فرهنگیان

خدمات سایت فیش حقوقی فرهنگیان/معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

فیش حقوقی فرهنگیان همانند باقی مشاغل در یک سامانه موجود است و افراد میتوانند با ورود به سامانه مورد نظر خود فیش حقوقی فرهنگیان را دانلود و مشاهده کنند.

همسان‌سازی بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،فیش حقوقی فرهنگیان همانند باقی مشاغل در یک سامانه موجود است و افراد میتوانند با ورود به سامانه مورد نظر خود فیش دستمزدی فرهنگیان را دانلود و مشاهده کنند….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و همراه ما باشید.

دانشجویان سال دوم که تمایل به معلمی دارند؛ منتظر اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان باشند

فیش حقوقی فرهنگیان همانند باقی مشاغل در یک سامانه موجود است و افراد میتوانند با ورود به سامانه مورد نظر خود فیش حقوقی فرهنگیان را دانلود و مشاهده کنند. فیش حقوقی فرهنگیان برای افراد به این دلیل مهم است که آنها میتوانند اطلاعات شغلی خود را مشاهده کنند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

برای معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir می توان بیان کرد که این فیش دارای اطلاعات بسیار مهمی در زمینه میزان درآمد فرهنگیان، میزان مبلغ های کسر شده از دستمزدی فرهنگیان و میزان حقوق اضافه شده به حقوق فرهنگیان است. به همین خاطر فرهنگیان و معلمان آموزش و پرورش در بازه های زمانی مختلف قصد دریافت فیش دستمزدی خود را دارند. در گذشته فیش حقوقی از طریق سامانه های پراکنده و مختلفی انجام می شد و یا فرهنگیان برای دریافت فیش دستمزدی خود می بایست به اداره های آموزش و پرورش استان خودشان مراجعه می کردند.

بازنشستگاننن

خدمات سایت فیش دستمزدی فرهنگیان/معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان my.medu.ir

تا سال گذشته معلمان و فرهنگیان می توانستند با ورود به سامانه fish.medu.ir اقدام به دریافت فیش دستمزدی خود نمانید، اما در سال جاری با توجه به تغییرات سامانه ای و راه اندازی سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش و یا مای مدیو که سایتی جامع برای بسیاری از متقاضیان استفاده از خدمات آموزش و پرورش مانند دانش آموزان، والدین و معلمان است، آموزش و پرورش امکان دریافت فیش دستمزدی با کد پرسنلی و کد ملی را نیز از طریق این سامانه میسر نموده است. متقاضیان می توانند با ورود به سامانه، به راحتی و با وارد کردن شماره کدملی و کد پرسنلی خود، اقدام به دریافت فیش دستمزدی نمایند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط