02:15 - 1403/03/11

شاگردان محرم نویدکیا در پی قهرمانی استقلال!

مس رفسنجان در حالی به مصاف پرسپولیس می‌رود که چهار بازیکن آن سابقه حضور در استقلال تهران را دارند که می‌تواند انگیزه مضاعفی باشد که آنها فراتر از توان خود در این رقابت حاضر شوند.

شاگردان محرم نویدکیا در پی قهرمانی استقلال!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در چارچوب هفته سی‌ام لیگ برتر، پرسپولیس به مصاف مس رفسنجان می‌رود که این دیدار تکلیف تیم قهرمان را مشخص خواهد کرد. پرسپولیس با برتری در این دیدار بدون نگاه به نتیجه بازی استقلال قهرمان خواهد شد.

مس با محرم نویدکیا متحول شده و تیمی سرسختی است که می‌تواند پرسپولیس را اذیت کند. میثم تیموری، فرشید باقری، منتظر محمد و سجاد شهباززاده بازیکنان استقلالی هستند که در بازی مقابل پرسپولیس به میدان خواهند رفت و با توجه به سابقه حضور آنها در استقلال می‌تواند انگیزه مضاعفی باشد که آنها فراتر از توان خود در این مسابقه حاضر شوند تا قلب هواداران استقلال را تسخیر کنند، منتظر و فرشید باقری در پستی به میدان خواهند رفت که نیاز به دوندگی و روحیه جنگندگی دارد و این مسئله می‌تواند در شکل بازی آنها تاثیرگذار باشد.

درخشش آنها در بازی با پرسپولیس می‌تواند سرنوشت مسابقه را عوض کند و رنگ جام را تغییر دهد، محرم نویدکیا از این بازیکنان در بازی با پرسپولیس استفاده ویژه‌ای خواهد برد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط