سایت ثبت نام وام فرزند آوری/ ثبت نام نام وام فرزند آوری/ سامانه وام فرزندآوری ve.cbi.ir

ثبت نام وام فرزنداوری/ سامانه وام فرزندآوری ve.cbi.ir را در اندیشه معاصر بخوانید. افرادی که دارای شرایط ثبت نام وام فرزند آوری 1402، می باشند، می توانند مراحل ثبت نام این وام را از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، انجام دهند و در صورتی که شرایط آن ها، جهت دریافت وام فرزند آوری، احراز شود، می توانند این وام را دریافت نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ثبت نام وام فرزنداوری/ سامانه وام فرزندآوری ve.cbi.ir را در اندیشه معاصر بخوانید. افرادی که دارای شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲، می باشند، می توانند مراحل ثبت نام این وام را از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، انجام دهند و در صورتی که شرایط آن ها، جهت دریافت وام فرزند آوری، احراز شود، می توانند این وام را دریافت نمایند.

ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲، از طریق سایت تسهیلات فرزند، بخش ثبت نام جدید انجام می شود. از شرایط دریافت این وام، می توان به عدم نیاز به سپرده بانکی و از مدارک لازم  نیز، به شناسنامه و کارت ملی والدین و فرزند، اشاره کرد. مبلغ این وام، به ترتیب برای فرزندان اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم یا بیشتر، ۳۰، ۶۰، ۹۰، ۱۲۰ و ۱۵۰ میلیون تومان است.

برای تشکیل خانواده، یکی از اصلی ترین ارکان، داشتن شرایط اقتصادی مناسب، برای فراهم نمودن مایحتاج، در طول دوران زندگی مشترک می باشد. در سال های اخیر، متاسفانه نرخ فرزند آوری، با توجه به تورم و ناتوانی مالی خانواده ها، در تامین هزینه های فرزند، بسیار پایین آمده است.

دولت، جهت جلوگیری از کاهش نرخ فرزند آوری، طرحی را برای کمک به خانواده هایی که دارای فرزند می شوند، جهت ارائه تسهیلات، در نظر گرفته است که از اهداف اجرای این طرح، تشویق به ازدواج و فرزند آوری می باشد. به این ترتیب، افراد دارای شرایط، با توجه به شرایط اعلام شده از سوی دولت، می توانند از وام نوزادان ۱۴۰۲، بهره مند شوند. بنابراین، سوال مهمی که در این رابطه مطرح می شود، این است که وام فرزند آوری به چه کسانی تعلق میگیره؟

باتوجه به اهمیت دریافت وام نوزادان، برای خانواده هایی که توان مالی برای نگهداری از فرزند را ندارند، در ادامه، در رابطه با شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲، مدارک لازم برای نوزاد اول، دوم و سوم، مبلغ وام تولد نوزاد، سایت ثبت نام این وام، نحوه ثبت نام تسهیلات فرزند آوری، ویرایش ثبت نام و همچنین، نحوه پیگیری آن، مطالبی آورده شده است.

آموزش ثبت نام وام فرزند آوری| فیلم

 

شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲

آن دسته از افرادی که قصد دریافت وام فرزند آوری ۱۴۰۲​ را دارند، همانند ثبت نام کنندگان وام مسکن فرزند سوم، می بایست که شرایط لازم را برای اخذ این وام قرض الحسنه فرزند، داشته باشند، در غیر این صورت، امکان استفاده از این وام، برای افراد، وجود نخواهد داشت. لذا، در ادامه، در خصوص شرایط دریافت وام فرزند آوری، توضیحات لازم آورده شده است.

 

وام فرزند آوری، نیاز به سپرده گذاری نخواهد داشت.

آغاز بازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزند، پس از ۶ ماه از دریافت این وام می باشد.

افراد متقاضی واجد شرایط دریافت وام فرزند آوری، می توانند برای متولدین مورخ اول فروردین ماه سال هزار و چهارصد به بعد، و حداکثر تا ۲ سال پس از تولد فرزند، برای ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه فرزند، اقدام نمایند.

لازم به ذکر است به هر فرزند، تنها یکبار تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به پدر تعلق خواهد گرفت. همچنین والدین می توانند نسبت به دریافت زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم مراحل و فرم ثبت نام در سامانه مربوطه را تکمیل نمایند.

همچنین، در صورتی که زمان بازپرداخت وام فرزند آوری، فرزند دیگری از متقاضی به دنیا بیاید، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزند، طبق ضوابط دستورالعمل این تسهیلات، به کودک بعدی نیز، تعلق می گیرد.

براساس تبصره ۴ ماده ۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به افرادی تعلق خواهد گرفت که نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند، بالای ۲/۵ نباشد.

کارمزد وام فرزند آوری، بر حسب مصوبات شورای پول و اعتبار، حداکثر ۴ درصد، به صورت سالانه می باشد.

تسهیلات قرض ‌الحسنه فرزند، با گرفتن یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می شود.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، شرط دارا بودن کارت پایان خدمت، برای دریافت وام فرزندآوری، حذف گردیده و لذا، متقاضیان، بدون ارائه این کارت نیز می توانند برای دریافت وام اقدام نمایند.

افرادی که قصد دارند، از تسهیلات ازدواج، بهره مند شوند، می توانند به صورت غیر حضوری، از طریق مراجعه به سامانه وام ازدواج، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ثبت نام وام ازدواج، به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

مدارک لازم برای ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲

افرادی که قصد دریافت وام نوزادان ۱۴۰۲ را دارند، می بایست ابتدا، مدارک لازم برای نوزاد اول، دوم و سوم را جهت اخذ این وام، آماده نمایند و سپس، درخواست خود را برای ثبت نام، جهت دریافت وام فرزند آوری، به بانک های عامل، ارائه کنند. به طور کلی، با توجه به اینکه وام فرزند آوری به چه کسانی تعلق میگیره، متقاضیان، می توانند با در دست داشتن مدارک زیر، برای وام فرزند آوری، ثبت نام کنند و در صورتی که دارای شرایط لازم بودند، این وام را دریافت نمایند.

افرادی که قصد دریافت وام ودیعه مسکن را دارند، می توانند از طریق سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن، به نشانی tem.mrud.ir، به صورت غیر حضوری، برای ثبت نام این وام، اقدام نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری

اطلاعات کارت ملی و شناسنامه والدین

اطلاعات شناسنامه نوزاد

آدرس کامل محل سکونت متقاضی

کد پستی ده رقمی محل سکونت متقاضی

 

مدارک لازم جهت ارائه به بانک برای دریافت وام فرزند آوری

 

ارائه فتوکپی کارت ملی و شناسنامه پد و مادر نوزاد

ارائه فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه فرزند تازه متولد شده

ارائه فتوکپی کارت ملی و شناسنامه ضامن

ارائه یک فقره سفته

افرادی که قصد تعمیرات خانه های خود را دارند، می توانند از تسهیلات جعاله بانک مسکن و یا دیگر بانک هایی که این وام را ارائه می کنند، بهره مند شوند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با ثبت نام و نحوه دریافت وام جعاله بانک مسکن، به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

مبلغ وام فرزند آوری ۱۴۰۲

با توجه به تورم و افزایش هزینه های مربوط به نگهداری از فرزندان، طبیعی است که بسیاری از افراد، برای تشکیل خانواده و آوردن فرزند، نیاز به منابع مالی لازم داشته که بدین منظور، می توانند از تسهیلات اعطایی دولت، من جمله، وام فرزندآوری، بهره مند شوند. به همین دلیل، در سال جاری، بخشنامه ای از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مبنی بر مبلغ وام، به متقاضیان دریافت وام فرزندآوری، ابلاغ گردیده است. در ادامه، شما را با میزان مبلغ وام تولد نوزاد​ ۱۴۰۲، آشنا می کنیم.

افراد مستاجر متقاضی وام، جهت دریافت وام برای ودیعه مسکن نیز می توانند با داشتن مدارک لازم برای ثبت نام وام ودیعه مسکن مستاجران، جهت دریافت این وام اقدام نمایند.

میزان مبلغ تسهیلات فرزند آوری، به ازای فرزند اول، سیصد میلیون ریال می باشد.

میزان مبلغ تسهیلات فرزند آوری، به ازای فرزند دوم، ششصد میلیون ریال می باشد.

میزان مبلغ تسهیلات فرزند آوری، به ازای فرزند سوم، نهصد میلیون ریال می باشد.

میزان مبلغ تسهیلات فرزند آوری، به ازای فرزند چهارم، یک میلیارد و دویست میلیون ریال می باشد.

میزان مبلغ تسهیلات فرزند آوری، به ازای فرزند پنجم و بعد از آن، یک میلیارد و پانصد میلیون ریال می باشد.

همچنین، در رابطه با میزان مبلغ وام تولد نوزاد، متعلق به فرزندان دو قلو، به ازای هر فرزند، یک وام تعلق خواهد گرفت و به ترتیب تولد، لحاظ می گردد.

لازم به ذکر است اگر خانواده‌ ای صاحب فرزند سوم و بیشتر شود نیز، می‌ تواند از تسهیلات قرض‌ الحسنه خرید، ساخت و یا وام ودیعه مسکن، بهره مند شود. میزان مبلغ این وام، ۲۰۰ میلیون تومان تعیین خواهد شد و زمان بازپرداخت آن نیز، ۲۰ سال می باشد.

افرادی که قصد دارند، از تسهیلات طرح خانه اولی ها، بهره مند شوند، می توانند به صورت غیر حضوری، از طریق مراجعه به سایت saman.mrud.ir، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ثبت نام خانه اولی ها، به لینک زیر مراجعه نمایید.

افرادی که دارای شرایط ثبت نام وام فرزند آوری  ۱۴۰۲، می باشند، می توانند مراحل ثبت نام این وام را از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، انجام دهند و در صورتی که شرایط آن ها، جهت دریافت وام فرزند آوری، احراز شود، می توانند این وام را دریافت نمایند. از این رو، در ادامه، در رابطه با نحوه ثبت نام وام فرزند آوری، توضیحات لازم آورده شده است.

وام فرزند آوری به چه کسانی تعلق میگیرد؟ | شرایط ثبت نام ۱۴۰۲

پدران نوزادان متولدشده تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ به بعد و حداکثر تا ۲ سال بعد از تاریخ تولد نوزاد می‌توانند در سامانه وام فرزند آوری ثبت نام کرده و درخواست خود را ارسال کنند.

پرداخت تسهیلات فرزندآوری به پدر، یک بار برای هر نوزاد متولد شده امکان‌پذیر است. شرایط مهم ثبت نام وام فرزند را در بخش زیر می‎خوانید. (اگر مایل هستید تا از جزئیات بیشتری بدانید، اینجا کلیک کنید: شرایط وام فرزند آوری)

  • تسهیلات تولد فرزند به پدرانی تعلق می‌گیرد که نرخ باروری شهرستان محل زادگان پدر و یا فرزند، بالای ۲.۵ نباشد.
  • وام فرزند از نوع وام بدون سپرده و کارمزد آن ۴ درصد است.
  • تسهیلات قرض‌الحسنه تولد فرزند با اخذ یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می‌شود.
  • بعد از گذشت دوره تنفس شش ماهه، بازپرداخت اقساط وام شروع می‌شود.
  • برای شروع ثبت نام تسهیلات فرزندآوری و مشاهده وضعیت (یا پیگیری وام) درخواستی خود به سایت وام فرزندآوری ve.cbi.ir مراجعه کنید.

حتی افرادی که بدهی بانکی دارند و مشمول قانون حمایت از افزایش جمعیت هستند، می‌توانند این وام را دریافت کنند. (اما برای دریافت آن لازم است تا نیمی از بدهی خود را با بانک تسویه کرده باشید.) چنانچه چک برگشتی دارید، بعد از پرداخت اقساط آن می‌توانید وام فرزندآوری را دریافت کنید.

سامانه ثبت نام وام فرزندآوری ve.cbi.ir

سامانه ثبت نام وام فرزندآوری به نام سایت فرزند آوری، سایت ثبت نام وام بچه اول و دوم و سامانه ثبت نام وام نوزادان هم در گفتگوهای عادی مردم، شناخته می‌شود. آدرس اینترنتی این سایت، ve.cbi.ir است که برای ثبت نام تسهیلات فرزند اول، دوم، سوم، چهارم و پنجم می‌توانید به آن مراجعه کنید.

بعد از تکمیل ثبت نام وام در این سامانه، می‌توانید به بخش مشاهده وضعیت وام فرزندآوری با کد رهگیری و کد ملی مراجعه کنید تا آخرین وضعیت درخواست تسهیلات خود را ببینید. (تصویر زیر، عکس نخستین صفحه ورود به این سامانه است که برای شروع ثبت نام می‌بایست بر روی دکمه “سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند” کلیک کنید. توضیحات کامل‌تر نحوه ثبت نام در این سامانه در ادامه آورده شده است.)

 داشتن شرایط اقتصادی مناسب و فراهم کردن مایحتاج زندگی آن‌ها در طول زندگی،

یکی از دلایل مهم اعطای وام فرزند آوری در بخشنامه بانک مرکزی است.

  • سایت ثبت نام وام فرزند آوری، سامانه‌ای است که اولین بار، دولت برای تامین هزینه‌های تولد فرزندان به خانواده‌ها معرفی کرد. البته که مدتی قبل‌تر، مردم می‌توانستند تسهیلات ازدواج را با مراجعه اینترنتی به این سامانه دریافت کنند و هم اکنون، این دو نوع وام را می‌توانید دریافت کنید. (دولت در راستای اعطای وام فرزند آوری موظف است تا اجرای صحیح این طرح را به بانک مرکزی بانک‌های عامل بسپارد. بانک مرکزی هم تسهیلات لازم را به واسطه‌ی سپرده‌های قرض الحسنه قرض الحسنه جاری تامین خواهد کرد.)
  • در راستای طرح وام فرزند، بانک‌های عامل می‌بایست متقاضیان را اعتبارسنجی کنند. بعد از مراحل تکمیلی مانند دریافت سفته و یا یک ضامن معتبر، بانک‌های عامل باید آن تسهیلات را به افراد واجد شرایط پرداخت کنند.

ایا سایت وام فرزندآوری باز است؟

بله به طور کلی، سامانه ثبت نام وام فرزنداوری به نشانی ve.cbi.ir از سوی دولت اعلام شده تا افراد به واسطه آن بتوانند فرم ثبت نام وام فرزند و ازدواج را تکمیل کنند. در مرحله بعد، این افراد می‌بایست منتظر مشخص شدن بانک عامل و مراجعه به آن باشند تا ادامه مراحل تکمیلی را طی کنند.

فرم ثبت نام وام فرزند آوری چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، برای ثبت نام وام فرزند می‌بایست به صورت اینترنتی وارد سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری شوید و فرم مربوطه را پر کنید. در این فرم می‌بایست اطلاعات هویتی و محل سکونت پدر نوزاد را وارد کنید. سپس، اطلاعات هویتی نوزاد را هم بنویسید تا به مرحله بعد وارد شوید.

راهنمای ثبت نام وام فرزند آوری در سایت ve.cbi.ir، شرایط افراد متقاضی و نحوه پیگیری آن در بخش زیر آمده است:

نحوه ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲

اگر جزو افرادی هستید که شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲ را دارید، از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir می‌توانید شروع به ثبت درخواست خود کنید.

سایت ثبت نام فرزند آوری ۱۴۰۲

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سعی دارد با توجه به شرایط متقاضیان، انجام روند اخذ وام نوزادان ۱۴۰۲، هرچه بیشتر، تسهیل و تسریع نماید. به همین دلیل، بستری مجازی، به عنوان سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، برای تسهیل انجام فرآیند ثبت نام متقاضیان، برای دریافت این وام، راه اندازی شده است.

افرادی که قصد دریافت وام تعمیرات مسکن را دارند، می توانند از طریق سامانه درخواست تسهیلات بانک مسکن، به صورت غیر حضوری، اقدام نمایند.

کاربران برای ورود به سایت ثبت نام وام فرزند آوری باید به آدرس ve.cbi.ir مراجعه کنند.

آن دسته از افرادی که متقاضی دریافت وام ازدواج می باشند، می توانند به صورت غیر حضوری نیز، برای ثبت نام این وام، از طریق سایت ثبت نام ve.cbi.ir، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ورود به سامانه وام ازدواج، به لینک زیر مراجعه نمایید.

نحوه ثبت نام فرزند آوری ۱۴۰۲

افرادی که دارای شرایط ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲، می باشند، می توانند مراحل ثبت نام این وام را از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir، انجام دهند و در صورتی که شرایط آن ها، جهت دریافت وام فرزند آوری، احراز شود، می توانند این وام را دریافت نمایند. از این رو، در ادامه، در رابطه با نحوه ثبت نام وام فرزند آوری، توضیحات لازم آورده شده است.

افراد متقاضی وام، جهت دریافت وام برای اجاره مسکن نیز می توانند با داشتن شرایط ثبت نام وام ودیعه مسکن برای مستاجران جهت دریافت این وام اقدام نمایند.

 

برای ثبت نام وام فرزند آوری، ابتدا، وارد سایت ثبت نام ve.cbi.ir شوید. سپس، بر روی گزینه سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند کلیک نمایید.

در این صفحه، از منوی سمت راست، بر روی گزینه ثبت نام جدید بزنید.

در این مرحله، می بایست فرم درخواست تسهیلات قرض الحسنه فرزند را تکمیل نموده و سپس، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

در نهایت، با تکمیل نمودن مراحل ثبت نام وام فرزند آوری، یک کد رهگیری ده رقمی از سوی سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، برای افراد متقاضی صادر خواهد شد.

افرادی که قصد ثبت نام وام ازدواج را دارند، بهتر است پیش از زمان ثبت نام این تسهیلات، در رابطه با نحوه تکمیل فرم ثبت نام وام ازدواج، اطلاعات لازم را کسب نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه تکمیل فرم ثبت نام وام ازدواج، به لینک زیر مراجعه نمایید.

ویرایش ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲

همانطور که بیان شد، ثبت نام وام فرزند آوری۱۴۰۲، به صورت اینترنتی و از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، به آدرس ve.cbi.ir، صورت می گیرد. افراد متقاضی که ثبت نام اولیه خود را در سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، انجام داده و کد رهگیری ده رقمی دریافت کرده اند، اما، به هر دلیلی، نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود، در این سامانه دارند، می توانند با ورود به سایت ثبت نام ve.cbi.ir، اطلاعات خود را که در ثبت نام اولیه در سامانه وارد کرده بودند را ویرایش کنند. از این رو در ادامه، در رابطه با نحوه ویرایش ثبت نام وام فرزند آوری، توضیحات لازم آورده شده است.

افرادی که فاقد خانه می باشند، می توانند جهت شرکت در طرح مسکن دار کردن افراد فاقد مسکن، از طریق سامانه ثبت نام افراد فاقد مسکن، به نشانی اینترنتی saman.mrud.ir، اقدام نمایند.

برای ویرایش ثبت نام وام فرزند آوری، ابتدا، وارد سایت ثبت نام ve.cbi.ir شوید. سپس، بر روی گزینه سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند کلیک نمایید.

 

در این صفحه، از منوی سمت راست، گزینه ویرایش ثبت نام قبلی را انتخاب کنید.

در این مرحله، می بایست فرم ویرایش اطلاعات ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه فرزند را تکمیل نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

در نهایت، با تکمیل نمودن مراحل ویرایش ثبت نام وام فرزند آوری، اطلاعات افراد متقاضی، در سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، ویرایش خواهد شد.

آن دسته از افرادی که برای خرید منزل مسکونی خود، بودجه کافی را ندارند، می توانند از طریق بانک های مختلف، به صورت غیر حضوری، برای ثبت نام وام خرید مسکن اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه ثبت نام و دریافت وام خرید مسکن، به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاهده وضعیت وام فرزند آوری ۱۴۰۲

همانطور که گفته شد، مرحله اول برای دریافت وام فرزند آوری ۱۴۰۲، ثبت نام افراد متقاضی از طریق سایت ثبت نام وام فرزند آوری می باشد. پس از ثبت نام در این سایت، یک کد رهگیری ده رقمی، به کاربران در صفحه سایت ثبت نام، نمایش داده خواهد شد و یا از طریق پیامک، به شماره تلفن همراه متقاضی که در هنگام ثبت نام در سایت وارد کرده است ارسال می گردد که با آن، افراد متقاضی، می توانند از طریق مراجعه به سایت ve.cbi.ir، وضعیت ثبت نام وام خود را مشاهده نمایند. از این رو، در ادامه، در رابطه با نحوه پیگیری وام فرزند آوری با کد رهگیری و مشاهده اعلام نتایج، توضیحات لازم آورده شده است.

 

افراد متقاضی، جهت دریافت وام مسکن روستایی، می توانند در سال ۱۴۰۲، در زمان ثبت نام آن، از طریق سامانه درخواست تسهیلات بانک مسکن، اقدام نمایند.

جهت پیگیری وام فرزند آوری با کد رهگیری، ابتدا، وارد سایت ve.cbi.ir شوید. سپس، بر روی گزینه سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند کلیک نمایید.

 

در این صفحه، از منوی سمت راست، گزینه مشاهده وضعیت را انتخاب نمایید.

 

در این مرحله، می بایست برای مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام خود، شماره ملی پدر و فرزند را به همراه کد رهگیری، در کادر های مربوطه وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، بر روی گزینه مشاهده وضعیت کلیک کنید.

در نهایت، با تکمیل نمودن مراحل قبل، مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام فرزند آوری، در سامانه تسهیلات قرض الحسنه فرزند، امکان پذیر می گردد.

 

همچنین، در صورت فراموشی کد رهگیری ثبت نام وام فرزند آوری، از صفحه اصلی سایت ثبت نام، منوی سمت راست، بر روی گزینه بازیابی و چاپ کد رهگیری، کلیک کنید.

 

در این قسمت، می بایست اطلاعات فرم بازیابی کد رهگیری ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه فرزند را تکمیل نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، بر روی گزینه مشاهده و چاپ کد رهگیری، بزنید.

به این ترتیب، کد رهگیری ده رقمی تسهیلات قرض الحسنه فرزند، بازیابی شده و جهت پیگیری وام فرزند آوری با کد رهگیری و مشاهده اعلام نتایج، قابل استفاده می باشد.

افراد متقاضی دریافت تسهیلات ازدواج، پس از ثبت نام وام ازدواج، می توانند از طریق سایت ve.cbi.ir، جهت پیگیری و مشاهده وضعیت درخواست خود، به صورت غیر حضوری، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه پیگیری ثبت نام وام ازدواج، به لینک زیر مراجعه نمایید.

مدت بازپرداخت وام فرزندآوری ۱۴۰۲

یکی از سوالات مهمی که برای واجدین شرایط دریافت وام فرزند آوری، مطرح می گردد، مدت بازپرداخت وام فرزندآوری ۱۴۰۲ بوده و بنابراین، این سوال، قابل طرح است که مهلت بازپرداخت این وام، حداکثر تا چه زمانی می باشد؟

در پاسخ به سوال فوق، باید گفت، مدت بازپرداخت وام فرزندآوری، به ترتیب، برای وام سیصد میلیون ریالی، ۳۶ ماه، برای وام ششصد میلیون ریالی، ۴۸ ماه، برای وام نهصد میلیون ریالی، ۶۰ ماه، برای وام یک میلیارد و دویست میلیون ریالی، ۷۲ ماه و برای وام یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی، ۸۴ ماه می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام وام فرزند آوری در کانال تلگرام حقوق تجاری عضو شوید. همچنین، کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون ثبت نام وام فرزند آوری پاسخ دهند.

سوالات متداول

وام فرزندآوری

۱- ✔️نحوه ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲ به چه صورت می باشد؟

✔️ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲ از طریق سایت ثبت نام وام فرزند آوری به نشانی ve.cbi.ir بخش ثبت نام جدید امکان پذیر می باشد که در متن مقاله نیز توضیحات لازم آورده شده است.

 

۲- ✔️برای ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲ چه مدارکی لازم است؟

✔️مدارک لازم برای ثبت نام وام فرزند آوری ۱۴۰۲ اطلاعات شناسنامه و کارت ملی متقاضی وام و اطلاعات شناسنامه نوزاد می باشد که در متن مقاله نیز در رابطه با دیگر مدارک مورد نیاز دریافت این وام توضیحات لازم آورده شده است.

 

۳- ✔️میزان مبلغ وام فرزند آوری ۱۴۰۲ چقدر است؟

✔️میزان مبلغ وام فرزند آوری ۱۴۰۲ به ازای فرزند اول ۳۰ میلیون تومان و فرزند دوم ۶۰ میلیون تومان و فرزند سوم ۹۰ میلیون تومان و فرزند چهارم ۱۲۰ میلیون تومان و فرزند پنجم و به بعد آن ۱۵۰ میلیون تومان می باشد که در متن مقاله نیز توضیحات لازم ارائه شده است.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.