۱۰:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: بانک‌ ملی ایران نقش ممتازی در تامین مالی ابرپروژه های کشور دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نود و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران گفت: تراز مثبت بانک ملی ایران در حالی است که این بانک در پرداخت تسهیلات تکلی...

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: بانک‌ ملی ایران نقش ممتازی در تامین مالی ابرپروژه های کشور دارد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به نود و پنجمین سالروز تاسیس بانک ملی ایران گفت: تراز مثبت بانک ملی ایران در حالی است که این بانک در پرداخت تسهیلات تکلیفی پیشتاز است و نقش ممتازی در تامین مالی ابرپروژه های کشور به عنوان بازوی اجرایی دولت دارد.

وی افزود: بانک ها در اقتصاد و بازار مالی و تحولات اقتصادی هر کشوری نقش اساسی دارند. بانک ملی ایران نیز از بانک هایی است که جایگاه پیشتازی در بین بانک ها دارد و عملکردش نسبت به بانک‌های دیگر در بخش های مختلف ممتاز است.

کوچکی نژاد در ادامه تاکید کرد: در کشورهایی که تورم پایین تری نسبت به ایران دارند معضلات و مشکلات بانکی به همان نسبت پایین است اما در کشور ما باتوجه به تورمی که بر اثر شرایط سیاسی در چندسال اخیر به ما تحمیل شده، صنعت بانکداری نیز با چالش هایی رو به رو شده است که مهم ترین آن عمل نکردن دولت‌ها به تعهدشان در قبال بانک ها است که قطعا این روند با توجه به شرایط باید تغییر کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار