۱۲:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۴

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی (بازنشستگان تامین اجتماعی، کشوری، لشکری و فرهنگیان)

این امکان برای بازنشستگان فراهم شده است که فیش حقوقی یک سال گذشته خود را مشاهده و در صورت نیاز ذخیره نمایند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، محتوای پیش رو شرحی است بر آموزش دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی که در آن بازنشستگان و مستمری بگیران عزیز شامل کشوری، نیروهای مسلح، تامین اجتماعی و فرهنگیان می توانند با روند صدور فیش حقوقی خود آشنا شوند و در صورت نیاز خود اقدام به دریافت آن کنند.

دریافت فیش حقوقی برای همه بازنشستگان اعم از کشوری، نیروهای مسلح، تامین اجتماعی و فرهنگیان اینترنتی صورت می گیرد. کارمندان همه شرکت ها، سازمان ها و ارگان ها پس از آنکه از خدمت بازنشست شدند، قطعاً در طول هر ماه به فیش حقوقی یا گواهی کسر حقوق خود نیاز خواهند داشت. لازم به ذکر است مستمری بگیران عزیز به سه روش می توانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند:

۱- از طریق مراجعه به سایت ارگان یا سازمان مربوطه ۲- از طریق حضور در دفاتر خدمات الکترونیک ۳- از طریق نصب اپلیکیشن بر روی گوشی تلفن همراه هوشمند اندروید. در این فرصت، شما را با نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی از طریق سایت مربوط به هر یک از سازمان ها و ارگان های نام برده، آشنا می کنیم.

فیش حقوقی بازنشستگان؛ دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی (بازنشستگان تامین اجتماعی، کشوری، لشکری و فرهنگیان) را در اندیشه معاصر ببینید.

در این قسمت با آموزش مرحله به مرحله نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان در خدمت شما مستمری بگیران عزیز هستیم.

 

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی

 

برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری وارد آدرس https://services.sabasrm.ir/fish/Default.aspx شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. در صفحه بعدی می توانید فیش حقوقی خود رو مطابق ماه انتخابی مشاهده کنید. برای چاپ فیش حقوقی بازنشستگی خود روی دکمه چاپ فیش کلیک کنید یا به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

شماره دفتر کل
کد ملی
شماره حساب

۱. شماره دفتر کل چیست و چگونه اختصاص می یابد؟

شماره دفتر کل شماره ای است که در هنگام بازنشستگی از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به جای شماره پرسنلی اختصاص می یابد و در تمامی احکام صادره از طرف صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان شماره دفتر کل درج گردیده است.

۲. بازنشستگانی که شماره دفتر کل ندارند چگونه می توانند آن را دریافت نمایند؟

شماره دفتر کل فقط مربوط به مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری بوده و خدمات قابل ارائه در سایت نیز که بر مبنای شماره دفتر کل ارائه می شود فقط مربوط به این افراد می باشد لذا بازنشستگان سایر صندوق ها مانند بازنشستگان لشکری یا بازنشستگان تامین اجتماعی جهت دریافت خدمات یا طرح سوال باید به صندوق های خود مراجعه نمایند.

دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی

برای دریافت فیش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ابتدا وارد آدرس https://account.tamin.ir/auth/login شوید.

یش حقوقی بازنشستگان؛ دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی (بازنشستگان تامین اجتماعی، کشوری، لشکری و فرهنگیان) را در اندیشه معاصر ببینید.

کد ملی (همان نام کاربری) و رمز عبور خود را وارد کنید. ( در صورت فراموشی رمز عبور رو گذرواژه را فراموش کرده ام بزنید) در صفحه باز شده کد ملی خود را وارد کرده و روش بازنشانی گذر واژه را روی پیامک قرار دهید.کد تایید جهت تغییر رمز عبور به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

پس از دریافت کد را در فیلد کد احراز هویت وارد کنید تا به مرحله گذرواژه جدید منتقل شده و رمز عبور جدید خود را وارد کنید. ( حتما رمز را روی کاغذ یا جای مطمئن ذخیره کنید.پس از تغییر گذرواژه به صفحه https://account.tamin.ir/auth/login برگردید و کد ملی و رمز عبور جدید خود را وارد کنید.

فیش حقوقی

فیش حقوقی بازنشستگان تامین اجتماعی

پس از ورود به پنل کاربری خود در منو بالای سایت روی مستمری بگیران —-> فیش حقوقی مستمری بگیران ——–> مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران کلیک کنید.

در صفحه باز شده سال و ماه مد نظر خود را جهت دریافت فیش حقوق بازنشستگی انتخاب کنید و در فیلد نوع پرداخت: پرداخت ماهانه را انتخاب کنید.

روش دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری

جهت دریافت فیش حقوقی خود وارد آدرس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح https://saba.esata.ir:7090/authentication/login شوید.

در صورتی که قبلا نام کاربری و رمز عبور را دریافت کرده اید اطلاعات را وارد کنید.

اگر اولین مراجعه شما به سایت هستش روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

سامانه فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح ارتش (1)

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

فیش حقوقی بازنشستگان نیروهای مسلح

فرم مربوطه کد شناسایی ۱۳ رقمی نیروهای مسلح (در صورتی که کد شناسایی ندارید به یکی از شعب سازان تامین اجتماعی نیروهای مسلح شهر خود مراجعه کنید) خود را وارد کنید و مراحل ثبت نام را ادامه دهید.

فیش حقوق فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی با کد پرسنلی

برای دریافت فیش حقوق فرهنگیان با کد پرسنلی بایستی به درگاه پیشخوان وزارت آموزش و پرورش به آدرس https://fish.medu.ir مراجعه کنید.

فیش حقوق فرهنگیان

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط