۱۷:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

اجتماعی

آخرین اخبار واریزی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بانک رفاه!

هر سال، در ماه فروردین، محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انجام می‌شود و تفاوت حقوق افزایش یافته در این ماه، در ماه خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود

مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از روزشو هر سال، در ماه فروردین، محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انجام می‌شود و تفاوت حقوق افزایش یافته در این ماه، در ماه خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

جدول واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بانک رفاه

هر سال، در ماه فروردین، محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی انجام می‌شود و تفاوت حقوق افزایش یافته در این ماه، در ماه خرداد به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که هر ساله در ماه فروردین محاسبات افزایش مستمری بازنشستگان این سازمان انجام می‌شود و در سال جاری نیز این روند ادامه دارد. با توجه به افزایش ۳۵ درصدی دستمزد کارگران، مستمری بازنشستگان نیز به همین نسبت افزایش می‌یابد.

حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۳ میلیون می شود

آخرین اخبار واریزی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در بانک رفاه!

به گفته حسن ایزدان، بازرس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، افزایش  حقوق  و مستمری بازنشستگان کارگری تابع قوانین مشخص خود است و می‌تواند از افزایش مزد کارگران شاغل که در شورایعالی کار مصوب شده، بیشتر باشد.

طبق اعلام سازمان تامین اجتماعی، قرار است پرداخت حقوق  و مستمری بازنشستگان کارگری از بیستم هر ماه آغاز و براساس حروف الفبا تا پایان ماه انجام شود ولی این ماه که افزایش مستمری بازنشستگان در سال جدید اعمال شده، پرداخت‌ها عقب افتاده؛ اکنون چهار روز است که هیچ مستمری‌ای به حساب بازنشستگان واریز نشده است.

علی اکبر عیوضی، در این رابطه با بیان اینکه این تاخیرها نتیجه بدقولی مدیران سازمان تامین اجتماعی است، گفت: سال قبل هم چندین ماه این اتفاق افتاد؛ الان ظاهراً پرداخت‌ حقوق ها متوقف شده و قرار شده مستمری‌ها سی‌ام به حساب بازنشستگان واریز شود

وی با تاکید بر اینکه باید به برنامه‌های اعلام شده برای پرداخت مستمری‌ها پایبند باشند؛ افزود: سازمان تامین اجتماعی ادعا می‌کند وضعیت مالی بسیار خوبی دارد و مشکلات کسری بودجه برطرف شده؛ پس باید پرسید چرا مستمری بازنشستگان را به موقع واریز نمی‌کنید؟!

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روزشو

مطالب مرتبط