۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۸

درگیری بین استقلال با یزدانی شدت گرفت/ این بند برای استقلال سنگ تمام گذاشت/درخواست جدی سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال؛ تا پولم را ندهید…/ کار استقلال و سیاوش یزدانی به تهدید کشیده شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرورزشی،درگیری بین استقلال با یزدانی شدت گرفت/ این بند برای استقلال سنگ تمام گذاشت/درخواست جدی سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال؛ تا پولم را ندهید…/ کار استقلال و سیاوش یزدانی به تهدید...

سیاوش یزدانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرورزشی،درگیری بین استقلال با یزدانی شدت گرفت/ این بند برای استقلال سنگ تمام گذاشت/درخواست جدی سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال؛ تا پولم را ندهید…/ کار استقلال و سیاوش یزدانی به تهدید کشیده شد!. باشگاه استقلال برای خالی شدن لیست بازیکنان و اضافه کردن بازیکن جدید جهت تقویت تیم در نیم‌فصل دوم، نام سیاوش یزدانی را خط زد تا مدافع پیشین سپاهان و استقلال وارد مرحله جدیدی شوند.

عدم تمایل یزدانی برای همکاری و فسخ قراردادش در ساعات پایانی فصل نقل و انتقالات زمستانی باعث شد مدیران باشگاه استقلال در نهایت تصمیم به فسخ یک طرفه بگیرند. به همین خاطر گفته می‌شود یزدانی قصد دارد از باشگاه استقلال به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کند و شایعاتی مبنی بر بسته شدن ۲ پنجره نقل و انتقالاتی آبی‌ها نیز در فضای مجازی داغ شد.

اما مدیریت باشگاه استقلال فارغ از این هیاهو، نگرانی بابت این موضوع ندارد. فسخ یک طرفه قرارداد سیاوش یزدانی با در نظر گرفتن تمامی جوانب انجام شده و باشگاه در صورت مطرح شدن شکایتی در این مورد، مدارک و دفاعیات لازم را دارد. “عدم پایبندی به تعهد” نیز یکی از موضوعاتی است که مدنظر قرار گرفته و بر اساس قرارداد بسته شده بین دو طرف، این کار انجام شده است. به این ترتیب شایعات مطرح شده مبنی بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال صحت ندارد.

درخواست جدی سیاوش یزدانی از باشگاه استقلال؛ تا پولم را ندهید…

سیاوش یزدانی به مسئولان باشگاه استقلال گفته تا پول قراردادم را ندهید، قراردادم را فسخ نمی‌کنم.

سیاوش یزدانی که با نظر ساپینتو از استقلال کنار گذاشته شده در صحبت با مسئولان این باشگاه اعلام کرده تا وقتی قراردادش را به صورت کامل دریافت نکند، فسخ قرارداد انجام نمی‌دهد.

نکته عجیب این است که قرارداد یزدانی با رقم سنگینی در زمان مدیریت سابق استقلال بسته شده بوده که همین کار این باشگاه را برای تسویه حساب با این بازیکن سخت کرده است.

البته مسئولان استقلال از سیاوش یزدانی خواسته‌اند که به خاطر هواداران این تیم و سال‌هایی که پیراهن استقلال را بر تن داشته، از موضع خود کوتاه بیاید که فعلا این اتفاق انجام نشده است.

با همه این‌ها باید دید آیا یزدانی راضی به کوتاه آمدن از موضع خود می‌شود تا استقلال بتواند بازیکن جدید مورد نظر خود را وارد لیست کند یا داستان او با استقلال ادامه دارد؟

کار استقلال و سیاوش یزدانی به تهدید کشیده شد!

باشگاه استقلال در صورت شکایت سیاوش یزدانی به دلیل فسخ قرارداد یک طرفه‌اش، واکنش متقابلی به این موضوع خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، باشگاه استقلال شب گذشته قرارداد سیاوش یزدانی، مدافع این تیم را به صورت یک طرفه فسخ کرد. این باشگاه در توضیح فسخ قرارداد یزدانی نوشت:

«با وجود اینکه مدیران باشگاه براساس مذاکرات قبلی و اعلام سرمربی، آمادگی لازم برای توافق و فسخ قرارداد با یزدانی را داشتند، اما بازیکن مذکور از انجام این کار سر باز زد. نکته قابل تأمل اینکه به دلیل رعایت نکردن مفاد قرارداد توسط این بازیکن در گذشته، باشگاه پیش از این هم می‌توانست قرارداد خود با وی را به‌صورت یک طرفه فسخ کند، اما با توجه به صحبت‌های انجام شده و جهت حفظ شأن و جایگاه یزدانی، این امر اتفاق نیفتاد.»

یزدانی به مسئولان استقلال گفته بود پیشنهادهایی دارد و می‌خواهد برود، به همین منظور علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل این باشگاه تا ساعت پایانی شب منتظر یزدانی ماند اما خبری از این بازیکن نشد. در نهایت مسئولان استقلال تصمیم به فسخ قرارداد یک طرفه این بازیکن گرفتند. اینکه آیا باشگاه استقلال حقی برای فسخ قرارداد دارد یا نه، بحث مجزایی است و سازمان لیگ باید پاسخ بدهد اما مدیران استقلال مدعی هستند اگر می‌دانستند فسخ قرارداد یزدانی دردسرساز می‌شود، این کار را نمی‌کردند.

استناد باشگاه استقلال به فسخ قانونی قرارداد یزدانی، مصاحبه‌های این بازیکن علیه سرمربی تیم و چند مورد دیگر بوده است. این بازیکن پس از صحبت‌هایش علیه ریکاردو ساپینتو، بخشیده شد و به تمرینات بازگشت اما باشگاه استقلال اعتقاد دارد طبق قرارداد یزدانی، می‌توانستند در این مقطع نیز قراردادش را فسخ کنند.

نکته بعدی، واکنش باشگاه به شکایت احتمالی یزدانی است. مسئولان استقلال می‌گویند در صورتی که این بازیکن بخواهد به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کند تا استقلال از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم شود، آن وقت به استناد مصاحبه‌ چند ماه پیش یزدانی که گفته بود «در زمان هدایت محمود فکری برای این تیم بازی نمی‌کرده است»، به فیفا شکایت خواهند کرد. مسئولان استقلال بر این باورند که طبق قوانین فیفا، یزدانی به دلیل کم‌کاری با محرومیت مواجه می‌شود. حال اینکه آیا این موضوع می‌تواند در عمل محقق شود، موضوعی است که باید منتظر آن ماند

به گزارش تسنیم، اتفاقاتی که بین باشگاه استقلال و سیاوش یزدانی شده افتاده، تنها شرح ماجراست و باید دید آیا کار به شکایت می‌کشد و یزدانی استقلال را محکوم می‌کند یا با توجه به تهدید باشگاه استقلال، این بازیکن از شکایت صرف نظر می‌کند و به تیم جدیدی می‌رود.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار