۱۶:۵۹ - ۱۴۰۲/۱۱/۰۷

حمله هماهنگ شیرها برای تبدیل گورخر به ناهار+ فیلم

این شیرها یک حمله هماهنگ علیه گورخر انجام می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بسیاری از شکارچیان در طبیعت شکارچیان انفرادی هستند. حیواناتی مانند پلنگ برفی و خرس های قطبی برای زنده ماندن به هیچ کس جز خودشان تکیه نمی کنند. با این حال، حیوانات دیگر مانند سگ‌های وحشی آفریقایی و کفتارها برای شکار موفق غذا و یافتن سرپناه به گروه‌هایی که تشکیل می‌دهند تکیه می‌کنند. بیایید ببینیم وقتی یک جفت شیر ​​برای شکار غذا با هم همکاری می کنند چه اتفاقی می افتد.

شکار شیر برای ناهار

کلیپ ویدیویی کوتاهی که در زیر منتشر شده است، ما را به آفریقا می برد، جایی که یک جفت شیر ​​در حال شکار هستند. یک صفحه یوتیوب این ویدیو را با بیش از ۴۱۰۰۰ مشترک خود به اشتراک گذاشت. کلیپ های کوتاهی که آنها به اشتراک می گذارند مربوط به پلنگ، آنتلوپ و زرافه است.

با شروع ویدئو می‌بینیم که یک ماشین در این جاده خاکی یک طرفه متوقف شده است زیرا یک گورخر در کنار جاده در حال چریدن است. لحظاتی بعد یک شیر که درست پشت گورخر قرار دارد، به آرامی به سمت آن می رود.

شیر با پرشی بلند به گورخر می رسد. گورخر برای عمر خود تا سرعت ۴۰ مایل در ساعت می دود. با این حال، شیر با توانایی خود در دویدن تا انفجارهای کوتاه ۵۰ مایل در ساعت می تواند به سرعت به گورخر برسد و این پستاندار را از بین ببرد. در حالی که ممکن است نبرد پیروز شده به نظر برسد، گورخر حیوانی بسیار بزرگتر از شیر است و اغلب می تواند دست بالا را با نیروی خود برای فرار داشته باشد.

اما در این مورد شیرها با کمک هم گورخر را شکار می کنند و راه فراری برای گورخر باقی نمی ماند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار