فرهنگیان

رییس دادگستری قلعه‌گنج: ایجاد شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان را پیگیری می‌کنیم

رییس دادگستری قلعه گنج در جنوب کرمان گفت: پیشنهاد راه اندازی شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان با هدف حل و فصل مسائل فرهنگیان با رویکرد حفظ اسرار، شان

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از ایرنا- رییس دادگستری قلعه گنج در جنوب کرمان گفت: پیشنهاد راه اندازی شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان با هدف حل و فصل مسائل فرهنگیان با رویکرد حفظ اسرار، شان…برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

رییس دادگستری قلعه‌گنج: ایجاد شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان را پیگیری می‌کنیم

رییس دادگستری قلعه گنج در جنوب کرمان گفت: پیشنهاد راه اندازی شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان با هدف حل و فصل مسائل فرهنگیان با رویکرد حفظ اسرار، شان و جایگاه معلمان را موثر و سنجیده می‌دانیم و از طریق مرکز استان تا رسیدن به نتیجه لازم پیگیری خواهیم کرد.علی مهدیان‌فر روز سه‌شنبه در نشست با رییس اداره آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: جامعه فرهنگیان حرمت و جایگاه والایی دارد و ما از ظرفیت آنان، مصلحین قرآنی و فرهنگی برای سازش و پیشگیری از وقوع جرم و تامین امنیت جامعه استفاده خواهیم کرد.

معلمان و فرهنگیان

رییس دادگستری قلعه‌گنج: ایجاد شورای حل اختلاف ویژه فرهنگیان را پیگیری می‌کنیم

این مسئول قضایی، آموزش و آگاهی بخشی به جامعه نسبت به قوانین را در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر دانست و بر تعامل سازنده و موثر آموزش و پرورش با دستگاه قضایی در این زمینه تاکید کرد.
سید اسماعیل حسینی مدیر آموزش و پرورش شهرستان قلعه گنج نیز این نشست بر ضرورت تعامل و همراهی دستگاه قضا با این نهاد تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مدیریت نیروی انسانی برای سال تحصیلی آینده نیز انجام می‌شود، گفت: در مقایسه با سال تحصیلی جاری حدود ۲هزار جذب معلم برای سال تحصیلی آینده بیشتر جذب معلم در خراسان رضوی انجام می‌شود.

شوشتری ادامه داد: ورود معلمان خرید خدمات، بکارگیری بازنشستگان و فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان از دیگر راه‌های تامین معلم در استان برای جبران کمبود احتمالی در این زمینه است.

وی گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان دیگر بخش‌های آماده سازی مدارس برای آغاز سال تحصیلی آینده نیز انجام خواهد شد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط