۰۹:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir و آموزش دریافت فیش حقوقی را در اندیشه معاصر مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته eservices.cspf.ir را در ادامه مطالعه کنید.

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته‌

فرهنگیان و معلمان می توانند برای دریافت فیش حقوقی خود به سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir مراجعه نمایند. این سایت برای راحتی فرهنگیان در دریافت خدمات راه اندازی شده است. شما می توانید با کدملی یا کد پرسنلی فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

در بسیاری از موارد فرهنگیان نیاز به دریافت فیش حقوقی خود دارند. در گذشته این کار با مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش امکان پذیر بوده است. ولی با پیشرفت تکنولوژی در سال های گذشته این کار برای فرهنگیان راحتتر شده است.

در سال های اخیر سامانه های مختلفی برای دریافت فیش حقوقی راه اندازی شده است. جدیدترین این سامانه ها my.medu.ir است که از این سایت می توانید فیش خود را دریافت کنید.

ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

بازنشستگان فرهنگیان که جز بازنشستگان کشوری محسوب می شوند برای دریافت فیش حقوقی خود باید با سامانه صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نمایند. بازنشستگان فرهنگی بعد از ورود به این سامانه مطابق تصویر زیر گزینه فیش حقوقی را انتخاب نمایند . با کلیک بر روی این دکمه شما به سه روش می توانید فیش حقوقی خود را دریافت نمایید.

شماره دفتر کل
کد ملی
شماره حساب

جهت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته کلیک نمایید

سامانه جدید فیش حقوقی my.medu.ir

در سال های گذشته فرهنگیان می توانستن از دو سایت fish.medu.ir و profile.medu.ir فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. ولی در حال حاضر فرهنگیان باید از سایت my.medu.ir مای مدیو برای دریافت فیش حقوقی خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است که درصورتی که بخواهید از سامانه های قبلی استفاده کنید شما را به سامانه مای مدیو ارجاع می دهند.

آموزش دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از سایت مای مدیو

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از سایت مای مدیو ابتدا وارد my.medu.ir شوید با توجه به تصویر زیر می توانید با داشتن نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه شوید. در صورتی که هر کدام از این موارد را فراموش کرده اید نگران نباشید زیرا می توانید با استفاده از ورود از طریق دولت من وارد آن شوید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار