۱۷:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۳

زاکانی امروز در وزارت کشور چه گفت؟ | زمینه رفع چالش‌ ها فراهم می شود!

در ادامه سخنان علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را در اندیشه معاصر می خوانید.

زاکانی امروز در وزارت کشور چه گفت؟ | زمینه رفع چالش‌ ها فراهم می شود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در میان ثبت نام کنندگان امروز در وزارت کشور یک چهره آشنای سیاسی در انتخابات گذشته هم بود. زاکانی امروز آمد و در چهاردهمین دوره انتخابات ثبت نام کرد. زاکانی هم مثل دیگر کاندیدا ها ۵ دقیقه صحبت کرد که متن سخنانش را در اندیشه معاصر می خوانید. داوطلب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری گفت: خط اصلی انقلاب را در دولت خدمت محور قرار می‌دهیم.

«علیرضا زاکانی» شهردار تهران، در مجلس یازدهم پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت شهادت شهدای خدمت، اظهار داشت: رئیسی عزیز ما مؤمن و انقلابی و اهل منطق و استدلال بود. شهید رئیسی به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت.

وی ادامه داد: قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم. قرار نیست از آمدن میان مردم واهمه داشته باشیم و سختی‌ها فقط برای قشر خاصی از مردم باشد.

علیرضا زاکانی

زاکانی گفت: قرار است با برنامه و کارنامه برای پیشرفت ایران عزیز با محوریت عدالت با رفع فساد و تبعیض تا آخر پای مردم بمانم.

وی گفت: قرار است نگذاریم جریان تحریف را دوباره حاکم کنند و کتاب تاریخ را برنامه تحول جا زنند.

زاکانی افزود: در عرصه بین الملل نیز نسبت شهید جمهور ما با دوستان انقلاب اسلامی حمایت و با دشمنان آن مخالفت صریح و شجاعانه بود.

وی گفت: شهید رییسی به انقلابی بودن خود افتخار کرد و قرآن و تصویر حاج قاسم را بر دست گرفت و به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت.

وی افزود: اندوخته سه سال دولت رییسی همان راه جمهور است. ترسیم جهت گیری درست در مسیر انقلاب و ایجاد شرایط ثبات برای ایران عزیز است؛ وضعی که با زمان شروع دولت سیزدهم قطعاً قابل مقایسه نیست.

وی تصریح کرد: اکنون بر اساس وظیفه و با دعوت نخبگان دانشگاهی و حوزوی و فعالان سیاسی امده ام تا با مشارکت مردم خط اصلی انقلاب و گفتکان خدمت صادقانه را محور قرار دهیم.

زاکانی افزود: قرار نیست در برابر دشمنان انقلاب و ملت رشید ایران، منفعل و تابع باشیم؛ قرار است به تبعیت از رهبر انقلاب و به پشتیبانی ملت با حرکتی جهادی و شناخت مطلوب از شرایط امروز کشور با برنامه جامع و دقیق، جهش بزرگی را در تکمیل سریع‌تر این مسیر، رقم بزنیم.

داوطلب نامزدی ریاست‌جمهوری افزود: قرار است با برنامه و کارنامه بر مدار مردم زمینه رفع چالش‌ها فراهم شود

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط