اخبار اقتصادی

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری

اگر خانواده‌ای صاحب فرزند سوم و بیشتر از سال ۱۳۹۹ به بعد شود نیز می‌تواند از تسهیلات قرض‌الحسنه خرید، ساخت یا وام ودیعه مسکن، بهره‌مند شود که میزان

زایمان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن اگر خانواده‌ای صاحب فرزند سوم و بیشتر از سال ۱۳۹۹ به بعد شود نیز می‌تواند از تسهیلات قرض‌الحسنه خرید، ساخت یا وام ودیعه مسکن، بهره‌مند شود که میزان برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری

کد پستی ده رقمی محل سکونت متقاضی

مدارک لازم جهت ارائه به بانک برای دریافت وام فرزند آوری

ارائه فتوکپی کارت ملی و شناسنامه پد و مادر نوزاد

ارائه فتوکپی تمامی صفحات شناسنامه فرزند تازه متولد شده

ارائه فتوکپی کارت ملی و شناسنامه ضامن

ارائه یک فقره سفته

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری

مدارک لازم جهت ثبت نام اینترنتی وام فرزند آوری

چالش خانواده‌های اهوازی برای شرایط سخت برخی از بانک‌ها در ارائه وام فرزندآوری

داشتن فرزند یکی از موهبت هایی است که از سوی خداوند به بندگان اعطا می‌شود. اما این روز‌ها کاهش جمعیت جوان کشورمان موجب شده تا دولتمردان تسهیلاتی را به خانواده‌هایی که فرزندان آنها از سال ۱۴۰۰ به بعد متولد شدند مزایایی تعلق گیرد تا کمک هزینه‌ای برای آنها باشد و از سوی دیگر تشویقی برای فرزندآوری شود. اما این روز‌ها شرایط سخت برخی از بانک‌ها برای ارائه این تسهیلات خانواده‌ها را سردرگم کرده است.

شهروندخبرنگار ما با ارسال پیام از شرایط سختی که در برخی از بانک های شهر اهواز برای ارائه وام فرزندآوری در نظر گرفته اند گلایه کرد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.

با عرض سلام و خسته نباشید سال گذشته برای وام فرزندآوری در بانک ملی ثبت نام کردیم. دو ضامن هم به سختی توانستم جور کنیم. اما به من گفتند دو ضامن باید بیاوریم که معلم رسمی باشد. اما قانون می‌گوید یک ضامن کافی است.مجدد به بانک دیگر مراجعه کردیم به من گفتند باید خود من شاغل باشم و بیمه و ضامن رسمی و سند خانه یا ماشین هم داشته باشم. حالا که دوباره ثبت نام کردم شرایط از سال گذشته تا کنون سخت‌تر شده است. بنده دانشجو و متاهل و مستاجر و دارای خانواده ۶ نفری هستم. لطفا پیگیری کنید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط