فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی / سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان / دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

برای اطلاع از فیش حقوقی فرهنگیان، سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان و ردیافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته با اندیشه معاصر همراه باشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی لازم است به آدرس الکترونی سامانه فیش حقوقی بع نشانی my.medu.ir مراجعه کنید. ما در اندیشه معاصر لینک مورد نظر را برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان آورده ایم. در ادامه با اندیشه معاصر همراه شوید با اطلاع از جدیدترین اخبار سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیانف نحوه ورود به سامانه ضمن خدمت و خدماتی که سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به فرهنگیان و معلمان عزیز کشور ارائه می کند. برای  دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته با اندیشه معاصر همراه شوید.

فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کدپرسنلی

دریافت فیش حقوقی از طریق پنجره واحد دولت

سایت سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir، سامانه ای جامع می باشد که برای استفاده فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در سراسر کشور راه اندازی شده است. تمامی معلمان آموزش و پرورش که دارای کد پرسنلی باشند، می توانند به راحتی به این سامانه وارد شده و فیش حقوقی سال مورد نظر خود را دریافت و در صورت نیاز آن را پرینت بگیرند.

سایت my.medu.ir، سامانه ای جامع برای بسیاری از متقاضیان می باشد که آموزش و پرورش به منظور ارائه امکانات متنوعی مانند دریافت حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی برای فرهنگیان اقدام به راه اندازی آن نموده است. همچنین دانش آموزان نیز می توانند به منظور دریافت کارنامه، ثبت نام المپیاد، انجام هدایت تحصیلی و بسیاری ازموارد به این سامانه مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که این سامانه به روز و جامع بوده و برای تمام فرهنگیان در سراسر کشور فارغ از مقطع تحصیلی، استان مشغول به فعالیت، رشته تدریسی و … مورد استفاده قرار می گیرد. البته فرهنگیان توجه داشته باشند که آن دسته از فرهنگیانی که قصد دریافت انتقالی دارند باید به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان مراجعه نمایند.

تمامی افرادی که قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند، می توانند به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان به نشانی اینترنتی my.medu.ir وارد شوند و با وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی مراحل ورود به این سامانه را انجام دهند.

همچنین فرهنگیانی که قصد دریافت کارت شناسایی فرهنگی را دارند و یا به دلیل مفقودی کارت قصد دریافت مجدد آن را دارند، می توانند به مطالعه مقاله زیر بپردازند.

نحوه ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

با توجه به تغییر سامانه دریافت فیش حقوقی با کد پرسنلی فرهنگیان در سال جاری، بسیاری از معلمان و فرهنگیان از نحوه ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir آگاهی نداشته و دچار سردرگمی می شوند. متقاضیان برای ورود به این سامانه می توانند از لینک ورود مستقیم که در ابتدای این مقاله ارائه شده است اقدام به ورود به سامانه my.medu.ir نمایند و یا آدرس مذکور را در صفحه مرورگر گوگل خود وارد کنند.

پس از ورود به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش، از قسمت انتخاب نقش، گزینه فرهنگیان را انتخاب کرده و سپس کدملی و رمز عبور خود که معمولا همان کد پرسنلی می باشد را وارد نمایند. همچنین لازم به ذکر است که فرهنگیانی که رمز خود را فراموش نموده اند می توانند با کلیک بر روی گزینه فراموشی رمز، با وارد کردن کدملی و شماره همراه خود، رمز ورود بپرا مجددا از طریق پیامک دریافت نمایند.

آموزش و پرورش همانند بسیاری از سازمان ها، به منظور یاری رسانی به کارمندان خود، امکانات تفریحی متنوعی را درنظر نموده است که یکی از آن ها امکان اسکان در خانه معلم های سراسر کشور می باشد. معلمان و فرهنگیان شاغل و بازنشسته می توانند با ورود به سامانه اسکان، با کمترین هزینه اقدام به رزرو این مکان ها نمایند. متقاضیان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ای که لینک آن در ادامه قرار داده شده است بپردازند.

اطلاعات فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

در فیش حقوقی فرهنگیان اطلاعات مهمی درج شده است، در بیشتر مواقع فرهنگیان برای اطلاع از میزان دریافتی خود می بایست این فیش حقوقی را دریافت کنند. در واقع، فیش حقوقی فرهنگیان نشان دهنده میزان حقوق دریافتی معلمان آموزش و پرورش است که با احتساب میزان اضافه کاری ها، میزان قسط ها و … به دست می آید. از جمله مهم ترین اطلاعات فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir می توان به درآمد خالص فرد فرهنگی در ماه اشاره کرد. همچنین، می توان از فیش حقوقی میزان درآمد افزایش یا کاهش یافته را نیز مشاهده کرد.

همچنین، اطلاعات مالی مهم دیگری از جمله مبلغ قسط های کسر شده از حقوق فرهنگی، میزان مبلغ کسر شده برای بیمه تکمیلی فرهنگیان، مبلغ کسر شده برای بیمه خدمات درمانی، مالیات، مبلغ در نظر گرفته شده به عنوان تشویق یا اضافه کار مانند حقوق امتحانات، مبلغ هزینه کمک اولاد و … در فیش حقوقی فرهنگیان درج شده است. تمامی این اطلاعات به طور دقیق در این فیش ذکر شده و در نهایت فرهنگیان می توانند مبلغ درآمد خالص دریافتی (با احتساب تمامی موارد ذکر شده) را در انتهای فیش حقوقی مشاهده کنند.

نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل my.medu.ir

افرادی که قصد دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل را دارند، ابتدا می بایست به سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir مراجعه نموده و سپس با وارد کردن کد ملی و کد پرسنلی خود و ورود به پورتال شخصی، حکم کارگزینی آموزش و پرورش را دریافت کنند. در ادامه به منظور راهنمایی بیشتر معلمان، نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل my.medu.ir ذکر شده است.

ابتدا در گوگل سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی اینترنتی my.medu.ir را جستجو کنید و پس از ورود به سایت در مرحله بعدی، کدملی و رمز عبور را وارد کرده و وارد پرتال شخصی خود شوید.

فرهنگیان می توانند پس از ورود به پرتال شخصی، از قسمت دریافت حکم کارگزینی، اقدام به دریافت آن نمایند. همچنین در سال جاری با توجه به رتبه بندی معلمان، حقوق نیز متفاوت شده است که معلمان می بایست اقدام به تکمیل مدارک و ارسال آن ها نمایند.


سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان

ورود به سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان

سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان با هدف ارتقا سطح علمی و کیفیت آموزش آموزگاران توسط وزارت آموزش و پرورش راه‌اندازی شده است. هدف این سامانه افزایش دانش معلمان، مدیران و معاونان در حین خدمت است تا با آموزش‌های جدید و به روز به تعلیم و تربیت دانش آموزان بپردازند.

کارکنان باید به سایت ضمن خدمت فرهنگیان به آدرس ltms.medu.ir مراجعه کنند. در این قسمت تعدادی از ابزارهای مختلف قابل مشاهده است که هرکدام برای ارائه یک خدمت به کارکنان اداری و آموزشی طراحی شده است.

آموزگاران برای شروع باید ابزار ثبت نام متقاضیان مدرس را انتخاب و پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز حساب کاربری خود را ایجاد نمایند. در پایان ثبت نام یک نام کاربری و رمز عبور در اختیار آن‌‌ها قرار می‌گیرد. در این مرحله باید به صفحه اصلی برگشته و گزینه فراگیران را انتخاب کنند. پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز می‌توانند به آموزش‌ها دسترسی یابند.

برای ورود به سیستم پورتال ضمن خدمت فرهنگیان آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید.

تنها مرجع رسمی و قانونی سامانه ضمن خدمت فرهنگیان آدرس اینترنتی ltms.medu.ir می باشد پس قبل از زدن نام کاربری و کلمه عبور از آدرس سایت خود اطمینان حاصل فرمایید.


دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

ساامانه حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته چیست؟

برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته می توان از دو آدرس اینترنتی استفاده کرد. آدرس اول www.cspf.ir است که همان سایت صندوق بازنشستگی کشوری می‌باشد. آدرس دوم www.sabasrm.ir است که از طریق به صورت مستقیم به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری وارد می‌شوید.

دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته از طریق سایت صندوق بازنشستگی

دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل و بازنشسته با هم متفاوت است. شاغلین عزیز باید جهت دریافت حکم کارگزینی خود به سایت خدمات الکترونیکی آموزش و پرورش مراجعه کنند؛ زیرا در حین خدمت جزء کارکنان آموزش و پرورش محسوب می‌شوند، اما پس از پایان خدمت در این سازمان به زیرمجموعه وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی منتقل گردیده و خدمات آن‌ها به صندوق بازنشستگی کشوری که از زیر مجموعه‌های وزارت کار است داده خواهد شد.

بنابراین فرهنگیان بازنشسته گرامی جهت انجام امور مربوط به دریافت حکم کارگزینی خود باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نموده و پس از وارد کردن شماره دفتر کل، شماره ملی و شماره حساب مراحل لازم برای دریافت حکم را طی نمایند.

این سامانه علاوه بر ارائه حکم کارگزینی برای بازنشستگان عزیز، خدمات دیگری را نیز ارائه می‌کند که شامل موارد زیر است:

ارائه آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های تامین اجتماعی، قانون کار و سایر مقررات مربوط به وزارت کار

ارائه آیین‌نامه‌های استخدامی یا دستورالعمل‌های اداری مربوط به هر سازمان

اطلاعات مربوط به چارت سازمانی و جایگاه فرد استخدام شده

سوابق، تحصیلات، سن و سایر اطلاعات شغلی و هویتی فرد

مدارک لازم برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که آیا برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته مدارکی نیاز هست یا خیر؟ همان‌طور که گفتیم جهت ورود به سامانه صندوق بازنشستگی کشوری و دریافت حکم کارگزینی نیاز به اطلاعاتی شامل موارد زیر دارید:

شماره دفترکل: شماره دفتر کل کد شما در سازمان بازنشستگی کشوری است که در واقع جایگزین کد پرسنلی شما شده است و پس از ورود به مرحله بازنشستگی به جای کد پرسنلی به شما داده می‌شود.

شماره ملی: شماره ملی درج ‌شده روی کارت ملی شما از مواردی است که برای ورود به سایت و دریافت حکم کارگزینی خود نیاز دارید.

شماره حساب: شماره حسابی که حقوق بازنشتگی شما به آن واریز می‌شود در هنگام دریافت حکم کارگزینی شما نیاز است.

لازم به ذکر است که تمامی موارد ذکر شده به صورت شماره وارد سایت می‌شود و نیازی به کارت فیزیکی نیست.

مراحل دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته به سایت خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به دو آدرس www.cspf.ir و www.sabasrm.ir مراجعه نموده و مراحل لازم را طی نمایید.

با ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری، در قسمت بالای صفحه گزینه‌ای به نام درگاه خدمات الکترونیکی به رنگ نارنجی وجود دارد که با کلیک ‌کردن روی آن وارد سامانه خدمات الکترونیکی سازمان بازنشستگی کشوری خواهید شد. می‌توانید به صورت مستقیم از طریق وارد کردن آدرس اینترنتی sabasrm.ir به این درگاه وارد شوید.

پس از بازشدن سایت به منوی حقوق رفته و سپس گزینه دریافت حکم حقوق را انتحاب نمایید.

بعد از انجام این مراحل به صفحه ورود هدایت می‌شوید. در این قسمت باید اطلاعات درخواستی را که دارای سه فیلد است وارد نمایید.

فیلد یا کادر اول شامل شماره دفتر کل است که باید به صورت صحیح و کامل آن را در اولین قسمت وارد نمایید.

فیلد دوم شامل کد ملی است که باید آن را به طور صحیح در این کادر وارد نمایید.

در فیلد سوم شماره حسابی که حقوق بازنشستگی شما به آن واریز می‌شود وارد نموده بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

با انجام این مراحل ساده شما می‌توانید به دریافت حکم کارگزینی بازنشستگی خود بپردازید.

نکات مهم برای دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته

دریافت حکم کارگزینی تنها از طریق سایت‌های ذکر شده در این مقاله امکان‌پذیر است؛ لذا در این مورد دقت کافی را داشته باشید و از در اختیار گذاشتن اطلاعات خود در سایت‌های دیگر که جهت سودجویی و کلاهبرداری ساخته شده‌اند خودداری نمایید.

همچنین از قراردادن اطلاعات شخصی خود در اختیار افراد دیگر خودداری نمایید. ممکن است از حکم کارگزینی شما از طریق جعل سند جهت استفاده‌ شخصی و موارد دیگر سوءاستفاده قانونی شود.

متأسفانه به دلیل سادگی افراد بازنشسته امکان سوءاستفاده از آن‌ها زیاد بوده و افراد زیادی هستند که با گرفتن اطلاعات شخصی آن‌ها و دریافت حکم کارگزینی یا جعل آن مشکلات بسیاری را برای این قشر عزیز به وجود آورده‌اند.

اقدامات انجام‌ شده در سایت‌های اعلام ‌شده قابل ردیابی و پیگیری است؛ بنابراین در انجام مراحل لازم دقت لازم را داشته باشید.

فرهنگیان بازنشسته برای دریافت حکم کارگزینی می بایست روش دیگری را انجام دهند. کلیه بازنشستگان آموزش و پرورش می توانند با ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir حکم کارگزینی خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنند. همچنین بازنشستگان فرهنگی می توانند با بارگذاری مدارک رتبه بندی معلمان، اقدام به افزایش حقوق خود در حکم کارگزینی نمایند.

به منظور راهنمایی بیشتر، در ادامه نحوه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته cspf.ir ذکر شده است.

ابتدا به سایت صندوق بازنشتگی کشوری به نشانی اینترنتی cspf.ir وارد شوید و پس از ورود به سایت اصلی صندوق بازنشستگی کشوری، بر روی گزینه «درگاه خدمات الکترونیک» کلیک نمایید.

در مرحله بعدی، بر روی گزینه «حقوق» و سپس بر روی گزینه «دریافت حکم حقوقی» کلیک نمایید.

برای ورود به سامانه کافیست که شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب خود را وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات، حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته در سایت قابل مشاهده می باشد. فرهنگیانی که اقدام به بارگذاری مدارک رتبه بندی در سایت مربوطه نموده اند ولی اضافه حقوقی در حکم آن ها در نظر گرفته نشده و یا از رتبه بندی خود ناراضی هستند، می توانند با ثبت اعتراض برای رتبه بندی، اقدام به پیگیری وضعیت خود نمایند.

زهرا شیخ باقری

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.