06:32 - 1403/03/22

کارت‌های امروز بازی همستر چه ساعتی منتشر می‌شود؟

این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد.

کارت‌های امروز بازی همستر چه ساعتی منتشر می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، این کارت‌ها که با عنوان «Daily combo» یا کومبو روزانه شناخته می‌شود، بخشی ویژه دربازی همستر کامبت است که در ازای پیداکردن سه کارت ویژه در هر روز، ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ سکه به بازیکنان پاداش می‌دهد. توجه داشته باشید که این سه کارت ممکن است در دسته‌های مختلف یعنی Markets و PR&Team و Legal یا Specials قرار گرفته باشند.

توجه داشته باشید که این کارت‌ها به صورت روزانه حوالی ساعت ۱۵:۳۰ در مطلب کارت‌های امروز همستر منتشر می‌شود و تا ۱۵:۳۰ فردای آن روز مهلت استفاده دارد.

کارت‌های دیروز همستر کامبت

تاریخ دوشنبه ۲۱ خرداد

در بخش استخراج با چهار زیرمجموعه به ترتیب زیر مواجه هستیم:

Markets

PR&Team

Legal

Specials

معمولا کارت‌های مذکور در چهار بخش بالا قرار گرفته‌اند و برای دسترسی به آنها باید یک‌سری به‌روزرسانی‌ها انجام داد که گاهی سر درآوردن از پروسه آن گیج‌کننده می‌شود.

کارت های Daily Combo ربات Hamste​

کارت اول در بخش Markets

کارت دوم در بخش PR@Team

کارت سوم در بخش Markets

کامبوی امروز،  سه شنبه ۲۲ خرداد

با پیدا کردن ۳ کارت کامبو هم می‌توانید یک مرحله سطح خود را ارتقا دهید و هم ۵.۰۰۰.۰۰۰ سکه جایزه بگیرید. البته توصیه‌ای که همواره باید مدنظر داشته باشید این است که در کامبوی روزانه، همواره نسبت هزینه به درآمد را زیر نظر داشته باشید. (ممکن است برای پیدا کردن ۵ میلیون سکه هزینه‌ای بپردازید که ارزشش را نداشته باشد)

امروز  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳، سه کارت کامبو عبارتنداز:

IMG_20240609_162645_659

محل کارت های همستر

سه کارت روزانه همستر کامبت بعد از ۲۴ ساعت تغییر می‌کنند و کارت‌هایی جدید جایگزین آنها خواهد شد. ضمناً ممکن است برای دریافت یکی از کارت‌های بخش کمبو، نیاز باشد یک یا چند بازیکن جدید را با استفاده از لینک ریفرال خود به بازی دعوت کنید یا اینکه کارت دیگه را به‌روز (Update) کنید و به سطح مشخصی برسانید. برای نمونه، اگر زیر کارتی نوشته شده است «Influencers lvl 5»، یعنی برای دریافت آن نیاز است کارت Influencers را پیدا کرده و آن را تا سطح ۵ ارتقا دهید تا قفل آن کارت برای شما باز شود.

رسودترین کارت‌های بازی همستر کامبت را بشناسید

همستر کمبات (hamster kombat) ایردراپ تلگرامی جدید برای کسب درآمد است.

پرسودترین کارت‌های بازی همستر کامبت را بشناسید

پرسودترین کارت‌های بازی همستر کامبت را بشناسید

پرسودترین کارت‌های بازی همستر کامبت را بشناسید

پرسودترین کارت‌های بازی همستر کامبت را بشناسید

 

منبع : عرشه

مطالب مرتبط