علیرضا استادی به کرونا مبتلا شد

علیرضا استادی پیرامون ابتلایش به بیماری کرونا گفت: متاسفانه چند روز پیش بدن درد شروع شد و پس از به بیمارستان مراجعه کردم و متوجه شدم که به بیماری کرونا مبتلا شده ام. خدا را شکر امروز وضعیت عمومی ام بسیار بهتر از قبل است و کمی بهبود پیدا کرده ام. وی در همین راستا […]

علیرضا استادی پیرامون ابتلایش به بیماری کرونا گفت: متاسفانه چند روز پیش بدن درد شروع شد و پس از به بیمارستان مراجعه کردم و متوجه شدم که به بیماری کرونا مبتلا شده ام. خدا را شکر امروز وضعیت عمومی ام بسیار بهتر از قبل است و کمی بهبود پیدا کرده ام.

وی در همین راستا ادامه داد: خوشبختانه در این نوع از کرونا که گرفته ام ریه‌هایم درگیر نشدهاست، در اصل خیلی زود متوجه بیماری شدم و همین باعث شد تا ریه هایم درگیر نشوند، در حال حاضر درد عضلانی، سردرد و دیگر علایم کمی آزارم می دهد.

این بازیگر سینما و تلویزیون با ابراز خرسندی از لطف همکاران خود تاکید کرد: طی این دو روز اهالی رسانه، همکاران و مردم به صورت متوالی جویای احوال من شده اند که لطف آنها به بنده است، شخصا از تمامی عزیزانی که در این لحظات کنارم بودند تشکر می کنم.

وی درباره آخرین روند درمان خود اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر از آی سی یو به بخش منتقل شده ام و وضعیتم کاملا پایدار شده است، اما همچنان در مورد زمان ترخیصم زمان دقیق و مشخصی اعلام نشده و معلوم نیست که چه زمانی از بیمارستان مرخص خواهم شد. البته طی آخرین نظر پزشکان دو روز آینده اگر وضعیتم پایدار بماند احتمال ترخیص وجود دارد.

استادی با اصرار بر رعایت پروتکلهای بهداشتی خاطرنشان کرد: متاسفانه این روزها شاهد اوج گیری دوباره کرونا هستیم، از همه می خواهم که این بیماری را جدی بگیرند زیرا من با وجود اینکه رعایت بهداشت را انجام می دادم به این بیماری مبتلا شدم. تنها راه فعلی مبارزه با این وضعیت رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی است.

افکار