۱۹:۲۰ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۶

اسب آبی، گوزن یالدار را از دهان کروکدیل ها نجات داد+ فیلم

ضرب وشتم در رودخانه هنگامی که کروکودیل ها به گوزن یالدار حمله می کنند رخ می دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، همیشه خوب است که خود را برای فاجعه‌ای که ممکن است در زندگی برایمان رخ دهد آماده کنیم. شاید بتوانیم به اندازه کافی برای یک طوفان عظیم که در چند روز آینده می آید آماده شویم یا برای شغلی که می دانیم در آینده آن را ترک می کنیم آماده شویم. با این حال، همیشه زندگی اینگونه نیست. گاهی اوقات درختی به خانه ما می افتد یا بدون اطلاع از کار اخراج می شویم. خوب، حیوانات در حیات وحش نیز همیشه نمی توانند برای اتفاقات وحشتناکی که برای آنها اتفاق می افتد آماده شوند. گاهی اوقات شکارچیان از جایی بیرون می آیند و نبرد مرگ و زندگی رخ می دهد.

حمله کروکدیل ها به گوزن یالدار

کلیپ ویدیویی یوتیوب که در زیر منتشر شده است، ما را به آفریقا می برد، جایی که تمساح و گوزن یالدار نیل در آن زندگی می کنند. یک کانال یوتیوب این ویدیو را با بیش از ۶۹۰۰۰ مشترک خود به اشتراک گذاشت.

اسب آبی وحشی، گوزن را از دست کروکودیل ها نجات می دهد

در ابتدای ویدیویی که در زیر نشان داده شده است، گله ای از گوزن یالدار را می بینیم که دور هم جمع شده اند تا در رودخانه آب بنوشند. عبارت ایمنی در اعداد برای حیوانات در طبیعت صادق است. هنگامی که آنها با هم هستند می توانند با یافتن غذای جدید، محافظت در برابر شکارچیان و همچنین ایمنی سفرهای طولانی از یکدیگر حمایت کنند.

طبق گزارش کتابخانه ملی فدراسیون، حیواناتی که گله دارند عبارتند از “کاریبو، گوسفند، گاومیش کوهان دار امریکایی، گوزن.» این گله ها می توانند از کمتر از ۱۰ تا هزاران عضو و در هنگام مهاجرت بزرگ بیش از یک میلیون عضو داشته باشند.

ناگهان، کروکودیل ها از آب بیرون می آیند و یک گوزن را می گیرند. در حالی که گله پراکنده شده، این گوزن تنها به مرگ حتمی نزدیک می شود. با نیروی گاز گرفتن ۳۷۰۰ PSI (پوند بر اینچ مربع)، این گوزن هیچ امیدی به فرار ندارد مگر اینکه ناجی از راه برسد. اتفاقا از شانس این گوزن یک گله اسب آبی در آن نزدیکی حضور داشت و آنها به سرعت مداخله کردند و آن را نجات دادند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار