۱۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز ۱۸ فروردین تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ فرصت دارند مدارک مورد نیاز را به دانشگاه فنی و حرفه ای ارسال کنند. به گزارش خبرنگار مهر، دا...

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

آغاز ارسال مدارک متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی وحرفه ای از امروز

متقاضیان جذب دکتری دانشگاه فنی و حرفه ای از امروز ۱۸ فروردین تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ فرصت دارند مدارک مورد نیاز را به دانشگاه فنی و حرفه ای ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه فنی و حرفه‌ای اعلام کرد: متقاضیان جذب دکتری فراخوان سال ۱۳۹۹ که از طریق سامانه پیامکی و سامانه نور رضوی به آن‌ها اطلاع رسانی شده است، می‌بایست با توجه به شیوع ویروس کرونا نسبت به ارسال مدارک و مستندات مربوطه ذیل (در یک پوشه به صورت مجزا با برچسب و به ترتیب ذکر شده) از طریق پست پیشتاز از امروز ۱۸ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ اقدام کنند.

متقاضیان باید رزومه علمی خود را ارسال کنند همچنین سایر مدارکی که متقاضیان دکتری جذب باید ارسال کنند به شرح زیر است:

مدارک شناسایی: مدارک شناسایی اعم از کپی کلیه صفحات شناسنامه و کپی برابر اصل کارت ملی و کارت پایان خدمت برای آقایان در دفاتر اسناد رسمی کشور

کپی برابر اصل کلیه مدارک تحصیلی: مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با ذکر معدل (در صورت عدم ذکر معدل در مدارک تحصیلی ارسال ریزنمرات الزامی است) برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی کشور، (متقاضیانی که مدرک دکتری خود را اخذ نکرده‌اند، می‌بایست صورت‌جلسه دفاع خود را (در صورت برگزاری جلسه دفاع قبل از تاریخ پایان فراخوان مورخ ۱۳۹۹/‌۰۹/‌۳۰‬ و ریزنمرات مقطع دکتری را برابر اصل نموده و ارسال کنند.)

مدارک آموزشی، پژوهشی و اجرایی:

سوابق تدریس در دانشگاه‌ها، صفحه اول مقالات منتشرشده در مجلات علمی، پژوهشی، ترویجی و سایر مجلات معتبر و دارای مجوز، گواهی ارائه مقالات در کنگره‌های ملی و بین‌المللی، تألیف و ترجمه کتاب درزمینه تخصصی فرد، گواهی مجری یا همکاری در پروژه‌های پژوهشی، گواهی عضویت در هیئت تحریریه و داوری در مجله‌ی معتبر علمی و یا هیئت‌علمی کنگره، گواهی عضویت در بنیاد ملی نخبگان و دفاتر استعدادهای درخشان دانشگاه.

ازدیگر مدارکی که باید توسط متقاضیان ارسال شود شامل، گواهی اخذ جایزه از جشنواره یا المپیاد معتبر علمی، افتخارات علمی مانند دانشجوی نمونه‌ی کشوری، جشنواره‌های ملی، رتبه‌های اول تا سوم آزمون ورودی در رشته و گواهی دانش‌آموخته رتبه اول دوره‌ی کارشناسی ارشد و دکتری و رتبه‌ی اول، دوم و سوم امتحان تخصصی و فوق تخصصی، مدارک و گواهی‌نامه‌های مرتبط با توانمندی‌های نوین الکترونیک و بانک‌های اطلاعاتی، مدارک زبان‌های رایج در مجامع علمی مانند IELTS، TOFEL و MCHE برای زبان انگلیسی و مدارک A۱ و … برای سایر زبان‌ها، می‌شود.

همچنین، گواهی ثبت اختراع داخلی با تائید علمی، ثبت اختراع جهانی مطابق استانداردهای (EU patent و US patent)، مدارک سابقه خدمت تخصصی به‌عنوان عضو هیئت‌علمی (احکام کارگزینی و …)، گواهی ایجاد و راه‌اندازی کارگاه، آزمایشگاه، گروه و رشته جدید، گواهی علمی اضافه بر مدرک مانند MPH، MS و گواهی دوره‌های بیش از ۶ ماه در خارج از کشور، گواهی شرکت در کارگاه‌ها اعم از روش تحقیق، روش تدریس و سایر کارگاه‌های تخصصی، گواهی تهیه مواد آموزشی شامل پوسترهای آموزشی، راهنمای یادگیری و یا نرم‌افزار آموزشی ازدیگر مدارک درخواستی است.

متقاضیان همچنین باید گواهی سابقه کار در صنعت یا شرکت‌ در حوزه تخصص و گواهی انجام پروژه‌های صنعتی مرتبط با رشته تخصصی خود را نیز ارائه دهند.

متقاضیان از امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ فرصت دارند مدارک فوق‌الذکر را از طریق پست پیشتاز به نشانی: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، پلاک ۴، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۱۱۳۷، دبیرخانه جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ارسال کنند.

داوطلبانی که نقص پرونده‌ی آن‌ها اطلاع‌رسانی شده است. می‌بایست نسبت به رفع نقص خود در سامانه نور رضوی و بارگذاری مدارک مربوطه به‌صورت کامل، اقدام کنند. ارسال حداقل صورت‌جلسه دفاعیه دکتری قبل از تاریخ پایان فراخوان مورخ ۳۰ آذر ۹۹ برای تشکیل پرونده الزامی است.

مهر

مطالب مرتبط