بانک و بیمه

مراسم معرفی و تجلیل از برترین‌های پویش بیمه

بیمه ملت، در مراسمی با حضور علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت،

سوابق بیمه‌ای

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ایلنا بیمه ملت، در مراسمی با حضور علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت، برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

مراسم معرفی و تجلیل از برترین‌های پویش بیمه

بیمه ملت، در مراسمی با حضور علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران این شرکت، برترین‌های پویش در امتداد همراهی ویژه بیمه‌های زندگی بیمه ملت معرفی و از آنان قدردانی به عمل آمد.

مدیرعامل بیمه ملت، ضمن اشاره به استقبال گسترده از این پویش توسط شبکه فروش، اظهار داشت: این طرح که در قالب جشنواره برگزار شد، موجب فعال شدن بیشتر نمایندگان شرکت شد و این اتفاق جای خوشحالی و قدردانی دارد. برخی از نمایندگان ما در این زمینه بسیار فعال بودند و جز این نیز انتظاری نبود و ما قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

یزدان‌دوست با اشاره به اهمیت بیمه‌های عمر در صنعت بیمه، افزود: طی سال‌های اخیر در صنعت بیمه توجه زیادی به بیمه‌های عمر شده است اما با میانگین و استاندارد جهانی در این رشته بیمه‌ای فاصله قابل توجهی داریم. این نشان‌دهنده کار سخت نمایندگان و شبکه فروش است چرا که اقناع افراد در شرایط اقتصادی کنونی کار سختی است و جذب یک مشتری بیمه عمر سخت‌تر از جذب مشتری در سایر رشته‌های بیمه‌‌ای است.

بیمه

مراسم معرفی و تجلیل از برترین‌های پویش بیمه

وی با بیان اینکه حوزه بیمه‌های عمر بخش بکر بازار است، خاطرنشان کرد: در یک دهه گذشته توجه زیادی روی این حوزه شده است. همایش‌های مختلفی برای آن تدارک دیده شده و از نظر علمی و پژوهشی کارهای ارزشمندی صورت گرفته است.

یزدان‌دوست در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت آموزش و تبادل تجربه خطاب به نمایندگان حاضر در جلسه، گفت: تجربیات شما در حوزه تیم‌سازی و فنون مذاکره قابل تقدیر و ارزشمند است. توصیه من به شما عزیزان این است که حتماً از تجربیات همدیگر استفاده کنید.

مدیرعامل شرکت بیمه ملت اضافه کرد: نیازمند است برای این رشته دوره‌های آموزشی مستمر برگزار کنیم، برای فروش بهتر و بیشتر باید اصول و فنون مذاکره را به بالاترین حد خود برسانیم. حتی برای سایر نماینده‌هایی که در این جمع نیستند نیز دوره آموزشی برگزار کنید. با انتقال دانش و تجربه شما تابلوهای دیگری بلند می‌شود و بازار شما قطعاً تهدید نخواهد شد. بنابراین حوزه آموزش را جدی بگیرید و دانش و تجربه خود را منتقل کنید و این بسیار با ارزش است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایلنا

مطالب مرتبط