زمان تشرف به امامزاده صالح(ع) کاهش یافت

زمان تشرف به امامزاده صالح(ع) کاهش یافت با توجه به دستور ستاد کرونا، ساعت تشرف به امامزاده صالح (ع) تجریش کاهش یافت و زائران فقط از ساعت ۱۰ تا ۱۸ امکان‌ حضور در شبستان این آستان را دارند. ببه گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، متولیان امامزاده صالح (ع) تجریش با توجه به شیوع […]

زمان تشرف به امامزاده صالح(ع) کاهش یافت

با توجه به دستور ستاد کرونا، ساعت تشرف به امامزاده صالح (ع) تجریش کاهش یافت و زائران فقط از ساعت ۱۰ تا ۱۸ امکان‌ حضور در شبستان این آستان را دارند.

زمان تشرف به امامزاده صالح(ع) کاهش یافت

ببه گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، متولیان امامزاده صالح (ع) تجریش با توجه به شیوع کرونا و دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا ساعت بازگشایی این آستان را تغییر دادند.

بر همین اساس، امامزاده صالح (ع) از امروز ساعت ۱۰ صبح به مدت هشت ساعت میزبان زائران است و در خارج از این ساعات درهای امامزاده بسته است.

همچنین با توجه به ابلاغیه ستاد کرونا و اوقاف استان تهران، به دلیل وضعیت قرمز کرونایی، تربتخانه امامزاده‌ها بسته است و‌فقط در شبستان بقاع متبرکه افراد امکان حضور دارند.

در برخی از امامزاده‌ها نیز با وجود اینکه معاون فرهنگی اوقاف استان تهران از بسته نشدن امامزاده‌ها خبر داده بود، محدودیت‌هایی اعمال شده است.

انتهای پیام/

فارس