خانه دار شدن برای مردم آرزو شده است

صدیف بدری در جریان بررسی طرح جهش تولید و تأمین مسکن ،گفت: در قانون اساسی آمده است که باید مسکن مورد نیاز برای هر شهروند ایرانی تأمین شود اما دولت متأسفانه به این موضوع توجه نمی کند. وی افزود: با حضور «اسلامی» در وزارت راه و شهرسازی اقداماتی در این زمینه انجام شده است اما […]

صدیف بدری در جریان بررسی طرح جهش تولید و تأمین مسکن ،گفت: در قانون اساسی آمده است که باید مسکن مورد نیاز برای هر شهروند ایرانی تأمین شود اما دولت متأسفانه به این موضوع توجه نمی کند.

وی افزود: با حضور «اسلامی» در وزارت راه و شهرسازی اقداماتی در این زمینه انجام شده است اما کافی نیست و دولت باید اقدامات اساسی تری برای حل مشکل مسکن انجام دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تلاطم مسکن و افزایش شدید قیمت آن، تصریح کرد: اقشار ضعیف جامعه به ویژه کارگران و کارمندان در تأمین مسکن دچار مشکل هستند و مسکن دار شدن برای آنان تبدیل به یک آرزو شده است.

بدری با اشاره به اینکه مجلس در بودجه ۱۴۰۰ رقمی را برای تسهیلات مسکن در نظر گرفته است، گفت: دولتمردان بهتر است دیگر در مورد مسکن کوتاهی نکنند و اقدامات عملی و جدی برای حل مشکل مسکن انجام دهند.

افکار