۲۳:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

اقتصادی

مزایده ایران خودرو | آخرین فرصت ثبت نام مزایده ایران خودرو | قیمت خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه اعلام شد

انجام مزایده در سال‌های اخیر به عنوان یکی راه‌های فروش خودرو مورد استفاده خودروسازان قرار می‌گیرد. در همین راستا شرکت ایران خودرو از سال ۱۳۹۹ با راه‌اندازی وبسایت مزایده ایران خودرو اقدام به برگزاری مزایده‌های گوناگون برای فروش تولیدات خود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مزایده ایران خودرو یکی از بهترین هاست که تمامی مردم به دنبال آن هستند. مزایده ایران خودرو توانسته است توجه خیلی از  مردم را به خود جلب کند و برای برنده شدن هر کاری کنند. مردم به دنبال سامانه برای ثبت نام مزایده ایران خودرو هستند. این سایت را میتوانید در پایان  این خبر ببینیند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و برای کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مزایده اینترنتی خودروهای صفر و آسیب دیده (اردیبهشت)

جدیدترین مزایده ایران خودرو به صورت عمومی برگزار می‌شود.

زمان برگزاری: ۸:۳۰ تا ۱۵ روزهای چهارشنبه، ۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ تا روز شنبه، ۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳

آدرس محل برگزاری مزایده: تهران، کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران -کرج، به سمت شهرک سرو آزاد (پیکانشهر)، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲

سپرده مورد نیاز برای شرکت در مزایده: ۱۰ میلیون تومان

مزایده خودرو

مزایده خودرو

نحوه تحویل خودرو مزایده ای

فردی که بیشترین مبلغ پیشنهادی را ارائه کرده باشد، برنده مزایده است.
در صورتی که چندین نفر بالاترین مبلغ پیشنهادی را ارائه کرده باشند، برنده مزایده فردی است که زودتر وجه نهایی را پرداخت کند.
در صورتی که برنده نهایی، وجه معامله را تکمیل نکند، مبلغ سپرده به نفع ایران خودرو ضبط می‌شود.
برنده مزایده، تنها تا پایان مهلت تعیین‌شده فرصت تکمیل وجه را دارد. در غیر این صورت ثبت‌نام فرد برنده باطل و سپرده او به نفع شرکت خودروساز ضبط می‌شود.
ایران خودرو تعهدی برای ایرادهای اعلام شده و نشده ندارد و تعمیرات فنی نیز بر عهده این شرکت نیست.
به طور معمول خودروهای مزایده‌ای گارانتی، کارت طلایی ایران خودرو و بیمه بدنه ندارند.
خودروهای صفر و بدون پلاک مزایده‌ای، بیمه شخص ثالث یکساله دارند.
خودروهای پلاک‌دار تا ۳ روز و خودروهای بدون پلاک طی یک تا دو ماه به برندگان تحویل داده می‌شود.
پس از صدور برگه خروج خودرو از پارکینگ، برنده نهایی ۷۲ ساعت برای دریافت خودرو فرصت دارد. در صورت تاخیر، خریدار به صورت روزانه جریمه خواهد شد.
برنده مزایده، برای ثبت‌نام کارت سوخت المثنی باید بعد از اتمام مراحل تعویض پلاک خودرو به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کند. در غیر این صورت مسئولیتی متوجه ایران خودرو نخواهد بود.
اسناد خودروهای مزایده‌ای که نیاز به تعمیر داشته باشند، تا زمان تعمیر خودرو (حداکثر یک ماه) نزد خودروساز باقی می‌ماند.

اخبار مزایده ایران خودرو

شرکت ایران خودرو، مزایده اینترنتی خودروهای آسیب‌دیده صفر و کارکرده را از ساعت ۸:۳۰ روز چهارشنبه ۱۸ آبان‌ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌کند.

این مزایده تا روز یکشنبه ۲۲ آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.
سپرده شرکت در مزایده برای هر خودرو، ۱۰ میلیون تومان است.
این مزایده در کیلومتر ۱۴ اتوبان تهران – کرج، به سمت شهرک سرو آزاد (پیکانشهر)، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌شناسی، درب ۲ برگزار می‌شود.
متقاضیان برای ارائه پیشنهاد قیمت می‌توانند به آدرس https://auction.ikco.ir مراجعه کنند.

معرفی سامانه مزایده ایران خودرو auction.ikco.ir

بسیاری از افراد یا سازمان های مختلف برای خرید خودرو به سامانه‌ های مزایده خودرو مراجعه می کنند. سامانه مزایده ایران خودرو یکی از سامانه های محبوب در بین مردم است. در این سامانه، خریداری که بیشترین رقم را برای خرید خودرو اعلام کند، صاحب خودرو می شود.

تمامی مبالغی که در این سامانه اعلام می شود را کارشناسان مجرب دادگستری تعیین می کنند. هر کسی که بخواهد در مزایده های ایران خودرو شرکت کند، می تواند اطلاعیه های آن را در روزنامه ها و شبکه های اجتماعی ببیند. سامانه مزایده ایران خودرو ثبت نام در این مزایده ها را برای مردم آسان کرده است.

این سامانه کلیه اطلاعیه های مرتبط با انواع مزایده ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. اطلاعات مربوط به خودرو ها، قیمت های اعلام شده برای مزایده و سایر اطلاعات در سامانه auction.ikco.ir قابل مشاهده هستند. بنابراین کسی که بخواهد در این مزایده ها شرکت کند، اطلاعات کاملی را از آن دریافت می کند. اگر شما هم قصد شرکت در آن را دارید ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید. عضویت در سامانه مزایده ایران خودرو ۱۴۰۳ هیچ محدودیتی ندارد. بنابراین هر کسی می تواند در این سامانه ثبت نام و در مزایده ها شرکت کند.

راهنمای ورود به سایت مزایده ایران خودرو ۱۴۰۳ auction.ikco.ir

برای اطلاع از جزئیات هر مزایده و ثبت نام در سایت auction.ikco.ir باید به سامانه مزایده ایران خودرو وارد شوید. تمامی مزایده های ایران خودرو و شرایط شرکت در هر کدام در این سامانه ها قابل مشاهده هستند. طراحی این سایت به گونه ای است که کار کردن با آن برای همه راحت است.

به منظور ورود به سایت باید به آدرس auction.ikco.ir وارد شوید. اگر قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید، اطلاعات خود را برای ورود به سایت وارد کنید. کد ملی یا شماره مشتری و رمز ورودتان را وارد کنید. کد امنیتی را در قسمت مربوطه وارد و گزینه «ورود به سایت» را انتخاب کنید.
بعد از ورود به سایت می توانید تمامی مزایده های ایران خودرو را با شرایط آن ها مشاهده کنید. به این ترتیب شرکت در مزایده های ایران خودرو برای شما امکان پذیر می شود.

در صورتی که برای اولین بار است که وارد سایت می شوید، باید گزینه «ایجاد حساب کاربری» را انتخاب کنید. این گزینه برای کسانی است که می خواهند برای بار اول در سامانه  ثبت نام کنند. جزئیات این گزینه را می توانید در بخش ثبت نام در سامانه مشاهده کنید.

قیمت خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه اعلام شد

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی که در اسفند ۱۴۰۱ ثبت نام کرده و اولویت آن‌ها مشخص شده، می‌توانند جهت انتخاب خودروها از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ تا ساعت ۲۳:۵۹ روز سه شنبه ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ اقدام کنند.

طبق اطلاعیه سامانه در رابطه با این مرحله از عرضه خودروها، یک خودروی برقی دیگر در این مرحله عرضه شده است؛ بدین ترتیب متقاضیان از میان پنج خودروی عرضه شده که سه خودروی هیوندای ENS۱، لونا و هونگچی EQM۵EV برقی هستند، می‌توانند خودروی مدنظر خود را انتخاب کنند.

همچنین نیسان سانی (بنزینی) و لاماری‌ایما هیبریدی در این دور از فروش خودروهای وارداتی عرضه شده‌اند.

از این محصولات عرضه شده سه خودروی سانی، لاماری‌ایما و هونگچی دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و دو خودروی هیوندای ENS۱ و لونا دارای قیمت فروش علی‌الحساب در مبادی ورودی هستند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط