۱۶:۲۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

اخبار اقتصادی

وام/وام ازدواج ۲۵۶ میلیارد ریالی در استان قم پرداخت شد!

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان قم گفت: طی فروردین ماه گذشته ۲۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال وام ازدواج به متقاضیان در این استان پرداخت شده‌است.

پیگیری وام ازدواج

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از ایرنا- معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان قم گفت: طی فروردین ماه گذشته ۲۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال وام ازدواج به متقاضیان در این استان پرداخت شده‌است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام ازدواج ۲۵۶ میلیار ریالی

معاون جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان قم گفت: طی فروردین ماه گذشته ۲۵۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال وام ازدواج به متقاضیان در این استان پرداخت شده‌است.روح الله مقدم روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ۲ هزار و ۱۷۴ نفر متقاضی در صف برای دریافت وام انتظار تا پایان فروردین ماه امسال در استان قم ثبت شده است.

وام/وام ازدواج ۲۵۶ میلیارد ریالی در استان  قم پرداخت شد!

وام/وام ازدواج ۲۵۶ میلیارد ریالی در استان قم پرداخت شد!

وی بیان کرد: تعداد کل ثبت نام کنندگان وام ازدواج در استان قم تاکنون ۲ هزار و ۶۵۴ نفر است.معاون اداره کل ورزش و جوانان گفت:‌ ۲ هزار و ۲۴۹ نفر آمار کل متقاضیان دریافت وام ازدواج تا پایان فروردین در استان قم است.

وی درصد وام گیرندگان ازدواج به کل ثبت نام کنندگان را تا پایان فروردین ماه ۳.۳ درصد در استان قم عنوان کرد.مقدم یادآور شد: با تاکیدهای استاندار قم در ستاد ساماندهی جوانان در سال گذشته شاهد همکاری اکثر بانک ها برای پرداخت تسهیلات وام ازدواج بوده‌ایم.

وام تشویقی ازدواج دهه شصتی‌ها که انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از آن خبر داده، برخلاف تصور یک عده که گمان می‌کردند قرار است شامل حال همه شود، داستانش متفاوت است و تنها به برخی زوج‌های جوان اختصاص داده می‌شود.

به گزارش فرارو؛ وام ازدواج ۱۴۰۳ تکلیفش مشخص است، اما به‌تازگی دولت از تسهیلات تشویقی برای ازدواج دهه شصتی‌ها خبر داده است. این وام به همه دهه شصتی‌ها که هنوز یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از پسران و ۵۵۰ هزار نفر از دختران آن مجرد باقی مانده‌اند، تعلق نمی‌گیرد، بلکه برای دریافت آن باید ساکن یا یک منطقه روستایی باشید یا شهری که جمعیت آن زیر ۲۰ هزار نفر باشد. در این دو حالت است که ۵۰۰ میلیون تومان وام تشویقی ازدواج به حساب‌تان واریز خواهد شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط