۰۹:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۱

«رتبه بندی معلمان» با قوانین جدید| آخرین تغییرات از اعمال رتبه بندی معلمان + توضیحات تکمیلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدیدترین تغییرات از اعمال رتبه بندی معلمان اعلام شد. رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش از فرمول جدید اعمال رتبه بندی معلمان خبر داد. وزیر آموزش و پرورش گفت: در رتبه‌بندی معلمان باید شخصیت معلمی و ...

وزیر آموزش و پرورش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جدیدترین تغییرات از اعمال رتبه بندی معلمان اعلام شد. رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش از فرمول جدید اعمال رتبه بندی معلمان خبر داد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در رتبه‌بندی معلمان باید شخصیت معلمی و اقدامات معلمانه را کشف کنیم، معلمی به روش و منش است و این موضوع را در رتبه‌بندی بعدی که بسیار متفاوت خواهد بود، لحاظ خواهیم کرد

وزیر آموزش و پرورش: در رتبه‌بندی معلمان باید شخصیت معلمی و اقدامات معلمانه را کشف کنیم

رضامراد صحرایی، در چهاردهمین گردهمایی مدیران کل استان ها و شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش: معلمی به روش و منش است و این موضوع را در رتبه‌بندی بعدی که بسیار متفاوت خواهد بود، لحاظ خواهیم کرد.

باید دائما به خود یادآور کنیم، هیچ شغلی بالاتر از تعلیم و تربیت نیست و باید بدانیم چه کار مهم و حساسی را بر عهده گرفته‌ایم.

فقط آدم‌های ضعیف هستند که به اندازه بودجه و امکاناتشان کار می‌کنند،کارهای بزرگ و مهم راحت نیست و نیاز به مجاهدت درونی و تدبیرهای صحیح دارد.

باید چهارشنبه‌های امام رضایی(ع) را در مدارس زنده کنیم و جاری شدن قرائت صلوات خاصه قبل از ورود به کلاس درس، بسیار ارزشمند است.

روز بدون کیف در مدارس، روز بدون یادگیری نیست، بلکه به معنای یادگیری مهارت های زندگی به شیوه خلاقانه و جذاب‌تر در شش ساحت تحول بنیادین است.

در رتبه‌بندی باید شخصیت معلمی و اقدامات معلمانه را کشف کنیم. معلمی به روش و منش است و این موضوع را در رتبه‌بندی بعدی که بسیار متفاوت خواهد بود، لحاظ خواهیم کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار