۰۲:۰۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۶

گردشگری ومحیط زیست

ماجراهای زمستانی در بنف / دریاچه لوئیز در آلبرتا، کانادا از دست ندهید!

در ماه‌های زمستان نیز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، مانند پیمودن شیب‌های سه منطقه اسکی بنف، کفش‌بازی برفی در Sunshine Meadows و پیاده‌روی در آبشارهای یخ‌زده در جانستون کانیون.

ماجراهای زمستانی در بنف / دریاچه لوئیز در آلبرتا، کانادا از دست ندهید!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،این جواهر بنف آلبرتا، کانادا، ممکن است به لطف درختان کاج پوشیده از برف، در زمستان بیشتر بدرخشد. دریاچه ها و آبشارهای یخ زده و تغذیه شده از یخچال های طبیعی؛ و قله های سر به فلک کشیده کوهستانی پوشیده از برف.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

دوچرخه سواری چربی

دوچرخه‌های چاق – که دارای لاستیک‌های بزرگ و چسبنده هستند – رکاب زدن در مسیرهای پر از برف را که در مناظر زمستانی وسیع جنگل‌های کاج بنف پر پیچ و خم می‌شوند، آسان می‌کنند. آنها همچنین زمانی که مشتریان به ثبات و کشش بیشتر نیاز دارند، دوچرخه سواری زمستانی در شهر را بسیار راحت می کنند.چندین تجهیز محلی، از جمله Banff Cycle + Sport، دوچرخه‌های کوهستانی با تایر چربی و حتی دوچرخه‌های الکترونیکی تایر چربی را اجاره می‌کنند. در همین حال، Bikescape، تورهای دوچرخه‌سواری الکترونیکی با تایرهای چرب را در مناطق برف‌پوشیده، از جمله یک تور نیم‌روزه که شامل ناهار در ساندنس لج، یک اقامتگاه پارک دورافتاده با انرژی خورشیدی است که فقط با دوچرخه یا ماشین برفی قابل دسترسی است، ارائه می‌کند.

ماجراهای زمستانی در بنف / دریاچه لوئیز در آلبرتا، کانادا از دست ندهید!

ماجراهای زمستانی در بنف / دریاچه لوئیز در آلبرتا، کانادا از دست ندهید!

پیاده روی به سمت آبشارهای یخ زده

در بانف عملاً ضروری است: پیاده‌روی زمستانی به جانستون کانیون برای مناظر مسحورکننده آبشارهای یخ زده (البته با میخ‌های یخی متصل به کفش‌های پیاده‌روی). راهروهای فولادی که در کناره‌های دره تعبیه شده‌اند، بازدیدکنندگان را به سمت سکوهایی راهنمایی می‌کنند که می‌توانند در آبشارهای یخ‌زده با ارتفاع ۳۰ فوت پایین و ارتفاع ۱۰۰ فوت بالا بروند. مشتریان همچنین ممکن است یخ نوردان را با کرامپون ها و تبرهای یخی ببینند که به طرز ماهرانه ای از دیواره های یخ زده یخ بالا می روند. برای پیمایش ایمن در این پیاده‌روی، گیره‌های یخی کرایه‌ای در شهر در دسترس هستند، یا بازدیدکنندگان می‌توانند سفری را با تجهیزاتی مانند Radventures رزرو کنند که تورهای راهنما (شامل گیره‌های یخی) ارائه می‌دهد.

گوندولا سواری

برای تماشای مناظر پرنده از سراسر رشته کوه‌های راکی کانادا، برای گشت و گذار به سمت قله کوه سولفور، سوار گوندولا بنف شوید. مناظر در روز خیره کننده هستند، اما در شب، یک تجربه چندحسی جذاب به نام Nightrise از اواسط نوامبر تا مارس پذیرای بازدیدکنندگان است. این نمایش صدا و نور سازگار با حیات وحش، بینش‌های فرهنگی و روایت را به زبان محلی مردم استونی ناکودا، که بومی بنف هستند، ارائه می‌کند. این تجربه فریبنده دارای چهار نصب هنری چند رسانه ای به نام “چهار شگفتی” است که طبیعت مقدس کوه ها را گرامی می دارد.

اسکیت روی یخ در دریاچه لوئیز

دریاچه لوئیز دریاچه ای نمادین با تغذیه از یخچال های طبیعی در بنف است که در سایه چندین قله مرتفع از جمله کوه معبد و کوه آبردین قرار دارد. دریاچه لوئیز معمولاً در اوایل دسامبر یخ می زند. وقتی این کار انجام می‌شود، یک پیست اسکیت روی یخ، مانند یک پیست کرلینگ و یک پیست کوچک هاکی روی یخ، روی دریاچه جدا می‌شود. Fairmont Chateau Lake Louise رو به دریاچه ۲۲۲ هکتاری است و به ویژه مکان مناسبی برای گرم کردن با یک شکلات داغ است. مشتریان می توانند اسکیت های روی یخ را در لابی Fairmont برای یک روز یا شب اسکیت از اواسط دسامبر تا اواسط آوریل اجاره کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط