک قرض‌الحسنه‌ی مهر ایران برای کسانی که حساب واریز حقوق آن‌ها در بانک مهر هست، در نظر گرفته شده است. در این طرح؛ بدون ضامن، به شرط اعتبارسنجی بانک مرکزی (داشتن رتبه‌ی اعتباری B ،A یا C) و نامه‌ی کسر از حقوق، تا سقف ۱۰۰میلیون تومان تسهیلات دریافت می‌کنید.

وام ۱۰۰ میلیون تومانی کالا کارت بانک قرض‌ الحسنه‌ ی مهر ایران

۱۰۰میلیون تومان وام خرید کالای بانک مهر ایران در قالب یک کارت اعتباری برای خرید از فروشگاه‌های طرف قراردادش داده می‌شود. سود این تسهیلات ۴درصد است. بازپرداخت اقساط این وام بانک مهر، به انتخاب متقاضی و تا سقف ۲۴ماه قابل تغییر است.

وام ۸۰ میلیون تومانی طرح دوم پیوند بانک قرض‌ الحسنه ی مهر ایران

وام ۸۰میلیون تومانی طرح دوم پیوند بانک قرض‌‌الحسنه‌ی مهر ایران را با افتتاح حساب و واریز ماهیانه مبلغی به این حساب دریافت اعطا می‌شود. میزان اعتبار دریافتی این وام بانک مهر، براساس میانگین حساب قرض‌الحسنه، به مدت ۵سال تا سقف ۸۰میلیون تومان محاسبه می‌شود. البته امکان کاهش مبلغ سپرده‌ی ماهیانه و افزایش تعداد سال‌های سپرده‌گذاری فراهم شده است.

وام ۳۰ میلیون تومانی طرح امتیازی بانک قرض‌ الحسنه

وام ۳۰میلیون تومانی طرح امتیازی بانک قرض‌‌الحسنه‌ی مهر ایران را با افتتاح حساب و واریز مبلغ ماهیانه به این حساب بگیرید. این طرح تسهیلاتی بانک مهر مانند سایر وام‌های این بانک، برای دریافت نیاز به معدل حساب است.

بازپرداخت ۶۰ماهه برای این وام تعیین شده است و برای گرفتن وام تا مبلغ ۱۰میلیون تومان نیاز به معرفی یک ضامن رسمی و برای دریافت مبلغ وام بیشتر از ۱۰میلیون تومان نیاز به معرفی دو ضامن رسمی دارید.

وام ۳۰ میلیون تومانی طرح اعتبار در حساب جاری بانک قرض‌ الحسنه‌ ی مهر ایران

وام ۳۰میلیون تومانی طرح اعتبار در حساب جاری بانک قرض‌الحسنه‌ همانند تعدادی از وام‌هایی که پیش از این توضیح دادیم با ایجاد میانگین حساب ۳ تا ۱۲ماهه تا سقف ۳۰میلیون تومان اعطا می‌شود. بازپرداخت ۲۴ تا ۴۸ماهه بر حسب مدت زمان خواب سپرده تعیین می‌شود. سود این وام همانند اکثر وام‌های بانک ۴درصدی است.

شرایط وام این بانک

به‌طور کلی، مهمترین شرایط برای دریافت وام مهر ایران نباید به این بانک بدهکار باشید یا چک برگشتی داشته باشید. افتتاح حساب و ارائه‌ی ضامن رسمی هم از دیگر شرایط وام های بانک ایران است. اگر میانگین حساب بالایی دارید، می‌توانید در فاصله‌ی زمانی کوتاه‌تر مثل ۳ تا ۶ ماه تسهیلات را دریافت کنید. کسانی‌که میانگین حساب کمتری دارند، در فاصله‌ی زمانی ۷ تا ۱۲ ماه می‌توانند درخواست وام بانک را ثبت کنند.

قسط ماهانه طرح کالا کارت بانک ایران چقدر است؟

سقف این وام ۱۵۰ میلیون تومان است و هر ماه باید ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان پرداخت کنید.

مدارک موردنیاز برای دریافت تسهیلات بانک مهر ایران چیست؟

برای دریافت تسهیلات بانک مهر ایران به شناسنامه، کارت ملی، کپی از صفحه‌های شناسنامه و کارت ملی، کپی مدارک شناسایی ضامن، فیش حقوقی و برگه‌ی افتتاح حساب احتیاج دارید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط