• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Saturday - 3 December - 2022

جام جهانی 2022

شادی گل چشمی در بین برترین‌های فیفا گل چشمی به ولز در بین بارونکردنی‌ترین گل‌های جام جهانی قطر + فیلم هردم از باغ بری می رسد/ باز هم سقوط تیم ملی ایران زن زیبای عمانی در جام جهانی 2022 قطر از شوهرش جدا شد + علت و فیلم خبر بد برای هواداران استقلال از راه رسید جدیدترین اخبار ورزشی از سایت باشگاه استقلال | ستاره محبوب استقلال از دربی محروم شد! / مرد محبوب استقلال، ماندگار در جام جهانی کارلوس کی روش در جام جهانی قطر 15هزار میلیارد پاداش گرفت + جزئیات خداحافظی کارلوس کی‌ روش با تیم ملی فوتبال قطعی شد + جزئیات جدول برنامه روز چهاردهم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در مرحله یک هشتم نهایی ورزش سه پخش زنده / برنامه پخش زنده فوتبال امروز جام جهانی 2022 محیا دهقانی روی شبکه زنده غوغا به پا کرد + فیلم خداحافظی کی روش با تیم ملی فوتبال ایران برای همیشه! / کارلوس کی روش رفتنی شد؟ عجیب ولی واقعی؛ ستاره پرسپولیسی در لحظه آخر به جام‌جهانی نرفت! جلسه سرنوشت‌ساز برای تعیین تکلیف کی روش دبی از جام جهانی قطر چقدر سود برد؟ حسرت بزرگ برای فوتبال ایران با مصاحبه سرمربی ژاپن در خصوص آسیایی‌ها/ کاش کی‌روش هم اینطور فکر می‌کرد! خلاصه بازی اروگوئه و غنا | باخت جوانمردانه نماینده آفریقا با حذف اروگوئه + فیلم ۲ گزینه داخلی برای نیمکت ایران؛ سرمربیان جوان جانشین کی روش می شوند؟ جام جهانی قطر| خشم ژرمن‌ ها از شکست اسپانیا برابر ژاپن؛ انتظارش را نداشتیم! بدرقه تمسخرآمیز قطری‌ها از آلمان / وداع جانسوز آلمانی ها از جام جهانی به سوی منزل

فال ابجد من| فال ابجد روزانه| فال ابجد امروز؛

فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ / فال ابجد امروز پنجشنبه 14 مهر ۱۴۰۱

  • کد خبر : 1355170
  • 13 مهر 1401 - 0:06
فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ / فال ابجد امروز پنجشنبه 14 مهر ۱۴۰۱
فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد امروز پنجشنبه 14 مهر ۱۴۰۱.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ را در اندیشه معاصر بخوانید. با ما همراه باشید با فال ابجد امروز پنجشنبه 14 مهر ۱۴۰۱.

فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ متولدین فروردین

فروردین

تعبیر : قصد و هدفتان خوب است و به زودی به خواسته های تان می رسید و مشکلاتی و گرفتاری‌های تان حل و فصل می‌شود و باید بدانید که نباید دست از تلاش و کوشش بکشید، حواستان به دشمنانتان باشد تا به شما ضرر نرسانند.

فال ابجد 14 مهر ۱۴۰۱ متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ج – ج – ج

تعبیر : قصد و هدفتان خوب است و به زودی خوشبخت میشوید، اگر تحت فشار هستید از دیگران کمک و مشاوره بگیرید ،حواستان به بدخواهان تان باشد چرا که می خواهند به شما آسیب برسانند، برای رسیدن به خواسته های تان صبور باشید.

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : ج آ‌ د

تعبیر : برای نیت و مقصودی که داری عجله نکن، صبر پیشه کن تا به آن برسی. خداوند همه ی بندگانش را دوست دارد پس نگران زندگیت نباش. به جای تشویش، در زندگی آرام پیش برو و به خودت فرصت بده تا راه موفقیت بر تو گشوده شود.

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د – د – آ

تعبیر : دشمنانتان را شکست می دهید و به موفقیت می‌رسید و خوشبخت میشوید ،امید و توکلتان به خداوند باشد و بدانید که به زودی خبرهای خوب و خوشحال کننده ای به گوشتان خواهد رسید و تغییراتی در زندگی تان را خواهد داد پس قدردان خداوند باشید.

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : د – آ – ب

تعبیر : قصد و هدفت خیر نیست پس بهتر است از آن بگذری چرا که به سودت نیست،برای حل و فصل مشکلاتت کمی صبور و شکیبا باش،رازت را برای خودت نگه دار تا به مشکل برنخوری،امید و توکلت به خداوند باشد.

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : د – آ – د

تعبیر : قصد و هدف خوبی داری و به نیازمندان و فقرا هم کمک کنید تا خداوند هم به شما کمک کند،دشمنان و بدخواهانت را شکست میدهی،نگران هیچ چیز نباش،همه چیز روبراه میشود و از کمک دیگران بهره مند شوید و مشاوره بگیرید.

فال ابجد متولدین مهر

مهر

ابجد فال شما : د – ج – ج

تعبیر : هرگز دست از تلاش و کوشش نکشید،تا به موفقیت و خوشبختی برسید و بدانید که همه چیز روبراه میشود،با دیگران به خوبی رفتار کنید و آنها را ناراحت نکنید و بدانید همه چیز به صلاح شما است پس امیدتان به خداوند باشد.

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ب – ج – د

تعبیر : برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان باید رازهایتان را برای خودتان نگه دارید چرا که ممکن است دیگران از آنها سوء استفاده بکنند، امید و انگیزه تان را از دست ندهید و توکلتان به خداوند باشد چرا که او پشتیبان و حامی شما است.

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : د – ب – آ

تعبیر : به اهداف و خواسته‌هایتان خواهید رسید و خوشحال و خشنود خواهید شد، پس قدردان و سپاسگزار خداوند باشید و به وظیفه بندگی تان عمل کنید، مسافرتی دارید که بسیار به نفعتان است.

فال ابجد متولدین دی

دی

ابجد فال شما :  ج – آ – ج

تعبیر : نگران نباشید چرا که خداوند مراقب شماست و به زودی پاداش کارهای خوبتان را خواهید گرفت ،پس صبور و شکیبا باشید تا بتوانید به پیروزی و موفقیت برسید ،از افراد نا اهل و دشمنانتان دوری کنید چرا که به دنبال آسیب رساندن به شما هستند.

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : ج – ب – آ

تعبیر : این قصد و هدفی که دارید بسیار بد است و ممکن است به شما و تمامی نزدیکان تان آسیب برساند، پس از آن بگذرید رازهایتان رل برای خودتان نگه دارید، چرا که همه افراد دوست شما نیستند. اتفاقات خوب پیش رویتان است امیدتان به خداوند باشد.

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : د – د – آ

تعبیر :برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان باید تلاش و کوشش زیادی کنید و بدانید که با راحتی هیچ چیز به دست نمی‌آید، به زودی اتفاقات خوبی خواهد افتاد که شما بسیار شاد و خوشحال خواهید شد .در عبادت تان کوتاهی نکنید و همیشه به یاد خداوند باشید.

 

اندیشه معاصر را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1355170
  • منبع : اندیشه معاصر

ثبت دیدگاه

  1. ممنونم از فالتون تاحدودی درسته 🙄🙏💕

ساماندهی

logo-samandehi

اندیشه معاصر در سامانه رسانه جامع