• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Friday - 7 October - 2022

اخبار ویژه

توجه شما را به این قاتل خاموش جلب می‌کنیم! مهمترین عامل اختلال در بی اشتهایی عصبی کودکان چیست؟ چرا شیرینی و بیسکوئیت اعتیاد آور هستند؟ فواید اسید چرب که از آن بی‌خبرید+ منابع غذایی درمان این بیماری‌ها با مصرف پیاز رژیم سوپ برای کاهش وزن در کوتاه مدت ۳ فوتی و شناسایی ۱۶۵ بیمار جدید کرونا در کشور افزایش حقوق شامل حال کدام بازنشستگان می‌شود؟ سردار حسین اشتری: صفر تا صد حادثه رخ داده برای مهسا امینی آلودگی هوای هویزه در پی آتش سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم حمله باورنکردنی مالک تلگرام به واتساپ!/ دوروف: از واتس‌آپ دوری کنید وضعیت آب و هوای امروز 14 مهرماه/ بارش باران همراه با کاهش نسبی دما در برخی مناطق کشور به این ۵ دلیل به همبرگر لب نزنید مصرف این خوراکی ها جلوی پرخوری را می گیرد فواید باورنکردنی نوشیدن آب خیارشور میوه ای که حافظه را تقویت و زوال عقل را از بین می برد فواید باورنکردنی پوست سیب زمینی جادوی عجیب غریب شکلات بر خلق و خو! پختن گوجه خواص آن را بیشتر می‌کند یا کمتر؟ مواد لازم برای تهیه مرغ لیمویی

فال ابجد 8 مرداد 1401/ فال ابجد فردا شنبه 8 مردادماه

  • کد خبر : 1333730
  • 08 مرداد 1401 - 10:33
فال ابجد 8 مرداد 1401/ فال ابجد فردا شنبه 8 مردادماه
فال ابجد 8 مرداد 1401 را در رصد روز بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 8 مرداد 1401 را در اندیشه معاصر بخوانید.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : د آ د

تعبیر : طالع خوبی داری: به زودی رزق و روزی حلال به دستتان می رسد،، عاقبت روزگار بر وفق مراد شماست و شما به خواسته و آرزوهای خود خواهید رسید سعی کنید؛ در زندگی از یاد خداوند غافل نشوید،، و در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا بتوانید موفقیت و سربلندی را برای خود به دست بیاورید.

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج د ب

تعبیر : طالعت خوب است:  اگر در زندگی نگران شخصی هستید به زودی نگرانی از شما برطرف می شود،، و شما به خواسته و آرزو های قلبی خود خواهید رسید سعی کنید؛ زیاد نگرانی به دل خود راه ندهید،، هیچ مشکلی برایتان در زندگی پیش نخواهد افتاد بلکه شما به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید،، اگر بیمار هستید به زودی از بند بیماری رهایی می یابید.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : طالعت خوب نیست : ممکن است با مشکلات خیلی زیادی در زندگیتان روبه‌رو شوید،، و نتوانید این مشکلات را از خود برطرف کنید ،،بهتر است هر چه زودتر این قصد و نیتی که در سر خود دارید را ترک کنید،، چون عاقبت کار تان را به نابودی و شکست می اندازد و شما را در زندگیتان ناامید می‌کند.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : آ ج ج

تعبیر : نیت خوبی کردی: بهتر است در زندگی تان از دوستان ناباب خود دوری کنید این دوستان به شما حسادت می کنند و می خواهند برایتان مشکلات خیلی زیادی را به وجود بیاورند،، و شما را در زندگی به نابودی برسانند،، بهتر است حواستان را جمع کنید تا با مشکلاتی در زندگی روبرو نشوید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : بزودی از شخصی خبر های خوشحال کننده ای به گوشتان می رسد  که باعث شادی و خوشحالی در شما می شود،، در زندگیتان گشایشی ایجاد می‌شود و شما به مراد دل خود خواهید رسید،، تمام آرزوهای تان برآورده می شود. سعی کنید سپاسگزار نعمتهای فراوان خداوند باشید.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر :  بهتر است ناراحتی و استرس و اضطراب را از خود دور کنید،، تمام غم و غصه های تان به پایان می رسد. ثروتی به دست می آورید که باعث شادی و خوشحالی در شما می‌شود و برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد. آرامش و آسایش را در زندگی تان به شما هدیه می دهد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : آ د د

تعبیر : اتفاقات ناخوشایندی روی داده که شما را ناراحت و غمگین ساخته‌ اما سعی کنید که آنها را به دست فراموشی بسپارید. یکی از نزدیکانتان کمکتان می‌کند تا مشکلی که دارید را برطرف نمایید. به او اعتماد کنید. قصد دارید به سفر بروید اما در این امر تردید دارید بهتر است برای خود صدقه بدهید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : اقبال نیکویی دارید و از اضطراب و پریشانی دور شده اید زندگی بر وفق مرادتان می‌شود و به آرزوهای دیرینه تان می‌رسید. قصد دارید معاملاتی را انجام دهید که به خیر و صلاحتان نیست پس از این کار بر حذر باشید.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : مقصودی دارید که به آن دست پیدا می کنید و خیلی زود به موفقیت می‌رسید. از دعوا و مرافعه پرهیز کنید و اگر فردی موجب ناراحتی تان شده او را ببخشید. به دنبال کسب مال حرام هستید، بدانید که این کار شما را به دردسر بزرگی می‌اندازد پس مراقب باشید.

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : اقبال نیکویی در انتظارتان است اما مقصود نامناسبی دارید که ممکن است خودتان را به دردسر بیندازید. از دشمنانی که دارید گزندی به شما نمی رسد پس آسوده خاطر باشید و به خداوند توکل کنید. بخت و اقبال با شما یار می‌شود و به وصال یار می رسید پس اینقدر بی تابی نکنید.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : د آ ج

تعبیر : بخت و اقبالی که دارید شما را به سعادت می‌رساند و همواره تندرست و سالم خواهید بود. اگر قصد دارید نقل مکان کنید و یا شغل تان را تغییر دهید سعی کنید تا دو وعده دست نگه دارید. از حرف های نامناسب پشت سر دیگران پرهیز کنید که خودتان را به دردسر خواهید انداخت.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ج آ ج

تعبیر :  افکار نامناسبی در سر می پرورانید که باید از آن صرف نظر کنید. با دعوا و مرافعه به هیچ جایی نمی‌رسید پس لج و لجبازی را کنار بگذارید و راه صبر و آرامش را در پیش بگیرید. از دروغگویی و فریب مردم پرهیز کنید که در آخر خودتان فریب خواهید خورد.

 

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1333730

برچسب ها

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.

ساماندهی

logo-samandehi

اندیشه معاصر در سامانه رسانه جامع