اجتماعی

تاریخ مزایده محصولات ایران خودرو در سال جاری اعلام شد!

گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران، تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده و تصادفی را

تاریخ مزایده محصولات ایران خودرو در سال جاری اعلام شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از اقتصاد ایران گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران، تعدادی از خودروهای سواری آسیب دیده و تصادفی را…

زمان مزایده محصولات ایران خودرو اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد به نمایندگی از شرکت امداد خودرو ایران، تعدادی از ماشین های  سواری آسیب دیده و تصادفی را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند. گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد. به نمایندگی از شرکت امداد ماشین ایران، تعدادی از ماشین های سواری آسیب دیده و تصادفی را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.

مزایده ۲۰۰ دستگاه ایران خودرو در تاریخ (۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳) + لیست قیمت ها

تاریخ مزایده محصولات ایران خودرو در سال جاری اعلام شد!

تاریخ مزایده محصولات ایران خودرو در سال جاری اعلام شد!

فروش انواع : پژو ۲۰۷، پژو پارس ، هایما s7+ , تارا ، رانا پلاس و……..
ایران خودرو در نظر دارد به نمایندگی از شرکت امداد ماشین  ایران تعدادی از ماشین سواری آسیب دیده و تصادفی را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش برساند.
زمان برگزاری مزایده به صورت زیر است
از ساعت ۰۸:۳۰ تا ۱۵۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ لغایت روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۳۰
به زودی لیست قیمت ها و ماشین در همین صفحه منتشر می شود

مزایده ماشین  یکی از مزایده های محبوب در میان مردم به شمار می رود.

یکی از سایت هایی که امکان مزایده اینترنتی را برای شما فراهم می کند، سامانه مزایده این ماشین است. در این مزایده ها هر کسی که بیشترین مبلغ را اعلام کند، صاحب خودرو می شود و اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت مزایده ایران خودرو برای متقاضیان از اهمیت زیادی برخودار است.

اگر قصد شرکت در مزایده آن ۱۴۰۳ را دارید، شرایط و لیست اقلام مزایده را قبل از شروع حتما مطالعه کنید. تیم اجرایی بر تمام مراحل مزایده نظارت می کنند. بعد از اینکه مزایده به پایان رسید، پاکت ها باز و برندگان مزایده مشخص می شوند. تمامی این مراحل به صورت اینترنتی و در سایت auction.ikco.ir انجام می‌ شوند. برای شرکت در مزایده های آن ۱۴۰۳ ابتدا باید در این سامانه ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام و ورود به سایت، فراموشی رمز عبور سایت، لیست ماشین ها، برندگان و اعلام نتایج در این مقاله به طور مفصل توضیح داده شده است.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط