بی خبری ۳ روزه باشگاه استقلال از یک بازیکن/ تصمیم ناگهانی برای جدایی

بازیکن خارجی استقلال وضعیت مبهمی برای ادامه همکاری با این باشگاه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از خبرورزشی، بی خبری ۳ روزه باشگاه استقلال از یک بازیکن/ تصمیم ناگهانی برای جدایی. هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال که آخرین جلسه تمرینی خودش را با آبی پوشان پیش از بازی با مس کرمان پشت سر گذاشت، پس از اینکه طبق معمول در لیست مسابقه قرار نگرفت در تمرینات تیمی نیز حاضر نشد تا امروز سومین روز غیبت این بازیکن باشد.

عزیزبک آمانوف، طی سه روز گذشته در تمرینات استقلال غایب بوده و این در حالیست که باشگاه استقلال از وضعیت این بازیکن بی خبر است. با اینکه او هنوز هتل محل اقامت خودش را نیز تحویل نداده اما مشخص نیست او به کشور خودش برگشته یا در ایران به سر می‌برد.

آمانوف که خودش هم تمایل به جدایی از استقلال داشت، در ایام نقل و انتقالات زمستانی اعلام کرده بود موفق به پیدا کردن تیم جدید نشده و به همین خاطر قصد جدایی ندارد. باشگاه استقلال هم با اینکه طبق نظر سرمربی تیم مخالفتی با جدایی آمانوف نداشت، پرونده قطع همکاری را بسته فرض کرد.

با اینحال، هافبک خارجی چند روز پس از پایان نقل و انتقالات نیم‌فصل به باشگاه اعلام کرد تیم جدیدی پیدا کرده و قصد رفتن به کشورش را دارد. مدیران باشگاه استقلال نیز با اینکه اقدام آمانوف دیر انجام شده بود، به این بازیکن اعلام کردند مشکلی با فسخ قراردادش ندارند اما باید نام تیم مقصد را اعلام کند و درخواستی به باشگاه استقلال برسد تا امور مربوط به قطع همکاری انجام شود.

انتهای پیام/*