00:00 - 1403/03/01

خبر فوری بهادری جهرمی درباره پرداخت حقوق‌ها و یارانه‌ نقدی

سخنگوی اقتصادی دولت از پرداخت تمام حقوق‌های کارکنان دولت، بازنشستگان و یارانه‌های نقدی، خبر داد.

خبر فوری بهادری جهرمی درباره پرداخت حقوق‌ها و یارانه‌ نقدی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سخنگوی اقتصادی دولت از پرداخت تمام حقوق‌های کارکنان دولت، بازنشستگان و یارانه‌های نقدی، خبر داد.

احسان خاندوزی وزیر اقتصاد اظهار داشت: در حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری تمام حقوق‌های کارکنان دولت و بازنشستگان عزیز و یارانه‌های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک‌ها داشته باشد امروز ادامه خواهد یافت.

وی با اشاره به حال و هوای جلسه هیات دولت گفت: فضای اقتصادی جلسه صبح امروز هیات وزیران امیدبخش بود. جلسه فوق‌العاده هیات وزیران ۷ صبح امروز با ریاست معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد و با توجه به مشی آیت الله رئیسی مبنی بر استمرار بدون خستگی و با پشتکار نسبت به اداره امور کشور و رفع مشکلات مردم، اعضای محترم هیات دولت گزارشی از آخرین وضعیت حوزه خود را در جلسه هیات وزیران ارایه کردند.

وی افزود: وزرای اقتصادی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از آخرین وضعیت خود را ارایه کردند و به حمدالله چه در تامین کالا‌های اساسی و حوزه انرژی و سوخت و چه در حوزه خدمات پولی و مالی مشکلی در تامین و ارایه خدمات وجود ندارد.

خبر مهم درباره پرداخت حقوق‌ها و یارانه‌ نقدی

سخنگوی اقتصادی دولت یادآور شد: در حوزه پرداخت مالی، بودجه ریزی خزانه‌داری تمام حقوق‌های کارکنان دولت و بازنشستگان عزیز و یارانه‌های نقدی پرداخت شده است و اگر مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانک‌ها داشته باشد امروز ادامه خواهد یافت.

وی افزود: به لحاظ گزارش وضعیت شاخص‌های اقتصادی شرایط با ثبات و تحت مدیریت بخش‌های اقتصادی است و البته مقرر شد که کمیته ستاد اقتصادی دولت به شکل روزانه این پایش مستمر را تا پایان دوره ماموریت این دولت بدون ساعتی خلل، به شکل روزانه ادامه دهد. گزارش‌ها به معاون اول ارایه خواهد شد و در صورت نیاز به تدابیر فوریتی، این اتفاق رخ خواهد داد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایلنا

مطالب مرتبط