17:20 - 1403/02/30

اجتماعی

آخرین اخبار راجع به جزئیات از حقوق ایثارگران در اردیبهشت سال جاری !

پاکدل گفت: والدین شهدا نیز در سال جدید حقوقشان از ۷ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان، افزایش یافت و علاوه بر آن تمام حقوق بگیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

آخرین  اخبار راجع به جزئیات از حقوق ایثارگران در اردیبهشت سال جاری !

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از ویژن تایمزپاکدل گفت: والدین شهدا نیز در سال جدید حقوقشان از ۷ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان، افزایش یافت و علاوه بر آن تمام حقوق بگیران بنیاد شهید و امور ایثارگران…برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

آخرین اخبار راجب جزئیات از حقوق ایثارگران در اردیبهشت سال جاری!

؛محمود پاکدل گفت: همانطور که در خبر‌ها نیز اعلام شد: دریافت کنندگان حق پرستاری بنیاد شهید در سال ۱۴۰۳، حقوقشان را در فروردین با افزایش ۳۵ درصدی دریافت کردند.

آخرین  اخبار راجب جزئیات از حقوق ایثارگران در اردیبهشت سال جاری !

آخرین اخبار راجب جزئیات از حقوق ایثارگران در اردیبهشت سال جاری !

پاکدل گفت: والدین شهدا نیز در سال جدید حقوقشان از ۷ میلیون تومان به ۱۵ میلیون تومان، افزایش یافت و علاوه بر آن تمام حقوق بگیران بنیاد شهید و امور ایثارگران طبق مصوبه دولت، حقوقشان ۲۰ درصد افزایش داشته است.

دانلود فیش حقوقی بنیاد شهید ایثارگران

در سامانه ایثار isaar.ir خدمات متعددی به کاربران ارائه می شود که با استفاده از آن ها دیگر لازم نیست که مراجعه کنندگان به صورت حضوری به اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کنند. در ادامه این مقاله، شیوه ورود به سایت خدمات الکترونیک ایثار به صورت کامل بررسی شده است و همچنین شیوه استفاده از این سایت نیز به صورت کامل توضیح داده شده است.

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جزئیات افزایش حقوق ایثارگران در سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.وی افزود: کمک معیشت ایثارگران با توجه به عدم ابلاغ آیین نامه آن مطابق اسفندماه پرداخت شده به محض ابلاغ آیین‌نامه که مراحل اولیه آن انجام شده اقدام و از فروردین ماه مابه التفاوت آن نیز اقدام می‌شود.

پاکدل گفت: حق نگهداری موضوع ماده ۲۲ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران به این دلیل که تاکنون آیین نامه آن ابلاغ نشده است معادل سال قبل اقدام شده و پس از ابلاغ سقف سال ۱۴۰۳ معادل مبلغ مصوب اصلاح می‌شود.

وی افزود: برای کسورات اولین افزایش مرتبط با صندوق شاهد با توجه به تماس‌ها و مراجعات ایثارگران و به منظور تامین نظر ایثارگران و همچنین فراهم نمودن زمینه پرداخت سریع وام‌های قرض‌الحسنه ضروری به آنها  با مدیرعامل صندوق شاهد جلسه‌ای داشتیم و سقف کسورات معادل میانگین ۲۰ درصد افزایش و حداکثر مبلغ سه میلیون تومان در نظر گرفتیم.

چنانچه ایثارگرانی بابت حقوق یا مستمری و حق پرستاری افزایش بیش از سه میلیون داشته باشند تا این سقف اقدام می‌شود همچنین آنها که دارای دریافتی‌های غیر از حقوق و مستمری مانند حق پرستاری موضوع ماده ۲۶ و حق نگهداری موضوع ماده ۲۲ قانون جامع خدمات رسانی به آنها داشته‌اند فقط از حقوق یا مستمری کسر شده است و جانبازانی که صرفاً از بنیاد حق پرستاری دریافت می‌کنند و عضو صندوق شاهد هستند معادل افزایش حق پرستاری و حداکثر سه میلیون تومان اقدام شده است.

پاکدل در پایان از توجه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و دولت محترم مردمی به ویژه سازمان برنامه و بودجه که طی چند سال گذشته به نیازهای بنیاد شهید و امور  آنها توجه ویژه داشته‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط