۱۰:۰۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

فیش حقوقی| دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری + فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش

فیش حقوقی؛ دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش در این گزارش آورده شده است تا شما بازنشستگان عزیز کشوری و فرهنگیان بازنشسته، بدون دغدغه از طریق لینک مستقیم بتوانید فیش حقوقی خود را دریافت کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی؛ دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش در این گزارش آورده شده است تا شما بازنشستگان عزیز کشوری و فرهنگیان بازنشسته، بدون دغدغه از طریق لینک مستقیم بتوانید فیش حقوقی خود را دریافت کنید.

بازنشستگان و موظفین صندوق بازنشستگی کشوری اکنون دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت فیش حقوقی خود ندارند، زیرا این امکان از طریق سایت رسمی صندوق بازنشستگی کشوری (www.cspf.ir) به آن‌ها فراهم شده است. بدین ترتیب، این گروه از افراد می‌توانند با رویت ساده و امنیتی، به جزئیات حقوق و اطلاعات مالی خود دست پیدا کنند.

 

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

فیش حقوقی بازنشستگان کشوری و لشکری

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

در این پست با آموزش مرحله به مرحله نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان  در خدمت شما مستمری بگیران عزیز هستیم.

 

برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری وارد آدرس https://services.sabasrm.ir/fish/Default.aspx شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. در صفحه بعدی می توانید فیش حقوقی خود رو مطابق ماه انتخابی  مشاهده کنید. برای چاپ فیش حقوقی بازنشستگی خود روی دکمه چاپ فیش کلیک کنید یا به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

  • شماره دفتر کل
  • کد ملی
  • شماره حساب

روش دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری

 

 

فیش حقوقی معلمان بازنشسته/ صندوق بازنشسته کشوری

فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

بازنشستگان کشوری می‌توانند فیش حقوقی خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری دریافت کنند. برای این کار، ابتدا باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس eservices.cspf.ir مراجعه کنید. سپس، در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود، وارد سامانه شوید.

پس از ورود به سامانه، در قسمت خدمات حقوق، روی گزینه دریافت فیش حقوقی کلیک کنید. در این صفحه، اطلاعات فیش حقوقی شما نمایش داده می‌شود.

برای دریافت فیش حقوقی، روی گزینه دریافت کلیک کنید. فیش حقوقی شما به صورت یک فایل PDF دانلود خواهد شد.

مراحل دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری به صورت خلاصه:

به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود، وارد سامانه شوید.

در قسمت خدمات حقوق، روی گزینه دریافت فیش حقوقی کلیک کنید.

اطلاعات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید.

روی گزینه دریافت کلیک کنید.

فیش حقوقی شما به صورت یک فایل PDF دانلود خواهد شد.

مزایای دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی

دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راحتی و سهولت دریافت فیش حقوقی: بازنشستگان می‌توانند در هر زمان و مکانی که باشند، بدون نیاز به مراجعه حضوری به صندوق بازنشستگی، فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه: بازنشستگان با دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی، از اتلاف وقت و هزینه‌های جانبی جلوگیری می‌کنند.

امنیت بیشتر: دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی، امنیت بیشتری نسبت به روش‌های سنتی دارد.

چنانچه بازنشستگان در دریافت فیش حقوقی خود به صورت اینترنتی با مشکل مواجه شوند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت یا تماس با مرکز تماس صندوق بازنشستگی کشوری، از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوند.

 

روش دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری

جهت دریافت فیش حقوقی خود وارد آدرس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح https://saba.esata.ir:7090/authentication/login شوید. در صورتی که قبلا نام کاربری و رمز عبور را دریافت کرده اید اطلاعات را وارد کنید.

اگر اولین مراجعه شما به سایت هستش روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. فرم مربوطه کد شناسایی ۱۳ رقمی نیروهای مسلح (در صورتی که کد شناسایی ندارید به یکی از شعب سازان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شهر خود مراجعه کنید) خود را وارد کنید و مراحل ثبت نام را ادامه دهید.

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان با کد پرسنلی بایستی به درگاه پیشخوان وزارت آموزش و پرورش به آدرس https://fish.medu.ir مراجعه کنید.

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، مشاهده فیش حقوقی با کد ملی معلمان بازنشسته و دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش، با جست و جوی آدرس سایت راه اندازی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری eservices.cspf.ir میسر می باشد و دسترسی به تسهیلات طرح یاری، از امکانت این سامانه است.

بازنشستگان فرهنگی، یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین افراد در جامعه بوده که نیاز است دولت و صندوق بازنشستگی کشوری، در خصوص امور رفاهی و ارائه خدمات مربوط به این قشر، تغییراتی را اعمال کرده و هرچه بیشتر، در راستای تسهیل امور مربوط به آنان، بکوشند.

فیش حقوقی فرهنگیان

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

به همین سبب، صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir، جهت رفاه حال این قشر زحمت کش، راه اندازی گردید تا بازنشستگان محترم بتوانند از طریق آن و بدون نیاز به هرگونه مراجعه حضوری، اقدام به انجام اموری چون مشاهده فیش حقوقی با کد ملی و دریافت حکم کارگزینی خود کنند که استفاده از امکانات این سایت، مستلزم اطلاع از نحوه ورود به سامانه و طی مراحل لازم می باشد.

 

لذا در اندیشه معاصر، ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی، دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش، اخبار جدید صندوق، دریافت گواهی کسر از حقوق، دریافت تسهیلات مالی و سایر امکانات صندوق بازنشستگی فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفته است.

سازمان آموزش و پرورش جهت سهولت معلمان و قشر فرهنگی کشور برای دریافت فیش حقوقی به صورت غیر حضوری سامانه my.medu.ir یا همان سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را در بستر فضای اینترنتی برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه طراحی و ارائه نموده است زیرا پیش از این تنها راه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به صورت حضوری بوده است.

