بانک و بیمه

حق بیمه تولیدی بیمه کوثر ۱۳۲ هزار میلیارد ریالی شد

مسعود طاهری وسیه سری عنوان کرد درباره ی بیمه کوثر: طی این دوره رشته‌های انرژی، کشتی و مسئولیت بیشترین درصد رشد فروش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌اند

بیمه کوثرر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از رویداد۲۴ مسعود طاهری وسیه سری عنوان کرد درباره ی بیمه کوثر : طی این دوره رشته‌های انرژی، کشتی و مسئولیت بیشترین درصد رشد فروش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌اند.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

تحقق ۱۳۲ هزار میلیارد ریالی حق بیمه تولیدی بیمه کوثر

فروش بیمه کوثر در سال ۱۴۰۲ با ۵۷ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۱۳۱ هزار و ۸۵۲ میلیارد ریال رسید. این حق بیمه با ترکیب فروش ۸۶.۷ درصدی در رشته‌های غیرزندگی و ۱۳.۳ درصدی در رشته زندگی محقق شده است.مسعود طاهری وسیه سری عنوان کرد: طی این دوره رشته‌های انرژی، کشتی و مسئولیت بیشترین درصد رشد فروش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته‌اند.
بیمه کوثر

حق بیمه تولیدی بیمه کوثر ۱۳۲ هزار میلیارد ریالی شد

وی با بیان اینکه شرکت بیمه کوثر با ثبت نسبت خسارت ۶۱.۲ درصد در دوازده ماهه سال ۱۴۰۲، مبلغ ۸۰ هزار و ۷۵۶ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌های غیرزندگی ۸۹.۷ درصد و بیمه‌های زندگی ۱۰.۳ درصد از کل خسارت‌های پرداختی بوده است.

مسعود طاهری وسیه سری، همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی و هم چنین ارائه خدمات برخط در حوزه صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت را از مهمترین عوامل موثر در رسیدن به این موفقیت و روند رو به رشد آمار عملکرد شرکت برشمرد.

ازطرفی:بیمه کوثر توانست با تلاش‌های مستمر چند ساله و با همکاری بیمه مرکزی ج. ا. ا و سندیکای بیمه گران ایران و وزارت امور خارجه ج. ا. ا جهت ساماندهی صدور بیمه نامه درمان مسافرتی کلیه اتباع کشور‌های خارجی که متقاضی ورود به ایران هستند را همزمان با صدور ویزای الکترونیکی ایشان، از اول خردادماه ۱۴۰۳ اجرایی کند.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات و اعلام مدیرعامل بیمه کوثر، دکتر آقادادی با ابراز خرسندی از آغاز به کار ایویزا افزود: در کنسرسیوم صدور الکترونیکی بیمه نامه با ویزا، ۱۶ شرکت بیمه مشارکت دارند و تعداد دیگری از بیمه گران نیز، متقاضی عضویت در این کنسرسیوم هستند.

وی در ادامه گفت: امیدواریم با اجرای این طرح، شاهد بهبود فرایند و وحدت رویه در صدور و پوشش بیمه‌ای همه مسافرین خارجی و افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور باشیم.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط