اجتماعی

معلمان بخوانند/سایر امکانات سایت ضمن خدمت فرهنگیان LTMS

با ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان در صفحه اصلی سایت، گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید که در این قسمت به معرفی کابرد هر گزینه پرداخته ایم

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن با ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان در صفحه اصلی سایت، گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید که در این قسمت به معرفی کابرد هر گزینه پرداخته ایم.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

معلمان بخوانند/سایر امکانات سایت ضمن خدمت فرهنگیان LTMS

با ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان در صفحه اصلی سایت، گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید که در این قسمت به معرفی کابرد هر گزینه پرداخته ایم:

گزینه «لیست دوره های ضمن خدمت» :

با انتخاب این گزینه می توایند لیست دوره های ضمن خدمت را مشاهده کنید و لیتس جدیدترین دوره های در حال برگزاری را با جزئیات کامل ببینید.

گزینه ثبت نام مدرسین:

حقوق معلم

معلمان بخوانند/سایر امکانات سایت ضمن خدمت فرهنگیان LTMS

مدرسین متقاضی تدریس دوره های ضمن خدمت، با انتخاب این گزینه می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.

گزینه دسترسی به میز خدمت :

سامانه از طریق این گزینه امکان دسترسی به خدمات الکترونیک سامانه ضمن خدمت فرهنگیان را فراهم کرده است و امکاناتی نظیر تابلو اعلانات، لیست خدمات و نظر سنجی را در اختیار کاربران عزیز قرار داده است.

فرهنگیان عزیز که رمز عبور خود را گم کرده و یا فراموش کرده اند، از طریق این قسمت می توانند رمز خود را بازیابی کنند.

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir
ساده ترین روش دریافت فیش حقوقی فرهنگیان در صندوق بازنشستگی فرهنگیان و حکم کارگزینی فرهنگیان را چگونه بگیریم؟

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، مشاهده فیش حقوقی با کد ملی معلمان بازنشسته و دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش، با جست و جوی آدرس سایت راه اندازی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری eservices.cspf.ir میسر می باشد و دسترسی به تسهیلات طرح یاری، از امکانت این سامانه است.

بازنشستگان فرهنگی، یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین افراد در جامعه بوده که نیاز است دولت و صندوق بازنشستگی کشوری، در خصوص امور رفاهی و ارائه خدمات مربوط به این قشر، تغییراتی را اعمال کرده و هرچه بیشتر، در راستای تسهیل امور مربوط به آنان، بکوشند.

به همین سبب، صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir، جهت رفاه حال این قشر زحمت کش، راه اندازی گردید تا بازنشستگان محترم بتوانند از طریق آن و بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری، اقدام به انجام اموری چون مشاهده فیش حقوقی با کد ملی و دریافت حکم کارگزینی خود کنند که استفاده از امکانات این سایت، مستلزم اطلاع از نحوه ورود به سامانه و طی مراحل لازم می باشد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط