19:15 - 1403/03/15

اخبار اقتصادی

کسانی که متقاضی وام ازدواج بودند بخوانند/وام ازدواج این افراد واریز شد

وام ازدواج 44 هزار نفر از بازنشستگان متقاضیان وام ازدواج برای فرزندانشان واریز شد. جعفر امیرآبادی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق

پیگیری وام ازدواج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،وام ازدواج ۴۴ هزار نفر از بازنشستگان متقاضیان وام برای فرزندانشان واریز شد. جعفر امیرآبادی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

کسانی که متقاضی وام ازدواج بودند بخوانند/وام ازدواج این افراد واریز شد

فوری خبر خوش به متقاضیان وام ازدواج / وام ازدواج این افراد واریز شد.جعفر امیرآبادی زاده معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از واریز  این وام فرزندان بازنشستگان این صندوق برای ۴۴ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط خبر داد. با اعلام این خبر افزود: تسهیلات ۳۵ میلیون تومانی این تسهیلات فرزندان بازنشستگان کشوری برای ۴۴ هزار نفر از ۶۱ هزار متقاضی واجد شرایط که در تیرماه سال ۱۴۰۲ ثبت نام کرده بودند، عصر امروز (یکشنبه) به حساب حقوقی ایشان واریز شد.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

کسانی که متقاضی وام ازدواج بودند بخوانند/وام این افراد واریز شد

وام ازدواج ۴۴ هزار نفر از بازنشستگان متقاضیان وام ازدواج برای فرزندانشان واریز شد.

به گفته وی با توجه به ثبت نام متقاضیان وام ازدواج فرزندان توسط بازنشستگان محترم و پس از بررسی مدارک ارسالی و تأیید آن به تعداد ۴۴ هزار از متقاضیان در این مرحله تسهیلات به مبلغ ۳۵ میلیون تومان، با کارمزد سالانه ۴ درصد پرداخت گردید.امیرآبادی زاده تاکید کرد: اجرای خدمات رفاهی و پرداخت تسهیلات مالی جزو سیاست‌های صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان «خدمت ادامه دارد» است که بر اساس آن تلاش می‌کنیم به صورت مستمر خدمات مورد نیاز بازنشستگان عزیز را در قالب‌های مختلف اجرایی و تقدیم این عزیزان کنیم.وی همچنین یادآور شد: واریز این تسهیلات برای الباقی متقاضیان، پس از بررسی و احراز شرایط ایشان در تیرماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد.

وام ازدواج یکی از تسهیلاتی است که خیلی از جوانان سراغ گرفتنش می‌روند؛ «رده» امیدوار است که شما هم واجد شرایط به حساب بیایید و برای دریافت این وام اقدام کنید؛ وامی که بیشترین متقاضی را بین تمام تسهیلات در اختیار دارد، چون کمترین میزان سود در سیستم بانکی ایران متعلق به این وام است. نرخ سود تسهیلات آن با تغییرات سالانه، معمولا ۴ درصد باقی می‌ماند ولی دوره بازپرداخت آن متغیر است. هرچند به خاطر بیشتر شدن مبلغ وام در سال‌های اخیر، زمان بازپرداخت آن در بیشتر بانک‌ها ۱۰ساله محاسبه می‌شود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روز 100

مطالب مرتبط