• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
 • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

اخبار ویژه

فال ابجد 2 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 2 خرداد 1401 فال ابجد 1 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 تامین اجتماعی فشار بیاورد؛ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شود اصلی ترین مانع اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان مشخص شد/ چه کسی برخورد می کند؟+ جزئیات 1 خرداد تذکر دو نماینده به رئیسی درباره تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان زمان جنجالی اجرای رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان لو رفت! در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان زمینه اعتراض آنها فراهم می شود احیای بیمه طلایی معلمان / بررسی شدن آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران بازنشستگان بخوانند/ افزایش حقوق تامین اجتماعی به خرداد موکول شد؟ آخرین خبر از زمان افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی(1 خرداد 1401) افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ آب پاکی روی دست موسپیدان ریخته شد؟ (1 خرداد 1401) وضعیت آب و هوا در یکم خرداد/ افزایش دما در شمال غرب کشور و استان‌های ساحلی خزر تفاقاتی تلخی که ممکن است گزینه پرسپولیس را در نقل و انتقالات از این تیم دور کند! شرط شرم‌آور دختر غیرتی برای خواستگارانش والدین خوشگذران و بیخیال کودک خود را در جنگل رها کردند! حمله استقلال به رکوردی دیگر با عبور از بهترین پرسپولیس تاریخ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی منتظر امضای وزیران نامه مهم کانون بازنشستگان تهران به رئیسی | افزایش حقوق بازنشستگان به اندازه‌ مصوبات شورای عالی کار خبر مهم از افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی دردسر توت چیدن مرد جوان در مشهد / سقوط دردناک در کانال خالی از آب

قالیباف: تاخیر در رتبه بندی، به علت جلوگیری از کار ناقص بود / امروز تدوین رتبه بندی از محکم ترین قوانین کشور است/ رای مثبت ۹۳.۵ درصدی نمایندگان به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

 • کد خبر : 1307449
 • 20 اردیبهشت 1401 - 23:30
قالیباف: تاخیر در رتبه بندی، به علت جلوگیری از کار ناقص بود / امروز تدوین رتبه بندی از محکم ترین قوانین کشور است/ رای مثبت ۹۳.۵ درصدی نمایندگان به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان
قالیباف: ما در جایی نشستیم که مکلفیم قانونی را تصویب کنیم که وقتی به مرحله اجرا رسید، مستحکم بوده، اعتبار آن پیش‌بینی شده و امکان اجرایی شدن داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس دغدغه معلمان را پیگیری می‌کند، گفت: باید تلاش کنیم طرح رتبه بندی معلمان به خوبی اجرا شود.

رییس قوه مقننه در این نشست به موضوع رتبه بندی معلمان نیز اشاره کرد و گفت: در رابطه با موضوع رتبه‌بندی معلمان گاهی اعتراض می‌شد که چرا بررسی این طرح به تأخیر می‌افتد اما بنده معتقد بودم بنا نیست کار ناقصی انجام دهیم. ما در جایی نشستیم که مکلفیم قانونی را تصویب کنیم که وقتی به مرحله اجرا رسید، مستحکم بوده، اعتبار آن پیش‌بینی شده و امکان اجرایی شدن داشته باشد.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده از روزی که توفیق خدمت در مجلس را پیدا کردم برای ارتقاء نقش معلم تمام تلاش خودم را انجام دادم البته همکاران ما در کمیسیون آموزش بیش از بنده تلاش کردند. در صحن علنی به حدی نمایندگان نسبت به موضوع معلمان علاقه‌مند بودند که هنگام رأی‌گیری بیش از ۹۳.۵ درصد نمایندگان به طرح رتبه‌بندی معلمان رأی مثبت دادند و این حاکی از اهمیت این موضوع در دیدگاه نمایندگان است لذا مطمئن باشید دغدغه شما معلمان را همکاران من در مجلس پیگیری می‌کنند.

قالیباف: تاخیر در رتبه بندی، به علت جلوگیری از کار ناقص بود / امروز تدوین رتبه بندی از محکم ترین قوانین کشور است/ رای مثبت ۹۳.۵ درصدی نمایندگان به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

قالیباف: تاخیر در رتبه بندی، به علت جلوگیری از کار ناقص بود / امروز تدوین رتبه بندی از محکم ترین قوانین کشور است/ رای مثبت ۹۳.۵ درصدی نمایندگان به اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان

 

وی با تاکید بر این که اگر در کشور توانستیم کاری کنیم که معلم منزلت و جایگاه خودش را پیدا کند، گام مؤثری در جامعه برداشته‌ایم، افزود: ما ادعا نداریم که طرح رتبه‌بندی معلمان تمام مشکلات معلمان را حل خواهد کرد بلکه این نقطه آغاز کاری بوده که شروع شده و باید تلاش کنیم که به خوبی اجرا شود و در ادامه مجلس به درستی این طرح را تکمیل کند.

به‌ گزارش حوزه پارلمانی ایرنا، محمد باقر قالیباف در دیدار با جمعی از معلمان و فرهنگیان کشور ضمن گرامیداشت هفته معلم و یاد شهید مطهری گفت: هیچ سرمایه‌ای برای مردم در کشور و همچنین معلمان ارزشمندتر از این نیست که ما مسوولان و مدیران هرکجا که هستیم هیچ گاه معلم را فراموش نکنیم. بنابراین در هر بخشی هر کمکی که از ما برآید در خدمت معلمان هستیم. حال این کمک می‌خواهد از بعد حقوق، امکانات، تسهیلات و رفاه برای معلم باشد یا به روز شدن تجهیزات و وسایل آموزشی و کمک آموزشی.

وی افزود: زمانی که صحبت از مهارت ‌آموزی می‌کنیم، دانش‌آموزان تنها نباید محفوظاتشان را تقویت کنند بلکه ظرفیت نیروی کار ماهر آینده را نیز باید درست کنیم.

قالیباف با بیان اینکه وقتی به زندگی خودم و دوستانم نگاه می‌کنم نقش بی‌نظیر معلمان در زندگی خود را احساس می‌کنم، گفت: باید به آن دانش‌آموز یکی از شهرهای محروم سیستان و بلوچستان که از سوی گروه جهادی تربیت شده افتخار کنیم که در کنکور رتبه دو الی سه رقمی کسب کرد و در حالی که می‌توانست بهترین دانشگاه را در تهران انتخاب کنند اما رشته معلمی را در دانشگاه فرهنگیان انتخاب کرد و معتقد است هیچ افتخاری برای او بالاتر از این نیست که بار دیگر در مناطق محروم به آموزش بپردازد.

قالیباف عنوان کرد: برای یک اقتصاد، فرهنگ، اجتماع و محیط زیست و امنیت درست باید به چهار «میم» یعنی «منزل، مدرسه، مسجد و محله» توجه کنیم. هر کدام از این چهار مورد تأثیرگذار در زندگی افراد، شکل‌گیری خانواده‌ها و جامعه‌سازی است به همین دلیل معلمان بی نظیرترین و موثرترین رهبران تربیت جامعه هستند که در تمامی این موارد می‌توانند نقش داشته باشند.

قالیباف عنوان کرد: قبل و بعد از رأی اعتماد مجلس به وزیر آموزش و پرورش به وی گفتم آموزش و پرورش در حوزه مدیریت در سطوح مختلف آسیب دیده است. ما در ۱۶ سال گذشته یعنی در چهار دولت گذشته به دلایل مختلف شاهد بودیم هر دو سال وزیر این وزارتخانه تغییر می‌کند که هیچ آسیبی برای آموزش و پرورش بالاتر از این نیست.

رئیس قوه مقننه با انتقاد از سبک مدیریت‌هایی که افراد کاردان و خلاق را از مسیر خارج می کنند، اضافه کرد: بنده به عنوان یک خدمتگزار که بیش از ۴۰ سال سابقه اجرایی دارم، عرض می‌کنم که کشور ظرفیت مادی و مالی کافی و نیروهای قابل، خلاق، محکم و باسواد در اختیار دارد اما مدیریت ما مسوولان به گونه‌ای است که افراد کاردان به هر دلیلی از مسیر خارج شده و افرادی که آن ظرفیت ها را ندارند در مسیر قرار می گیرند؛ ما امروز باید این چالش را حل کنیم.

وی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد به معضل خودروسازی در کشور پرداخت و گفت: اگر مجموعه را مدیریت می کردیم شاهد این اتفاق نبودیم که با پول بیت المال و انفال جامعه، خودرو تولید شود و سپس به صورت قرعه کشی که از منظر اقتصادی، مدیریتی، فرهنگی و نیز عدالت، هیچ منطقی ندارد عرضه شود که با هر شاخصی آن را بررسی کنیم کاری عبث است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1307449
 • منبع : ایرنا

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1
 1. قدم میزنم توی شهری که ما یه روزایی با هم قدم میزدیم یه جاهایی
  اونقد عاشق شدیم زمین و زمانو
  بهم میزدیم همه خوبی هارو یه جا داشتی و با تو انگاری هیچی
  مشکل نبود به جز صورت پاک و خندون تو دیگه هیچ جا ماهی کامل
  نبود میخوام عزیزت شم من سر به راهت شم بهم نگاه کنی محو نگاهت
  شم دیر اومدم اما موندیم این بار دستای خالیمو
  به روی من نیار میخوام عزیزت شم من سر به
  راهت شم بهم نگاه کنی محو نگاهت شم دیر اومدم اما موندیم این بار دستای خالیمو به روی من نیار با هر دوست دارم از آدما
  چقد راحت دلم رفت هوایی شدم چقد دور این آدما گشتم و تو موندی صبورانه پای
  خودم کنار منی دستمو ول نکن یه دریای آبی رو واسم بساز
  بغل کن بغل کن منو خالقم یه عید حسابی رو واسم بساز میخوام عزیزت شم من
  سر به راهت شم بهم نگاه کنی محو نگاهت شم دیر اومدم اما موندیم این بار
  دستای خالیمو به روی من نیار میخوام
  عزیزت شم من سر به راهت شم بهم نگاه کنی محو نگاهت شم دیر اومدم اما موندیم این بار دستای خالیمو به روی من نیار

  Also visit my page; دانلود آهنگ میخوام عزیزت شم مهدی یغمایی

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ساماندهی

logo-samandehi