جانشین وینیسیوس در رئال ناپدید شد!

خوب شد خوسلو هست

رودریگو که قرار بود در روزهای غیبت وینیسیوس جای خالی او را به بهترین شکل پر کند، از روزهای اوجش فرسنگ‌ها فاصله گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ،به محض شروع بازی، سوسیداد یک گل به رئال مادرید زد. آیا این دریافت گل استراتژی رئال است که به خواب می رود و سپس بیدار می شود یا این فقط یک تصادف است؟ اگر اولی باشد، مراجعه فوری به پزشک یا روانشناس ضروری است. بدتر از این نمی شد. رقبا این را می دانند و این روزها کمتر تیمی برابر رئال در اولین فرصت گلی به ثمر نمی رساند. سوسیداد حتی توانست دومی را هم بزند که مردود شد. اویارسابال که در آفساید قرار داشت، رئال مادرید را از باخت ۰-۲ تنها پس از ۱۰ دقیقه بازی نجات داد.

از آن زمان به بعد تا پایان وقت استراحت، رئال مادرید هیچ کار خاصی برای زدن گل تساوی انجام نداد، به جز شوت خوسلو و ضربه دیگر او که به تیر افقی خورد. با این حال، پاس بی نقصی که فران گارسیا در نیمه دوم برای او فرستاد، باعث شد تا نتیجه ۲-۱ شود.

و همه می دانیم که خوسلو ضربات سر بسیار خوبی دارد و فقط باید توپ های خوبی را برایش فرستاد. به هر حال، آنچه واضح است این است که رئال به مهاجمی مانند او نیاز داشت، حداقل در این روزها که وینیسیوس مصدوم است و رودریگو به نظر از کار افتاده است. رئال به وضوح حالا به گل های رودریگو نیاز دارد ولی او در روزهای غیبت وینیسیوس مصدوم، هرگز نتوانسته جانشین خوبی نشان دهد. به برگردان نامیدکننده او مقابل دروازه خالی دقت کنید. رودریگو در ۵ بازی فقط یک گل برای رئال در هفته نخست زده است.

با درخشش دیشب فران گارسیا و دو پاس گل او این سوال مطرح می شود که آیا واقعا مندی قرار است پس از ریکاوری به ترکیب ثابت برگردد؟ از خودتان پرسیده اید که او تاکنون چند پاس گل در رئال داده است؟ تعدادی اندک و قطعا از او در یک بازی دو پاس گل ندیده ایم.

پس از ۲-۱، رئال بازی را به گونه ای ادامه داد که معمولاً انجام نمی دهد، یک اتفاق جدید دیگر. رئال ترجیح داد ابتکار عمل را به رئال سوسیداد بسپارد و به ضدحمله روی بیاورد. در دقایق پایانی می‌رفت که این حربه جواب بدهد اما نشد. ارسال براهیم دیاز روی سر بلینگام که مانند یک مهاجم مرکزی واقعی به جلو رفته بود با مهار عالی رمیرو راهی کرنر شد. افسوس چرا که جود شایسته زدن گل ششم فصل خودش بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.