هر فرد فرهنگی می تواند به راحتی به صورت غیر حضوری و اینترنتی بدون نیاز به مراجعه حضوری به ادارات آموزش و پرورش با ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی آموزش و پرورش نسبت به مشاهده فیش دریافتی حقوق ماهیانه خود اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه مطلب نسبت به اینکه فرهنگیان نیاز به راهنمایی جهت ورود به سامانه my.medu.ir و نحوه دریافت فیش از این سامانه را دارند توضیحات کامل آورده شده است.

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

پیش از طراحی سایت my.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان

ورود و ثبت نام در صندوق بازنشستگی فرهنگیان، با جست و جوی آدرس سایت راه اندازی شده از سوی eservices.cspf.ir میسر می باشد. پس از جست و جوی آدرس سایت، فرد وارد صفحه ای مشابه صفحه زیر شده و با کلیک بر روی گزینه ورود و ثبت نام به سامانه، حسب مورد، می تواند برای وارد شدن به حساب کاربری خود یا ایجاد حساب کاربری در سایت صندوق بازنشستگی فرهنگیان، اقدام کند.
در صورت انتخاب گزینه ثبت نام، شخص باید کد ملی و شماره تلفن خود را وارد کرده و بر روی گزینه ارسال رمز یکبار مصرف، کلیک کند.در این مرحله فرد باید، کد ارسالی به شماره همراه خود را وارد نماید.

در این مرحله، نام کاربری فرد، پیش فرض، کد ملی او تعیین شده و فرد باید رمز عبور خود را انتخاب کرده و به مرحله بعدی برود تا با طی مراحل مورد نیاز، موفق به تشکیل حساب کاربری در این سامانه شود.

در صورت انتخاب گزینه ورود به سامانه، فرد باید، شیوه ورود خود را انتخاب کرده و حسب مورد، اطلاعاتی چون، نام کاربری و رمز عبور، شماره تلفن و کد ارسالی به آن، یا کد ملی، شماره حساب و دفتر کل را در کادرهای مربوطه وارد نماید.

شایان ذکر است که ورود از طریق دولت من نیز برای اشخاصی که مایلند از این درگاه، اقدام به ورود به صندوق بازنشستگی فرهنگیان نمایند، پیشبینی شده که استفاده از آن، منوط به احراز هویت در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند است.در ادامه مقاله، راهنمای تصویری مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی و دریافت حکم کارگزینی این دسته از افراد از طریق صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir، ارائه خواهد شد و در خصوص سایر امکانات سایت، توضیحاتی ذکر می گردد.

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری که بازنشستگان آموزش و پرورش، به آن صندوق بازنشستگی فرهنگیان eservices.cspf.ir نیز می گویند، امکان مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی را فراهم می آورد که مراحل آن، با جستجوی آدرس صندوق و کلیک بر روی گزینه “مشاهده” که مقابل خدمات مربوط به حقوق در لیست خدمات صندوق قرار دارد، آغاز می گردد.

دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش

دریافت حکم کارگزینی بازنشستگان آموزش و پرورش نیز با کمک اطلاعاتی چون کد ملی و نام کاربری و رمز عبور سامانه صندوق بازنشستگی فرهنگیان یا همان سایت کانون بازنشستگی کشوری، میسر می باشد و برای این امر، متقاضیان باید آدرس eservices.cspf.ir را جستجو و بر روی گزینه “مشاهده” که مقابل خدمات مربوط به حقوق در لیست خدمات صندوق قرار دارد، کلیک نمایند.
در این مرحله، فرد باید گزینه دریافت حکم حقوق را انتخاب کند.در این گام، فرد باید بر روی گزینه دریافت، کلیک کند.

در این مرحله، شخص باید شیوه ورود خود را تعیین کرده و با وارد کردن اطلاعات لازم، به پورتال خود دسترسی یابد که در راهنمای ارائه شده، گزینه ورود با نام کاربری و رمز عبور انتخاب گردیده است.

در این گام، شخص باید پس از تعیین نوع حکم، بر روی گزینه دریافت حکم کلیک کند.پاداش پایان خدمت فرهنگیان، به ازای هرسال خدمت و نهایتا تا ۳۰ سال، معادل حقوق و مزایای یکماه آخرین حقوق، به همراه مبلغ مربوط به مرخصی های ذخیره شده، به فرهنگیان تعلق می گیرد که علاقمندان به کسب اطلاعات لازم، می توانند مقاله زیر را مطالعه کنند.

اخبار جدید صندوق بازنشستگی فرهنگیان

برای دریافت اخبار جدید صندوق بازنشستگی فرهنگیان، فرد می تواند به سایت راه اندازی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس eservices.cspf.ir، مراجعه کرده و بر روی گزینه زرد رنگ سایت اطلاع رسانی، کلیک نماید.

صندوق بازنشستگی

فیش حقوقی

در این مرحله، فرد به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی فرهنگیان، هدایت خواهد شد و می تواند از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به بازنشستگان نهاد آموزش و پرورش، همچنین، بازنشستگان سایر سازمان های تابع قانون مدیریت خدمات کشوری و نه قانون کار، مطلع گردد.

سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

 

فرهنگیان به آسانی می توانند، بدون نیاز به مراجعه حضوری برای دریافت فیش حقوقی خود، با استفاده از فضای اینترنتی و به صورت غیر حضوری، فیش حقوقی دریافتی ماهیانه خود را بررسی و دریافت نمایند. برای دریافت فیش، تنها کافی است وارد سایت دریافت فیش حقوقی my.medu.ir شده و مراحل دریافت برای فیش حقوقی را طی کنند.
نمونه فیش حقوقی فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار