۱۲:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۳

سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ | ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir + استعلام وام ازدواج به ساده ترین روش ممکن

در این مقاله سایت وام ازدواج را معرفی کرده و علاوه بر نحوه ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir درباره استعلام وام ازدواج به ساده ترین روش ممکن توضیحاتی داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سایت وام ازدواج را در این مقاله معرفی می کنیم و یاداور می شویم که برای اطلاع از وضعیت وام ازدواج، استعلام کدملی کافی نبوده و متقاضی باید، علاوه بر کد ملی، کد رهگیری ده رقمی‌ای که پس از ثبت نام وام ازدواج در سایت مربوطه، به فرد ثبت نام کننده، داده می‌شود را نیز داشته باشد؛ از این رو در اندیشه معاصر علاوه بر نحوه ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir باید شیوه استعلام آن را فرابگیرید که در ادامه به تفضیل بیان شده است.

سایت وام ازدواج به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir یکی از جدیدترین سامانه هایی است که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران راه اندازی گردیده تا امکان ارائه تسهیلات قرض الحسنه به صورت آنلاین را برای زوج های جوان فراهم کند. در سال های اخیر به دلایل مختلف از جمله فشارهای اقتصادی موجود بر خانواده ها و جوانان، آمار ازدواج هم تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. در گذشته متقاضیان جهت دریافت وام ازدواج باید به صورت حضوری به بانک ها مراجعه می کردند. اما اکنون بانک مرکزی اقدام به ایجاد سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام ازدواج نموده تا داوطلبان بتوانند تمامی مراحل لازم برای دریافت وام ازدواج را در این سایت انجام داده و نیازی به مراجعات حضوری متعدد نداشته باشند.

پیگیری وام ازدواج

سایت وام ازدواج ۱۴۰۳

به این ترتیب، آن دسته از زوج های جوانی که به تازگی عقد کرده و شرایط لازم برای دریافت تسهیلات مربوطه را دارند، می توانند با مراجعه به سامانه وام ازدواج ، اقدامات لازم را به صورت اینترنتی انجام دهند. البته با توجه به این که سامانه مذکور به تازگی توسط بانک مرکزی راه اندازی شده است، ممکن است بسیاری از زوجین اطلاعات لازم در مورد این سایت و نحوه استفاده از آن جهت ثبت درخواست نداشته باشند. در این مطلب نحوه ورود به سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ را بیان کرده و روش ثبت درخواست برای دریافت تسهیلات از طریق آن را هم توضیح خواهیم داد. در نتیجه اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کرده و به سادگی می توانید از این سامانه جهت دریافت تسهیلات ازدواج تان استفاده کنید. پس اگر شما هم جزو آن دسته از زوج های جوانی هستید که به تازگی ازدواج کرده و قصد ثبت درخواست تسهیلات از طریق سامانه وام ازدواج ۱۴۰۳ را دارید، در ادامه با ما همراه باید.

در همین راستا، دولت و نظام به منظور تقویت بنیان خانواده ها و افزایش ازدواج ها از سال های قبل تا کنون اقدام به اهدای تسهیلاتی با عنوان وام ازدواج می کند تا مشکلات موجود را تا حدودی کاهش دهد.

ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir

همان طور که گفتیم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سایت وام ازدواج ve.cbi.ir نموده تا متقاضیان دریافت این وام دیگر نیازی به مراجعات حضوری به بانک ها نداشته باشند. در سال های گذشته داوطلبین دریافت وام ازدواج باید به صورت حضوری به بانک های ارائه دهنده تسهیلات مراجعه می کردند. این موضوع در وهله اول موجب اتلاف زمان و هزینه آن ها می شد. از طرف دیگر، بسیاری از شعب بانک ها جواب درستی به متقاضیان نداده و این افراد مجبور می شدند بارها این مسیر را طی کرده و به بانک های مختلفی سر بزنند. اما در حال حاضر سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام ازدواج تا حد زیادی این مشکلات را برطرف نموده است. زیرا متقاضیان می توانند به صورت غیر حضوری و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شان را ارئه دهند. از طرف دیگر، همه درخواست ها در سامانه وام ازدواج شفاف بوده و طبق قانون هیچ بانکی نمی تواند از اهدای تسهیلات خودداری یا درخواستی را رد کند.

اما از آن جایی که این سامانه به تازگی راه اندازی شده است، ممکن است برخی کاربران شناخت زیادی از نحوه وارد شدن به آن نداشته باشند. به همین دلیل، در این قسمت روش ورود به سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ را به صورت کامل برای تان توضیح می دهیم. جهت این امر کافی است مراحل زیر را طی کنید.

۱ ابتدا نشانی اینترنتی این سامانه یعنی ve.cbi.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. با توجه به حساسیت این موضوع، جهت ورود به این سامانه و ثبت درخواست تسهیلات حتما از رایانه یا لپ تاپ استفاده نمایید.
۲ بعد از این که آدرس فوق را سرچ کردید، اولین سامانه بالا آمده در لیست نتایج گوگل با همین آدرس و عنوان را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

در ادامه مجددا وارد صفحه زیر می شوید که در مورد استفاده از سامانه ای به غیر از همین سایت جهت ثبت درخواست وام ازدواج ، هشدار داده است. در این قسمت هم بر روی گزینه « سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج » که در بخش میانی صفحه قرار دارد،‌ کلیک کنید. نهایتا به صفحه اصلی سایت وام ازدواج وارد شده و تصویر زیر را مشاهده می کنید. اکنون امکان ثبت درخواست جهت دریافت تسهیلات ازدواج برای تان فراهم است. با انجام این مراحل ساده می توانید به سایت رسمی تعیین شده توسط بانک مرکزی به عنوان سامانه وام ازدواج وارد شوید. در ادامه نحوه ثبت درخواست دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از این طریق را هم بیان می کنیم تا جهت این امر با مشکلی رو به رو نباشید.

سایت فوری نام نویسی وام ازدواج

با توجه به اهمیت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای بسیاری از زوج های جوان، این افراد تمایل دارند در سریع ترین زمان ممکن نام نویسی را انجام داده و وام را دریافت کنند. در همین راستا، دنبال سایت فوری نام نویسی وام ازدوج هستند تا بتوانند در کم ترین زمان ممکن این فرایند را طی کنند. در این رابطه باید بگوییم که سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ برای همه بانک های عامل یکسان است.

به عبارت دیگر، تمامی افراد واجد شرایط جهت اخذ تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تنها می توانند به سامانه تعیین شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نشانی اینترنتی ve.cbi.ir مراجعه نموده و از این طریق نام نویسی شان را انجام دهند. منتهی در صورتی که به هر دلیل برای دریافت وام عجله دارید، باید قبل از شروع نام نویسی تحقیقات لازم را انجام داده و بانکی را انتخاب کنید که از بودجه کافی برای این کار برخوردار باشید. هم چنین، آگاهی از تعداد نفرات در صف هر بانک هم به انتخاب شما کمک خواهد کرد.

با توجه به این که بانک های زیادی به عنوان عامل اعطای تسهیلات انتخاب می شوند، هر یک از آن ها ظرفیت پرداخت مشخصی خواهند داشت. این ظرفیت از طریق سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام ازدواج قابل مشاهده نیست. به همین خاطر، افرادی که می خواهند هر چه سریع تر تسهیلات ازدواج شان را دریافت کنند، باید حضورا به شعب بانک های مختلف مراجعه کرده و این آمار را جویا شوند.

در صورتی که متوجه شدید بانک خاصی دارای تعداد نفرات در صف پایینی است، می توانید با ورود به سایت وام ازدواج فرایند نام نویسی را انجام دهید. ذکر این نکته هم الزامی است که انجام سریع مراحل نام نویسی توسط متقاضی هم تاثیر قابل توجهی بر سرعت دریافت وام دارد. برای مثال، شما پس از تایید نام نویسی در سامانه وام ازدواج ، دو هفته فرصت دارید به شعبه مراجعه کرده و مدارک لازم را ارائه دهید. هر چه سریع تر این امورات را انجام دهید، وام تان هم در زمان کوتاه تری واریز خواهد شد.

مشاهده وضعیت در سایت وام ازدواج

اکنون که با روش ورود به سایت وام ازدواج و ثبت درخواست در آن آشنا شده اید، به راحتی می توانید نسبت به ارائه درخواست جهت استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از این طریق اقدام نمایید. همان طور که گفتیم، این سامانه در کنار نام نویسی جهت استفاده از وام ازدواج، امکان دریافت برخی خدمات دیگر از جمله مشاهده وضعیت را هم برای کاربران فراهم کرده است. در نتیجه متقاضیان بعد از این که درخواست خود را جهت استفاده از وام ازدواج ثبت کردند، مجددا می توانند به این سامانه مراجعه نموده و از وضعیت درخواست شان مطلع شوند. معمولا در بیش تر موارد که مشکل خاصی وجود نداشته باشد، درخواست شما بعد از انجام بررسی های لازم تایید خواهد شد. اما مشاهده وضعیت از طریق سامانه وام ازدواج به شما کمک می کند تا در صورت وجود مشکل هم به سرعت از آن آگاه شده و نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

با توجه به اهمیت مشاهده وضعیت درخواست استفاده از وام ازدواج بعد از ثبت آن در سامانه مذکور، در این بخش روش مشاهده و بررسی وضعیت در این سایت را توضیح می دهیم. حهت مشاهده وضعیت در سامانه وام ازواج هم نیاز به طی کردن مراحلی وجود دارد که در ادامه به آن ها پرداخته ایم. این موارد به شرح زیر می باشند.

۱ ابتدا باید با استفاده از روشی که در ابتدای مطلب بیان کردیم، به این سامانه وارد شوید. سپس از منو سمت راست موجود در صفحه اصلی سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ بر روی گزینه «مشاهده وضعیت» کلیک کنید.

۲ در ادامه پنجره مشاهده وضعیت درخواست برای تان نمایش داده می شود. جهت بررسی وضعیت درخواست ثبت شده باید کد ملی و کد رهگیری خود را وارد نمایید. کد رهگیری مورد نیاز در این بخش همان کدی است که بعد از ثبت درخواست در سامانه ve.cbi.ir به شما داده شده است. پس این اطلاعات را در جایگاه مشخص شده قرار داده و کد امنیتی موجود را هم وارد کنید. در نهایت از قسمت پایین پنجره گزینه «مشاهده وضعیت» را بزنید.

۳ با انجام این کار درخواستی که جهت استفاده از تسهیلات ازدواج ثبت کرده اید، نمایش داده می شود. هم چنین وضعیت درخواست هم برای تان قابل مشاهده است. پس در صورتی که درخواست شما در سایت وام ازدواج تایید شده باشد، از این موضوع آگاه شده و می توانید خود را برای مراحل بعدی آماده کنید. اگر درخواست تان رد شده باشد هم می توانید از دلیل ان مطلع شده و نسبت به رفع نقص و مشکلات موجود اقدام نمایید.

در این قسمت نحوه مشاهده وضعیت درخواست وام ازدواج را بیان کردیم تا بعد از ارائه درخواست، امکان مشاهده وضعیت آنلاین آن را داشته باشید. از آن جایی که ممکن است برخی مواقع درخواست شما با مشکلات یا نقص هایی همراه باشد، حتما مدتی پس از ثبت تقاضا در سامانه وام ازدواج نسبت به مشاهده وضعیت آن اقدام نمایید.

سایت کدام بانک برای وام ازدواج باز است

با توجه به تعداد زیاد واجدین شرایط استفاده از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، بانک های متعددی توسط بانک مرکزی به عنوان عامل اعطای این تسهیلات معرفی شده اند. اسامی این بانک ها از قبل منتشر شده و امکان مشاهده آن ها در سامانه وام ازدوج هم وجود دارد. بنابراین افرادی که قصد استفاده از این تسهیلات را دارند، با ورود به این سامانه می توانند بانک هایی که سایت شان نم فعال است را مشاهده نمایند.

جهت این امر ابتدا باید به سایت مرکزی تسهیلات ازدواج وارد شده و فرم ثبت نام وام ازدواج را تکمیل نمایید. با انجام این مراحل، به بخش نهایی نام نویسی در سایت وام ازدواج یعنی تعیین بانک مد نظر وارد خواهید شد. در این قسمت کادری وجود دارد که مربوط به انتخاب بانک های فعال جهت ارائه تسهیلات می باشد. با کلیک بر روی این کادر می توانید اسامی تمامی بانک هایی را که در حال حاضر سایت شان باز است، مشاهده کنید. پس جهت انتخاب آن ها با مشکلی رو به رو نخواهید بود.
عدم وجود نام هر کدام از بانک های عامل در این قسمت از سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ به معنی بسته بودن سامانه آن است.

پس در این بازه زمانی امکان نام نویسی برای دریافت وام از طریق بانک مذکور را نخواهید داشت. البته دقت داشته باشید که قرار نگرفتن نام یک بانک در این لیست به معنی حذف کلی آن از میان بانک های ارائه دهنده تسهیلات ازدواج نیست. بلکه این لیست پیوسته به روز شده و تغییراتی در آن انجام می گیرد. بنابراین در هر روز یا ساعت ممکن است تعدادی از بانک ها در سامانه ve.cbi.ir فعال بوده و مدتی بعد سایت بانک دیگری جای آن ها را بگیرد. همان طور که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، بسته شدن موقتی سایت برخی بانک ها به دلیل کنترل ظرفیت و تقاضا انجام می گیرد.

زیرا هر یک از بانک ها دارای بودجه مشخصی جهت این امر بوده و در صورت افزایش تقاضا نسبت به بودجه، سامانه نام نویسی آن بانک برای مدت کوتاهی بسته خواهد شد.

استعلام وام ازدواج به ساده ترین روش ممکن

مرحله اول برای دریافت وام ازدواج ۱۴۰۳، ثبت نام هر یک از زوجین، در سایت ve.cbi.ir می‌باشد. پس از آن، متقاضی باید، از طرق پیش بینی شده و با ورود به سایت ثبت نام، اقدام به استعلام و پیگیری وام ازدواج ثبت نامی نموده و وضعیت آن را مشاهده کند تا بتواند، از تاریخ اعلام شده در سایت، برای مراجعه به بانک اعطا کننده وام، مطلع گردد و با مراجعه به بانک و ارائه مدارک لازم، موفق به اخذ وام شود.

با توجه به اینکه، یکی از سوالات رایج در خصوص مشاهده وضعیت وام ازدواج ۱۴۰۳، پیرامون استعلام وضعیت این وام، با کد ملی ثبت نام کننده است، در این بخش از مقاله، قصد داریم، به این پرسش پاسخ دهیم که صرف داشتن کد ملی، برای پیگیری وام ازدواج، کافی است یا خیر؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت، خیر، صرف داشتن کد ملی ثبت نام کننده، برای اطلاع از وضعیت وام، کافی نبوده و متقاضی باید، علاوه بر کد ملی، کد رهگیری ده رقمی‌ای که پس از ثبت نام در سایت مربوطه، به فرد ثبت نام کننده، داده می‌شود را نیز داشته باشد.

استعلام وام ازدواج به ساده ترین روش ممکن

مراحل اولیه دریافت وام ازدواج

فرآیند ثبت‌نام و دریافت وام ازدواج قرض الحسنه به شرح زیر است:
پیش از ثبت‌نام، لازم است که زوج‌ها درباره مقررات و راهنمای وام ازدواج به طور کامل اطلاعات کسب کنند.

هر یک از زوجین باید به صورت جداگانه در سایت مورد نظر فرایند ثبت‌نام را انجام داده و فرم مرتبط را تکمیل نمایند.

در پایان ثبت‌نام، یک کد پیگیری ده رقمی برای پیگیری ثبت نام وام ازدواج دریافت خواهند کرد.

 

در ابتدا متقاضی باید به سامانه ثبت‌نام تسهیلات ازدواج به نشانی ve.cbi.ir ورود کرده و گزینه مشاهده وضعیت را کلیک کنید. سپس در کادرهای قابل مشاهده در تصویر زیر، کد ملی، کد پیگیری و در آخر کد امنیتی در کادر را وارد کرده و در پایان «مشاهده وضعیت» را انتخاب کنید.

 

پیگیری وام ازدواج تنها با کد ملی امکان‌پذیر است؟

خیر! متقاضی وام ازدواج فقط با داشتن کد ملی نمی‌تواند از وضعیت وام ازدواج خود اطلاع حاصل کند. برای پیگیری وام ازدواج، علاوه بر کد ملی به کد رهگیری ده رقمی نیز احتیاج است.

کد رهگیری هنگام ثبت نام متقاضیان ارائه می شود و با داشتن این کد افراد می توانند در مراحل بعد، پیگیری و استعلام را در سامانه ثبت نام وام ازدواج را انجام دهند.

نحوه پیگیری وام ازدواج ۱۴۰۳

تا به‌ اینجا متوجه شدیم که برای پیگیری وضعیت درخواست وام ازدواج ۱۴۰۳، هم به کد ملی و هم به کد پیگیری نیاز است. در ادامه به راهنمای تصویری استعلام وضعیت وام ازدواج می‌پردازیم:

در ابتدا متقاضی باید به سامانه ثبت‌نام تسهیلات ازدواج به نشانی ve.cbi.ir ورود کرده و گزینه مشاهده وضعیت را کلیک کنید.
سپس در کادرهای قابل مشاهده در تصویر زیر، کد ملی، کد پیگیری و در آخر کد امنیتی در کادر را وارد کرده و در پایان «مشاهده وضعیت» را انتخاب کنید.نهایتاٌ در صفحه‌ای که وارد می‌شوید، می‌توانید وضعیت وام ازدواج خود را در سامانه مشاهده کنید.

در صورت فراموشی کد رهگیری برای مشاهده وضعیت وام ازدواج چه باید کرد؟

همانگونه که در اندیشه معاصر گفتیم، برای ورود به سامانه و بررسی وضعیت وام ازدواج، تنها کد ملی کافی نبوده و علاوه بر آن به کد پیگیری نیز احتیاج است. با این‌وجود سامانه وام ازدواج برای بازیابی کد پیگیری ده رقمی درخواست آن دسته از افرادی که آن را فراموش کرده‌اند، راهکاری ارائه داده و متقاضیان در صورت فراموشی کد رهگیری خود می توانند از طریق انجام مراحلی برای بازیابی آن اقدام کنند. در ادامه بطور کامل در ارتباط با نحوه بازیابی کد پیگیری اشاره کرده ایم.

چون امکان فراموشی کد پیگیری ده رقمی برای افرادی که درخواست وام ازدواج دارند وجود دارد، لازم است تا همه افراد، راهکار بازیابی آن را به طور کامل بدانند. بنابراین در ادامه با ارائه راهنمای تصویری، سعی می‌کنیم تا نحوه برگرداندن کد پیگیری درخواست وام ازدواج را به شما آموزش دهیم:

برای بازیابی کد پیگیری درخواست وام ازدواج خود، در ابتدا وارد سامانه تسهیلات قرض الحسنه به نشانی ve.cbi.ir شده و در منو سمت راست سایت، روی گزینه «بازیابی و چاپ کد پیگیری» کلیک کنید.

در این صفحه فرمی مانند شکل زیر ظاهر خواهد شد. شما باید همه اطلاعات درخواست شده در فرم را به طور کامل و دقیق پر کرده و سپس روی گزینه «مشاهده و چاپ کد پیگیری» کلیک کنید.
در صورتی که اطلاعات شما درست و با اطلاعات سیستم تطابق داشته باشد، پس از کلیک روی آن گزینه می‌توانید کد پیگیری
جدید خود را مشاهده کنید. در نهایت پس از دریافت کد پیگیری جدید خود، می‌توانید نسبت به استعلام وضعیت وام ازدواج
خود در سایت و از سوی دیگر می توانید برای تعیین شعبه وام ازدواج اقدام کنید.

توجه: کد پیگیری که در سامانه بازیابی کردید جدید بوده و با کد پیگیری قبلی شما متفاوت است.

پیگیری وضعیت درخواست وام ازدواج در بانک‌های مختلف

وقتی افراد متقاضی دریافت وام ازدواج به سایت تسهیلات قرض الحسنه وارد می‌شوند، لیست بانک‌هایی که تسهیلات ازدواج دارند به آن‌ها نمایش داده می‌شود. در ادامه به چند نمونه از این بانک‌ها و نحوه پیگیری درخواست وام ازدواج در هرکدام خواهیم پرداخت.

استعلام وضعیت وام ازدواج در بانک ملی

بانک ملی یکی از قدیمی‌ترین و رتبه‌دارترین بانک‌های ایران از لحاظ اعتبار است. به همین دلیل این بانک در بیشتر مواقع یکی از انتخاب‌های اصلی زوج‌های جوان برای دریافت تسهیلات لازم و ثبت نام وام ازدواج است. در اینجای مقاله نیاز است بپردازیم به این موضوع که آن دسته که متقاضیان وام ازدواج که درخواست خود را در بانک ملی ثبت کرده‌اند، از چه طریقی قادرند از وضعیت وام ازدواج خود باخبر شوند.

یک روش این است که به سایت تسهیلات قرض الحسنه وارد شده و مانند روشی که بیان شده بود، با ثبت کد ملی و کد پیگیری ده رقمی، از وضعیت درخواست وام خود مطلع شوند.

اما آن دسته از افرادی که امکان پیگیری وضعیت وام ازدواج خود را به صورت آنلاین ندارند، می‌توانند به یکی از شعب بانک کلی در محل سکونت خود مراجعه کرده و وضعیت وام ازدواج خود را حضوراٌ پیگیری کنند.

پیگیری درخواست وام ازدواج در بانک رفاه

یکی دیگر از بانک‌هایی که همیشه از نگاه متقاضیان جهت دریافت وام ازدواج محبوب بوده بانک رفاه است. وقتی فرد بانک رفاه را در سامانه انتخاب می‌کند، در حین ثبت‌نام از او پرسیده می‌شود که نحوه پیگیری وضعیت وام ازدواج به چه ترتیب باشد. کاربر در اینجای سایت، می‌تواند بین دو روش، یک مورد را انتخاب کند:

روش اول این است که متقاضی به بانک رفاه مراجعه کرده و وضعیت درخواست خودش را حضوری پیگیری گند.

مراجعه آنلاین روش دومی است که متقاضی دریافت وام ازدواج می‌تواند برای مشاهده آخرین وضعیت درخواست خود انجام دهد. کاربر در این روش از طریق سایت ve.cbi.ir به قسمت مشاهده وضعیت رفته و پس از پر کردن اطلاعات درخواستی سایت (کد ملی و کد پیگیری)، وضعیت وام درخواستی خود را مشاهده می‌کند.

روند پیگیری وام ازدواج در بانک سپه

هنگامی که متقاضیان دریافت وام ازدواج از میان لیست بانک‌های دارای خدمات تسهیلات ازدواج، سپه را انتخاب کنند، پس از هر زمانی می‌توانند به دو روش نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام کنند:

در روش اول متقاضی دریافت وام ازدواج می‌تواند شخصاٌ به یکی از شعب بانک رفته و درخواست خودش را مبنی بر دریافت وام ازدواج به شکل حضوری پیگیری کند.
در روش دوم متقاضی می‌تواند به سایت ve.cbi.ir مراجعه کرده و در منو سمت راست سایت، گزینه «مشاهده وضعیت» را انتخاب کرده و با دادن کد ملی و کد پیگیری خود، نسبت به آخرین وضعیت درخواست وام آگاه شود.

چگونگی پیگیری درخواست وام ازدواج در بانک صادرات

بانک صادرات نیز می‌تواند یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌های زوجین برای دریافت وام ازدواج باشد. افرادی که در روند ثبت‌نام برای وام ازدواج از میان بانک‌ها، صادرات را انتخاب کرده‌اند، برای پیگیری درخواست وام خود می‌توانند به ۲ روش اقدام کنند:

مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک صادرات در محل سکونت

مراجعه آنلاین به سایت ve.cbi.ir و ثبت کد ملی و کد پیگیری ده رقمی در سایت

استعلام وضعیت وام ازدواج در بانک مسکن

یکی از مواردی که برای متقاضیان دریافت وام ازدواج از بانک مسکن سؤال است، مربوط به موضوع چگونگی پیگیری درخواست وام ازدواج در بانک مسکن می‌شود. در پاسخ این سؤال باید گفت که نحوه پیگیری وضعیت وام ازدواج در بانک مسکن با دیگر بانک‌ها تفاوت آنچنانی ندارد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط