۱۵:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

خبر مهم برای کنکوری‌ها | دفترچه کنکور کارشناسی ارشد اصلاح شد +جزئیات

همزمان با تمدید مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته این آزمون منتشر شد.

تقلب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، همزمان با تمدید مهلت انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳، اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته این آزمون منتشر شد.

به گزارش عرشه آنلاین؛ پیرو انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳در تاریخ ۱۱ خرداد، ضمن اعلام اصلاحات جدید بشرح فایل پیوست مربوط به دفترچه راهنمای انتخاب رشته، به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون یاد شده می رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۱۶ خرداد) برای انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز یکشنبه به تاریخ ۲۰ خرداد نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته‌محل‌های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های تحصیلی اقدام نکرده‌اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ ۲۰ خرداد نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته‌محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

مطالب مرتبط