فرهنگیان

ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

گام دوم: بعد از ورود به سایت اصلی ضمن خدمت فرهنگیان، از میان گزینه های موجود، گزینه «فراگیران» را انتخاب کنید. برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت، می توانید

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن گام دوم: بعد از ورود به سایت اصلی ضمن خدمت فرهنگیان، از میان گزینه های موجود، گزینه «فراگیران» را انتخاب کنید. برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت، می توانید.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

گام اول: برای ورود مستقیم به سایت فرهنگیان لینک ورود را انتخاب کنید.

گام دوم: بعد از ورود به سایت اصلی ضمن خدمت فرهنگیان، از میان گزینه های موجود، گزینه «فراگیران» را انتخاب کنید. برای مشاهده لیست دوره های ضمن خدمت، می توانید گزینه فهرست دوره های ضمن خدمت را انتخاب کرده و لیست دوره ها را مشاهده نمایید.

گام سوم: برای ورود به هریک از بخش های سامانه ضمن خدمت فرهنگیان نیاز به نام کاربری و رمز عبور خواهید داشت. نام کاربری و رمز عبور خود را در کادر ورود فراگیران وارد کنید. نام کاربری همان کد ملی است و پس از ورود به پنل کاربری خود در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان، می توانید در دوره های مورد نظر خود ثبت نام کنید.

حقوق معلم

ثبت نام در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

دانلود برنامه ضمن خدمت فرهنگیان

ورود به سایت ضمن خدمت جامعه معلمان ltms
سامانه LTMS یا همان سامانه ضمن خدمت  جامعه معلمان جدید یک سامانه آنلاین بوده که برای مدیریت فرآیند آموزش ضمن خدمت جامعه معلمان توسط وزارت آموزش و پرورش طراحی و راه اندازی شده است. فرهنگیان می توانند با مراجعه به سامانه ضمن خدمت جامعه معلمان ​ نسبت به ثبت نام و انتخاب دوره های ضمن خدمت مورد نظر خود اقدام کنند. در این بخش از مقاله به راهنمای ورود به Ltms فرهنگیان پرداخته شده است.

بدین ترتیب عملیات ورود به سامانه ltms دانشگاه جامعه معلمان با موفقیت انجام شده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور امکان ورود به سامانه برای افراد میسر می گردد.شایان ذکر است آن دسته از افرادی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند نیز می توانند به آسانی اقدام به بازیابی رمز عبور خود از طریق گزینه مربوطه نمایند. به طور کلی سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ابزاری کارآمد است که امکان استفاده از امکانات و خدمات مختلف را به جامعه معلمان می ‌دهد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط