22:36 - 1403/04/21

اجتماعی

فیش حقوقی بانک مسکن/ دریافت فیش حقوقی بانک مسکن با کدملی

فیش حقوقی بانک مسکن از کدام سامانه قابل مشاهده است/ جزئیات فیش حقوقی بانک مسکن را در اندیشه معاصر ببینید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی بانک مسکن چگونه است؟ از چه سایتی میتوانیم فیش حقوقی بانک مسکن را رویت کنیم؟ فیش حقوقی بانک مسکن چگونه دانلود میشود و چگونه به تماشای افراد میرسد؟ افراد میتوانند با ورود به سامانه از اطلاعات شغی خود با خبر شوند که در ادامه به آن پرداخته ایم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود فیش حقوق بازنشستگان بانک مسکن

کارکنان و بازنشستگان بانک مسکن از طریق سامانه زیر میتوانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند.

برای دریافت فیش حقوقی کارکنان و بازنشستگان بانک مسکن می توانند از طریق سامانه زیر اقدام فرمایند.

ورود به سامانه بانک مسکن

این روزها خدمات بانکداری الکترونیک جزو مسائلی است که بیش از هر چیز نگاه مردم را در مورد بانک‌ها به خود جلب می‌کند. در واقع، کیفیت ارائه خدمات بانکداری الکترونیک توسط بانک‌ها تبدیل به ملاکی برای انتخاب بانک مدنظر برای افتتاح حساب از سوی مردم شده است. در این بین اپلیکیشن‌های اندرویدی همراه بانک جزو راه‌های مهم ارائه خدماتی بانکی از سوی بانک به مشتریان تلقی می‌شود. بانک مسکن با اپلیکیشن همراه بانک مسکن سعی کرده تا خدمات بسیاری را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه دهد و برنامه‌ای را منتشر کرده که داشتن آن برای تمامی مشتریان این بانک ضروری به حساب می‌آید./اندیشه معاصر

فیش حقوقی بانک مسکن

فیش حقوقی بانک مسکن

راهنمای ورود به سایت بانک مسکن bank-maskan.ir

در این مقاله بخش های بسیار مهم سایت بانک مسکن به شما معرفی شد، اما اگر مشتریان و یا کاربران بانک مسکن بخواهند به هر یک از بخش های سایت این بانک وارد شوند، باید ابتدا به نشانی اینترنتی این سایت به آدرس www.bank-maskan.ir وارد شوند و سپس بسته به نیاز خود، به یکی از بخش های قرار داده شده در سایت بانک مسکن کشور وارد شوند.

نحوه ورود به سایت بانک مسکن www.bank-maskan.ir

برای ورود به بخش های مهم سایت بانک مسکن می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود، پیش بروید.

ورود به بخش بانکداری اینترنتی بانک مسکن

از جمله بخش های بسیار مهم در سایت بانک مسکن، بخش بانکداری اینترنتی می باشد. مشتریان این بانک می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه اینترنت دریافت کنند و سپس طبق مراحل زیر به این سامانه وارد شوند.

ابتدا به سایت اصلی بانک مسکن به نشانی www.bank-maskan.ir وارد شوید. پس از ورود به سایت، بر روی گزینه «بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

در مرحله بعدی می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به این بخش وارد شوید.

آن دسته از مشتریانی که قصد دریافت همراه بانک مسکن را دارند، می بایست که از طریق سایت bank-maskan.ir اقدام به دریافت این برنامه کنند. در حال حاضر نسخه گوشی همراه بانک در دو نسخه سیستم عامل IOS و اندروید موجود است که شما می توانید از طریق این بخش، اقدام به دانلود آن ها کنید. برای ورود به این بخش می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

پس از ورود به صفحه اصلی سایت مسکن، بر روی گزینه «همراه بانک» در وسط سایت کلیک کنید.

حال شما می توانید اطلاعات مربوط به این برنامه را مشاهده کنید و در انتهای صفحه هم می توانید یکی از نسخه های برنامه همراه بانک مسکن را دانلود کنید.

در صورتی که به شماره شبای حساب بانکی خود در بانک مسکن نیاز دارید، می توانید از طریق مراحل زیر به بخش شماره شبای بانک مسکن وارد شوید.

ابتدا به صفحه اصلی سایت مسکن وارد شوید. پس از ورود به سایت، می توانید از طریق منوی وسط سایت بر روی گزینه «سامانه شبا» کلیک کنید.

حال بر روی گزینه «ورود به سامانه» کلیک کنید.

در مرحله بعدی، شما می توانید نوع سپرده بانکی خود را که قصد دریافت شماره شبای آن را دارید، انتخاب کنید و بر روی آن کلیک نمایید./سامانه ها

انواع وام بانک مسکن برای خرید ملک و خانه کدام است؟

وام بانک برای خرید مسکن انواع مختلفی دارد. در ادامه مقاله انواع وام بانک مسکن برای خرید ملک و خانه معرفی و بررسی می‌شود. هر فردی می‌تواند برای استعلام تسهیلات هر بانکی به سایت آن بانک مراجعه کند.

حساب صندوق پس انداز مسکن یکم

یکی از طرح‌های بانک مسکن برای خرید خانه زوجین، صندوق پس از انداز مسکن یکم است. سقف تسهیلات زوجین از محل صندوق پس انداز مسکن یکم شهر تهران معادل ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال (هریک از زوجین ۸۰۰ میلیون ریال) است. برای شهرهای بزرگ بالای ۲۰۰ هزار نفر رقم تسهیلات این وام خرید مسکن به ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال (هریک از زوجین ۶۰۰ میلیون ریال) و برای سایر مناطق شهری این رقم ارائه تسهیلات خرید مسکن به ۸۰۰ میلیون ریال (هریک از زوجین ۴۰۰ میلیون ریال) می‌رسد. نرخ سود تسهیلات این وام خرید مسکن ۸ درصد، نرخ سود دوران مشارکت آن ۸ درصد، حداقل مدت انتظار اولیه ۱۲ ماه و روش بازپرداخت به روش ساده و پلکانی سالانه و دوره‌ای است. همچنین در ارزیابی کارشناس بانک باید ۸۰ درصد ارزش ملک برابر با مبلغ وام بانک دریافتی باشد.

نکات دریافت وام از حساب صندوق پس انداز مسکن یکم

برای شهر تهران، حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب ۶۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال، حداقل مدت انتظار اولیه ۱۲ ماه، ضرایب برابری ۶ ماه یک برابر، حداکثر ضرایب برابری ۶ دوره، حداقل متوسط موجودی در هر دوره به طور جداگانه ۱۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال، سقف تسهیلات ۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و حداکثر مدت بازپرداخت ۱۴۴ ماه است.
برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر، حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب ۶۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال، حداقل مدت انتظار اولیه ۱۲ ماه، ضرایب برابری ۶ ماه یک برابر، حداکثر ضرایب برابری ۶ دوره، حداقل متوسط موجودی در هر دوره به طور جداگانه ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، سقف تسهیلات ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و حداکثر مدت بازپرداخت ۱۴۴ ماه است.
برای سایر مناطق شهری، حداقل مبلغ جهت افتتاح حساب ۶۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال، حداقل مدت انتظار اولیه ۱۲ ماه، ضرایب برابری ۶ ماه یک برابر، حداکثر ضرایب برابری ۶ دوره، حداقل متوسط موجودی در هر دوره به طور جداگانه ۶۷.۰۰۰.۰۰۰ ریال، سقف تسهیلات ۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و حداکثر مدت بازپرداخت ۱۴۴ ماه است.

نرخ سود تسهیلات در عقود مبادله‌ای و مشارکتی از محل صندوق پس انداز مسکن یکم

نرخ تسهیلات مشارکت مدنی و فروش اقساطی مسکن (خرید- واگذاری سهم الشرکه) – از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم- در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری- خانه اولی‌ها ۶ درصد است.
نرخ تسهیلات مشارکت مدنی و فروش اقساطی مسکن (خرید- واگذاری سهم الشرکه) – از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم- در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری- به غیر از خانه اولی‌ها ۸ درصد است.
نرخ تسهیلات مشارکت مدنی و فروش اقساطی مسکن (خرید- واگذاری سهم الشرکه) – از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم- در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری ۸ درصد است.
نرخ تسهیلات مشارکت مدنی از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم انبوه سازان جهت ساخت در بافت‌های فرسوده ۸ درصد است./آیس

اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط