سه کارت های بازی همستر امروز چهارشنبه ۲۰ تیر / جایزه ۵ میلیونی اینجاست

دیلی کمبو 5 میلیونی همستر یا کارت های روزانه بخشی در این بازی تلگرامی است که به کاربرانی که سه کارت آن روز را پیدا کنند، جایزه می‌دهد. این کارت‌ها تا ۲۴ ساعت فعال می‌مانند و بعد تغییر می کنند. هر کارت کمبو، شامل سه کارت عادی است که با فعا...

سه کارت های بازی همستر امروز چهارشنبه ۲۰ تیر / جایزه ۵ میلیونی اینجاست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دیلی کمبو همستر یا کارت های روزانه این بازی تلگرامی بخشی در بازی همستر است که به مخاطبانی که ۳ کارت روز را پیدا کنند، پنج میلیون سکه می‌دهد. این کارت‌ها تا ۲۴ ساعت فعال می‌مانند و بعد تغییر می کنند. هر کارت کمبو، شامل سه کارت عادی است که با فعال کردن آن، سود ساعتی شما به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

 

کارت های بازی همستر کامبت چیست؟

کارت های همستر یا دیلی کمبو چیست؟
کمبوی روزانه (Daily Combo) یکی از پرسودترین بخش‌های بازی همستر کمبت است. برای دریافت جوایز کمبو، شما باید ۳ عدد از کارت های همستر را از بخش Mine انتخاب کنید. در این بخش، چهار قسمت زیر وجود دارند که باید کارت‌ها را از میان آن‌ها بیابید:

روند یافتن کارت های امروز همستر بسیار جذاب است؛ چراکه همه کاربران به یکدیگر کمک می‌کنند تا زودتر آن‌ها را بشناسند و جایزه کمبوهای روزانه را دریافت کنند.

 

با پیدا کردن سه کارت کامبو می‌توانید یک مرحله سطح خود را بالا ببرید و همزمان ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه (توکن) جایزه بگیرید.

 

سه کارت بازی همستر کامبت (کامبو) امروز چهارشنبه ۲۰ تیر

سه کارت های بازی همستر امروز چهارشنبه ۲۰ تیر / جایزه ۵ میلیونی اینجاست

 

کد تپ سواپ امروز سه شنبه ۱۹ و چهارشنبه ۲۰ تیر برای ۲۰۰ هزار سکه

 

توضیح:

۱- بالا گزینه earn per tap رو سه بار بزنید
۲- صفحه همستر قرمز میشود
۳- رو همستر یک بار کلیک نگه داشته و بردارید تبدیل می شود به خط (-) سریع برداشته تا تبدیل شود به نقطه (.)
۴- رمز بالا رو بزنید

برای خط (-) باید یکبار نگه دارید دستتون رو
برای نقطه (.) باید یکبار ضربه بزنید

 

کارت های همستر را چگونه به دست آوریم؟
شما می‌توانید ازطریق همین صفحه کارت های امروز همستر را مشاهده کنید. بااین‌حال، احتمال دارد که بعضی از این کارت‌ها برای شما قفل باشند. بنابراین، لازم است که به توضیحات زیر هر کارت توجه کنید و اقدامات لازم را مانند ارتقای یک کارت دیگر یا دعوت‌کردن از دوستان بیشتر، انجام دهید تا کارت مورد نظر برای شما باز شود. به یاد داشته باشید که سکه‌های همستر با هدف ارتقای سطح کاربری و دریافت‌ «درآمد غیرفعال» (Profit) بیشتر به شما داده شده‌اند؛ پس در خرج‌کردن آن‌ها خساست به خرج ندهید. تیم سازنده همستر نیز بر این مسئله تأکید دارد که افزایش پرافیت، از جمع‌کردن سکه، اهمیت بیشتری دارد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : نواندیش

مطالب مرتبط