۲۳:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۶

ورزشی

رامین رضاییان | بیوگرافی رامین رضاییان/ جای رامین رضاییان در تیم ملی خالی است

رامین رضاییان دیگر در تیم ملی برای مردم بازی نمیکند...

رامین رضاییان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، رامین رضاییان یکی از بازیکنان فوتبال است که تا دوره اخیر در تیم ملی هم بوده است. طبق شنیده ها او اینک به تیم ملی دعوت نشده است. رامین رضاییان در پست دفاع سمت راست مشغول تمرین است و تا اینک در تیم سپاهان مشغول به بازی بوده است. رامین رضاییان در فضاهای مجازی فن های فراوانی دارد و خیلی از تماشاگران آن را دوست میدارند برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

خلاصه ای از ورزش های رامین رضاییان

رامین رضاییان (زاده ٢٧ اسفند ۱۳۶۹ – ساری) یک بازیکن فوتبال با ملیت ایران است. وی سابقه عضویت در تیم های صبای قم و راه آهن را دارد. او در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۴ به پرسپولیس تهران پیوست. او پس از پایان یک نیم فصل کنار گذاشته شدن از ترکیب پرسپولیس بوسیله سرمربی وقت، یعنی برانکو ایوانکوویچ بدون تیم مانده بود.

او در سال ۲۰۱۵ توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی روش برای شرکت در جام ملت های آسیا ۲۰۱۵ باشد. او در سال ۲۰۱۵ در بازی ایران-گوام توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.

رامین رضاییان

رامین رضاییان

جای رامین رضاییان در تیم ملی خالی است

اصغر مدیر روستا مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال درباره بازی تیم ملی ایران برابر تیم ملی هنگ کنگ در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اظهار کرد: مسافت طولانی را ملی پوشان کشورمان رفتند، اما تیم ملی هنگ کنگ نمی‌تواند برای ما دردسر ساز شود. زمانی این تیم برای تیم ملی امید دردسر درست کرد، اما برای تیم ملی کشورمان هیچ مشکلی به وجود نمی‌آورد. ان شا الله بازیکنان تیم ملی این بازی را پیروز می‌شوند و با دست پر به ایران برمی گردند و خستگی شان رفع می‌شود.

مدیرروستا درباره اینکه امید عالیشاه به خاطر سن بالا به تیم ملی دعوت نشده است، اما شجاع خلیل زاده که از عالیشاه ۲ سال بزرگتر است، به تیم ملی دعوت شده است، گفت: خلیل زاده سابقه ملی زیادی دارد و در تیم ملی بوده است. اگر بازیکنی را می‌بینیم که تاثیرگذار و توانمند است نباید به سنش نگاه کنیم. ما باید جوانگرایی را داشته باشیم، اما بازیکنی که در شرایط سنی بالا هست؛ و به درد تیم ملی هم می‌خورد اگر می‌بینند مثمرثمر است دعوتش کنند. من تعجب کردم که چرا رامین رضاییان به تیم ملی دعوت نشد؟ خصوصا در بازی پایانی سپاهان توانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و هت تریک کرده بود. این یک مقدار جای تعجب دارد، اما سرمربی تیم ملی مختار است و می‌تواند هر بازیکنی که مدنظرش هست دعوت کند.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال تصریح کرد: به نظرم نباید مسائل گذشته در انتخاب بازیکنان تاثیرگذار باشد. رامین رضاییان با سابقه خوبی که دارد و بازی که در پستش می‌کند به نظرم او جایش در تیم ملی خالی است.

مدیر روستا درباره اینکه به نظر می‌رسد ایران به راحتی به جام جهانی صعود می‌کند، گفت: البته فوتبال یک مقدار سخت شده است و تیم‌های ضعیف هم می‌آیند جلوی تیم‌های قوی ایستادگی می‌کنند. اگر ما به فکر این باشیم که از این گروه بالا می‌رویم به جام جهانی نرویم بهتر است. این مسائل نباید برای ما مشکل ساز و دلهره انگیز باشد. ما تیم ایران هستیم با این همه سابقه و بازیکنان و لژیونر‌های خوبی داریم. به نظرم اگر درس‌هایی از جام ملت‌های آسیا بگیریم و کارشناسان بحث‌های فنی را گوشزد کردند سوای موضوعاتی که بعضی‌ها با الفاظ انگلیسی با آن برخورد می‌کردند آماده می‌شویم برای یک تیم ملی خوب و توسعه فوتبال و برای رفتن به جام جهانی. امسال سال سختی برای رفتن به جام جهانی نیست با توجه به تعدد تیم‌های آسیایی ما مشکلی نداریم و حتی تعدد در گروه بندی جام جهانی ما باید از الان خودمان را در مرحله بعدی جام جهانی ببینیم. اگر نیت ما این نباشد به عقب برگشتیم./خبرنگاران جوان

رامین آماده برای پایان خوش، جدایی و لژیونری!

یک هفته پس از غیبت در سمت راست خط دفاعی سپاهان به دلیل محرومیت که غیبت او مقابل آلومینیوم اراک به چشم آمد، بازگشت طوفانی به جمع نفرات اصلی طلایی پوشان داشت و در آخرین بازی فصل بهترین عملکرد را بین تمام بازیکنان لیگ برتری ارائه کرد.

رامین رضاییان ساعاتی قبل از اینکه متوجه خبر عدم دعوت غیرمنتظره به تیم ملی شود، در جدال برابر شمس‌آذر قزوین همه‌کاره‌ تیمش بود و توانست گل اول را روی یک ضربه ایستگاهی دیدنی، گل دوم را روی همکاری عالی با کاوه و اعرابی، پاس گل سوم را با یک فرار دیدنی و گل چهارم را با ضربه سر شیرجه‌ای عالی به نام خود ثبت و شب درخشانی را سپری کند.

ضربات ایستگاهی دیدنی رضاییان که امسال در لیگ برتر و آسیا شاهد بودیم، مقابل شمس‌آذر قزوین هم تکرار شد و شوت او را گلر حریف با چشمان خود به گوشه دروازه دنبال کرد و لحظاتی بعد هم شوت فنی این بازیکن از روی دستان دروازه‌بان رد شد و به تور چسبید و سومین گل هم با ضربه سر زده شد تا همه مدل گل از سوی رامین در این دیدار به ثبت برسد.

او که لیگ شانزدهم همراه با پرسپولیس قهرمان شد، اما در هفته‌های پایانی با نظر برانکو از جمع سرخ‌پوشان کنار رفت و در جشن قهرمانی هم حاضر نبود و مدال را دور گردن نینداخت، تبدیل به بازیکنی در فوتبال ایران شده که دستش هر فصل از قهرمانی کوتاه مانده؛ مثل هری کین، ستاره فوتبال انگلیس که با وجود درخشش و عناوین فردی، در عرصه باشگاهی و ملی به جام نرسیده است.

اما این فرصت برای رامین رضاییان وجود دارد تا پس از درخشش در ترکیب سپاهان در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل گل‌گهر سیرجان، به فینال برسند و خودش را در آستانه کسب جام و پایان ناکامی قرار بدهد.

رامین قراردادش با سپاهان در پایان فصل به اتمام می‌رسد و به طور قطعی تصمیم گرفته فصل بعد لژیونر شود و در لیگ برتر ایران نماند که امیدوار است با کسب جام دوران حضورش در جمع طلایی پوشان را به پایان ببرد./ورزش سه

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط