14:00 - 1403/04/15

ورزشی

مدیران استقلال به انتخاب مصطفی کارخانه چه واکنشی نشان دادند

تکلیف مصطفی کارخانه در تیم استقلال چه شد؟

جواد نکونام سرمربی استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، قرار گرفتن مصطفی کارخانه سرمربی اسبق تیم ملی والیبال کشورمان در لیست اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال سر و صدای بسیار زیادی راه انداخت و با انتقادات فراوانی همراه شد. برای با خبر شدن آخرین اخبار استقلال اندیشه معاصر را دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

مدیران استقلال به انتخاب مصطفی کارخانه چه واکنشی نشان دادند

گروهی از پیشکسوتان استقلال این حرکت را به نقد کشیدند و مدعی شدند وقتی تیمشان این همه چهره قدیمی دارد چرا باید فردی که هرگز در باشگاه استقلال سمت نداشته و اساساً فوتبالی هم نیست، چنین پست مهمی را احراز کند؟

استقلال

استقلال

البته مدیران باشگاه تیم ترجیح می‌دهند در این رابطه به صورت رسمی حرفی نزنند و همه چیز را به مصاحبه‌های آتی احمد شهریاری یا فرد دیگری از اعضای هیئت مدیره استقلال موکول کنند اما در صحبت‌های غیر رسمی تاکید دارند هلدینگ خلیج فارس از همان ابتدای کار برای گسترش دامنه ورزش‌های تحت پوشش باشگاه استقلال برنامه‌ریزی کرده بود و انتخاب مصطفی کارخانه نیز دقیقاً در راستای همین پروژه است.

طبق ادعای برخی از  مدیران و مسئولان استقلال، این باشگاه به زودی در عرصه والیبال هم تیمداری خواهد کرد. البته مشخص نیست کار از پایه و آکادمی والیبال آغاز می‌شود یا اینکه آنها مستقیم سراغ خریدن امتیاز یک تیم و حضور در سطوح بالای والیبال کشورمان خواهند رفت.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : اینتیتر

مطالب مرتبط