14:51 - 1403/04/20

بیمه تعاون| خرید آنلاین و قسطی بیمه تعاون + استعلام بیمه با کدملی

برای ورود به پورتال بیمه تعاون در سایت بیمه تعاون می توان از طریق سایت taavon-ins.ir ،گزینه کارتابل بیمه گذاران، اقدام کرد و برای ادامه مراحل لازم است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بیمه تعاون و خرید آنلاین و قسطی بیمه تعاون به همراه  استعلام بیمه تعاون با کدملی، عنوان مطلبی است که در ادامه به آن می پردازیم. ما در اندیشه معاصر به جزئیات دقیقی از بیمه تعاون می پردازیم که در ابتدا به سایت بیمه تعاون و معرفی آن اشاره خواهیم کرد و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بیمه تعاون شما را به مطالعه ادامه مطلب دعوت می کنیم.

سایت بیمه تعاون، جهت ارائه خدمات شرکت بیمه تعاون تاسیس شده و برای ورود به پورتال بیمه تعاون، می توان پس از ورود به سامانه taavon-ins.ir، از طریق گزینه کارتابل بیمه گذاران، اقدام کرد. همچنین، خرید بیمه، از طریق بخش محصولات بیمه ای و تمدید آنلاین بیمه، از قسمت خدمات الکترونیک و انتخاب گزینه تمدید بیمه نامه، امکان پذیرمی باشد.

بیمه، توانسته است با در اختیار قرار دادن پوشش های متنوع، برای افراد و اقشار مختلف جامعه، در مواقع مواجه با سختی ها و مشکلات، نوعی اطمینان خاطر را جهت جبران خسارات و زیان های وارد شده، در طول یک دوره زمانی مشخص، برای گروه های هدف خود ایجاد کند.

شرکت بیمه تعاون نیز یکی از معتبر ترین شرکت های بیمه گر شناخته شده است. این شرکت بیمه ای، جهت ارائه خدمات بیمه ای خود، به صورت الکترونیکی، سایت بیمه تعاون، به نشانی taavon-ins.ir، را طراحی و راه اندازی نموده که افراد، می توانند به صورت غیر حضوری، از طریق این سامانه، از خدمات شرکت بیمه تعاون، بهره مند گردند.

با توجه به اینکه شرکت بیمه تعاون، جزو معتبر ترین شرکت های بیمه ای می باشد و خدمات بیمه ای را به صورت الکترونیک، به مشتریان خود ارائه می نماید، در ادامه، در رابطه با معرفی سایت بیمه تعاون، ورود به پورتال سامانه taavon-ins.ir، نحوه خرید و تمدید بیمه از طریق پلتفرم این شرکت بیمه و همچنین، خدمات آن، مطالبی آورده شده است.

خرید آنلاین و قسطی بیمه تعاون taavon-ins.ir

به گزارش اندیشه معاصر، شرکت بیمه تعاون نیز، همانند سایر شرکت های بیمه گر، امکان خرید انواع خدمات بیمه ای متفاوت را برای مشتریان خود، فراهم نموده است.

متقاضیان، می توانند با توجه به شرایط و نیاز خود، از طریق ورود به سایت taavon-ins.ir، اقدام به خرید بیمه نامه های مختلف نمایند. در اندیشه معاصر، در رابطه با نحوه خرید بیمه در سایت بیمه تعاون، توضیحات لازم ارائه شده است.

 

ابتدا، به سایت بیمه تعاون، وارد شوید. پس از ورود به سامانه taavon-ins.ir، در صفحه اصلی سایت، برای خرید بیمه نامه های مختلف، در بخش محصولات بیمه ای، بر روی گزینه بیمه نامه مد نظر خود، کلیک نمایید که در این قسمت، برای مثال، برای خرید بیمه نامه، بیمه های خودرو را انتخاب نموده ایم.

در این قسمت، می بایست از بین بیمه نامه های خودرو، بیمه نامه مد نظر خود را انتخاب نمایید که در این قسمت، برای مثال، برای خرید بیمه نامه، بیمه شخص ثالث را انتخاب کرده ایم.

در این صفحه، راهنمایی لازم جهت خرید بیمه نامه شخص ثالث، برای کاربران سایت بیمه تعاون taavon-ins.ir شرح داده شده است.

 

افرادی که قصد دارند، به صورت آنلاین، بیمه نامه مدنظر خود را خریداری نمایند، می توانند از طریق سایت های رسمی فروش آنلاین بیمه، به صورت غیر حضوری، اقدام نمایند. برای راهنمایی بیشتر، در رابطه با نحوه خرید انواع بیمه نامه، به صورت آنلاین، به لینک زیر مراجعه نمایید.

نحوه تمدید بیمه نامه در سایت بیمه تعاون taavon-ins.ir

مشتریان شرکت بیمه تعاون، می توانند پس از ورود به سامانه taavon-ins.ir، به صورت غیر حضوری و آنلاین، جهت تمدید بیمه نامه های مختلف، همانند بیمه بدنه خودرو، اقدام نمایند. از این رو، در ادامه، در رابطه با نحوه تمدید بیمه نامه در سایت بیمه تعاون، توضیحات لازم آورده شده است.

 

برای انجام فرآیند تمدید بیمه نامه، می بایست ابتدا، وارد سایت بیمه تعاون، شوید. پس از ورود به سامانه taavon-ins.ir، در صفحه اصلی سایت، برای تمدید بیمه نامه، بر روی گزینه بیمه نامه مد نظر خود، کلیک نمایید که در این قسمت، برای مثال، برای تمدید بیمه نامه، از بخش بیمه بدنه، گزینه تمدید بیمه نامه بدنه را انتخاب نموده ایم.
در این صفحه، جهت تمدید بیمه نامه بدنه، شماره کامل بیمه نامه و کد بیمه گذار را وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، گزینه مرحله بعدی را انتخاب نمایید.

به این ترتیب، تمدید بیمه نامه بدنه به صورت اینترنتی، از طریق سایت بیمه تعاون taavon-ins.ir، انجام می شود.

 

بسیاری از افراد، برای استفاده از خدمات بیمه ای، به صورت غیر حضوری، به دنبال پلتفرم هایی اینترنتی و معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند، می باشند. یکی از سایت های فعال در حوزه بیمه ای، سایت بیمه دانا، می باشد. این اشخاص، می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر، در رابطه با نحوه ورود به سایت بیمه دانا، به لینک زیر مراجعه نمایند.

بیمه تعاون

شرکت بیمه تعاون با هدف ورود بخش تعاونی به عرصه فعالیت بانک و بیمه و راهیابی به بازارهای پولی و مالی کشور و تحقّق سیاست های کلی اصل ۴۴ از سال ۱۳۸۶ آغاز به کار نموده و شکل عملیاتی به خود گرفته است.

این شرکت پس از اخذ موافقت اصولی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی و همچنین سازمان بورس و اوراق بهادار با انجام پذیره نویسی از طریق بازار بورس در تاریخ ۱۳۹۱/۱۰/۰۶ تحت شماره ۴۳۳۰۴۹ به ثبت رسید.

شرکت بیمه تعاون (تعاونی سهامی عام) بر اساس «قانون تأسیس مؤسسات بیمه غیر دولتی» و «قانون تأسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه گری» و تأیید شورای عالی بیمه و تصویب مجمع عمومی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۲۰ پروانه فعالیت خود را در انواع رشته های بیمه اموال، مسئولیت، و اشخاص اخذ نمود.

خدمت رسانی صادقانه آرمان اصلی شرکت بیمه تعاون:

شرکت بیمه تعاون تلاش دارد با به کارگیری از مدیران و کارشناسان متخصّص و ممتاز صنعت بیمه کشور و فراهم کردن بستر ارائه خدمات فنی، تخصّصی و تجربی و با در نظر گرفتن معیار های مشتری مداری، گام های استواری را در این صنعت برداشته و همواره با ارائه خدمات مطلوب خدمتگزار مردم عزیز باشد.

همچنین شرکت بیمه تعاون علاوه بر بیمه های رایج، توان ارائه مشاوره های لازم در راستای انواع پوشش های بیمه ای مورد نیاز بیمه گذاران محترم و به تبع آن طراحی و عرضه محصولات بیمه ای نوین را دارد.

خدمات بیمه ای شرکت بیمه تعاون:
بیمه های اشخاص
*انواع بیمه های عمر و سرمایه گذاری
*بیمه های حوادث
*بیمه های درمان
بیمه های آتش سوزی
*واحد های صنعتی و کارگاهی
*واحد های غیر صنعتی
*واحد های مسکونی
بیمه های اتومبیل (وسیله نقلیه سواری، اتوبوس، مینی بوس، کامیون، تریلر،آمبولانس، تراکتور و …)
*بیمه بدنه اتومبیل
*بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری
*بیمه سرنشینان اتومبیل
*بیمه اجباری شخص ثالث
*بیمه شخص ثالث و حوادث راننده
بیمه های مسئولیت
*بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و اشخاص ثالث
*بیمه مسئولیت عمومی
*بیمه مسئولیت حرفه ای
*بیمه مسئولیت حمل و نقل
*بیمه مسئولیت کالا
بیمه های مسئولیت
*سازمان ها، مدیران و کارفرمایان
بیمه مسئولیت کارفرمایان در برابر کارکنان
بیمه مسئولیت کارفرمایان در برابر پیمانکاران
بیمه مسئولیت پیمانکاران در برابر اشخاص ثالث
بیمه مسئولیت مدیران و مأموران عالی رتبه سازمانی
بیمه مسئولیت ناشی از خدمات مؤسسات دولتی
بیمه مسئولیت نگهبانان مسلح بانک ها، سازمان ها و …
*خدمات پزشکی و درمانی
بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان
بیمه مسئولیت پیرا پزشکان
بیمه مسئولیت مدیران و مسئولان فنی بیمارستان ها و مراکز درمانی
*ساختمان های مسکونی- تجاری
بیمه مسئولیت مستأجر در برابر مالک
بیمه مسئولیت مالک در برابر مستأجر
بیمه مسئولیت همسایگان
*امور ساختمانی و تأسیسات
بیمه مسئولیت ناشی از عملیات ساختمانی در مقابل اشخاص ثالث
بیمه مسئولیت دارندگان ماشین آلات ساختمانی و کارگاهی
بیمه مسئولیت مالکان آنسانسور ها
مهندسان طراح، محاسب و ناظر ساختمانی
*امور حمل و نقل
بیمه مسئولیت متصدیان حمل ونقل بین المللی بر اساس کنوانسیون CMR
بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل هوایی
بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل زمینی
بیمه مسئولیت تضمین تعهدات شرکت های حمل ونقل بین المللی
بیمه های تمام خطر مهندسی
*بیمه تمام خطر پیمانکاران
*بیمه تمام خطر نصب
*بیمه شکست ماشین آلات
*بیمه تمام خطر سازه های تکمیل شده
*بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری
*بیمه بویلر و مخازن تحت فشار
* بیمه فاسد شدن کالا در سردخانه
بیمه های مهندسی
*بیمه تمام خطر پیمانکاران (مقاطعه کاران)
*بیمه تمام خطر نصب
*بیمه بدنه ماشین آلات راه سازی، ساختمانی و …
*بیمه سازه های عمرانی تکمیل شده
*بیمه تجهیزات الکترونیک
بیمه های باربری (حمل و نقل)
*بیمه حمل و نقل داخلی
*بیمه حمل و نقل بین المللی
بیمه پول
بیمه حیوانات (اسب، شتر مرغ، …)
بیمه مسافرتی
بیمه انرژی
بیمه های دیگر

خدمات پورتال بیمه تعاون

شبکه فروش بیمه تعاون شامل شعب و نمایندگان در سراسر کشور در صورت خرید بیمه نامه توسط بیمه گذار، می توانند حق بیمه را از طریق فیش نقدی بانک ملت و دستگاه POS متصل به برنامه بیمه گری فناوران دریافت نمایند و پس از تسویه حق بیمه ، بیمه نامه صادر شده را در رشته های اموال و اشخاص به مشتری تحویل دهند.

همچنین شبکه فروش جهت استعلام نرخ حق بیمه، استعلام خسارت بیمه شدگان درمان و زیاندیدگان در سایر رشته ها، تمدید بیمه نامه و یا ثبت الحاقیه افزایش تعهدات ثالث، صدور معرفی نامه مراکز درمانی و انجام سایر خدمات برای مشتریان به صورت حضوری یا تلفنی در ساعات اداری پاسخ گو می باشند.

اما شرکت بیمه تعاون در راستای رضایت مندی مشتریان و دسترسی سریع و آسان جهت پرداخت حق بیمه و تسویه اقساط بیمه نامه یا وام به صورت غیرحضوری و آنلاین توسط بیمه گذاران و بهره برداری مشتریان از سایر خدمات در زمینه صدور، تمدید،تکمیل فرآیندهای مالی اینترنتی، استعلام، دسترسی به اطلاعات مراکز درمانی و … ، در برخی رشته های بیمه ای، خدمات الکترونیک به شرح ذیل به بیمه گذاران و بیمه شدگان محترم ارائه می دهد :

لینک تمام خدمات الکترونیک در صفحه دوم صفحه اصلی در دسترس تمام مشتریان قرار گرفته است.

۱) کارتابل بیمه گذاران

در این قسمت مشتریان می توانند حق بیمه ی بیمه نامه را از طریق کد بیمه گذار و کدملی یا شناسه ملی پرداخت نمایند.

مشتریان بعد از ثبت اطلاعات صحیح و ورود به کارتابل تمام بیمه نامه های صادره را مشاهده خواهند کرد و در صورت ثبت اعلام بدهکار آن توسط واحد مالی شبکه فروش، می توانند اقساط به تاریخ روز یا اقساط سررسیددار خود را از طریق درگاه بانک ملت پرداخت نمایند. ( تسویه اعلام بدهکارها)

راهنمای پرداخت حق بیمه در کارتابل بیمه گذار

۲) پرداخت الکترونیکی حق بیمه عمر و غیرعمر ( درگاه بانک ملت)

با توجه به تفکیک شماره حساب واریز حق بیمه و اقساط وام بیمه های عمر و شماره حساب بیمه های غیر عمر اعم از ثالث، بدنه، آتش سوزی، مسئولیت و مهندسی، باربری و… بیمه گذاران می توانند از طریق لینک پرداخت الکترونیکی حق بیمه عمر، حق بیمه و اقساط وام عمر را با آگاهی از مبلغ حق بیمه و شناسه واریز پرداخت نمایند.

و برای پرداخت آنلاین نقدی حق بیمه بیمه نامه های سایر رشته ها( غیر از عمر) می توانند از طریق لینک پرداخت الکترونیکی حق بیمه غیر عمر ، اقدام نمایند.

۳) استعلام وضعیت پرداخت حق بیمه : با آگاهی از شماره کامل بیمه نامه عمر و کد بیمه گذار امکان مشاهده وضعیت سررسیدهای پرداخت شده بیمه نامه رشته عمر و سررسیدهای معوقه وجود دارد.

۴) استعلام وضعیت بیمه نامه : در این قسمت نیز با آگاهی از شماره کامل بیمه نامه و کد بیمه گذار، امکان مشاهده اطلاعات بیمه نامه و چاپ صورتحساب در تمام رشته های بیمه ای وجود دارد.

۵) خدمات الکترونیک بیمه ثالث

۶) خدمات الکترونیک بیمه بدنه

۷) خدمات الکترونیک بیمه آتش سوزی

۸) خدمات الکترونیک بیمه درمان و بیمه عمر

۹) خدمات الکترونیک بیمه مسافرتی خارج از کشور

 

استعلام بیمه تعاون با کدملی

برای بررسی صحت و اصالت بیمه‌نامه خودرو، می‌توانید با مراجعه به صفحه bimebazar.com/sanhabInquiry و وارد کردن شماره بیمه‌نامه، کد یکتا، کد VIN (شماره ۱۷ رقمیِ شناسایی خودرو) و کد ملی خود از صحت آن اطمینان حاصل نمایید.

همچنین امکان بررسی اصالت بیمه‌نامه از طریق ارسال پیامک وجود دارد./اندیشه معاصر

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط