۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۴

ورزشی

بیرانوند به صحبت‌های نکونام درباره جام شرافت چه گفت

بیرانوند در حواب نکونام درباره جام شرافت چه حرفهایی زده است؟

جواد نکونام سرمربی استقلال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، جواد نکونام پس از تساوی خارج از خانه استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر که موجب شد صدرنشینی را به پرسپولیس تحویل بدهند و در همان جا هم قهرمانی را فراموش کنند، در نشست خبری عنوان کرد که ما «جام شرافت» را در این فصل بردیم. برای با خبر شدن از جزئیات حرف نکونام اندیشه معاصر را دنبال کنید

بیرانوند به صحبت‌های نکونام درباره جام شرافت چه گفت

این اظهار نظر جواد نکونام با واکنش جمعی از بازیکنان پرسپولیس همراه بود که علیرضا بیرانوند هم در جشن قهرمانی سرخ پوشان در جمع خبرنگاران به این موضوع اشاره کرد. بیرانوند در شلوغی جشن قهرمانی پرسپولیس در زمین چمن پاسخگوی خبرنگاران شد و عنوان کرد: بهترین نسل تاریخ باشگاه پرسپولیس همین نسل است؛ نسلی که از آقای برانکو استارت خورد و به اینجا رسید.

نکونام

نکونام

او یادآور شد: این جامی که الان دست پرسپولیس است، جام با شرفی است چون تمام تیم‌ها شرف داشتند و زحمت کشیدند. اسم این جام «شرافت» است. این یک نوع بی‌احترامی است که می‌گویید جام شرافت را ما بردیم.

جواد نکونام (زادۀ ۱۶ شهریور ۱۳۵۹) بازیکن سابق و سرمربی کنونی فوتبال اهل ایران است. وی هم اکنون سرمربی‌گری باشگاه فوتبال استقلال تهران را بر عهده دارد. نکونام با حضور در ۱۴۹ بازی ملی، رکورددار بیش‌ترین بازی ملی و بیشترین کاپیتانی در تیم ملی فوتبال ایران استنکونام سابقه بازی در تیم‌های پاس تهران، اوساسونا اسپانیا، استقلال ایران، الوحده امارات، الشارجه امارات، الکویت کویت، سایپا تهران و العربی قطر را دارد.

جواد نکونام در گلپایگان بدنیا آمد ، او از ۷ سالگی مدتی در فردیس کرج و حالا در سعادت آباد تهران زندگی می کند ، پدرش در نیروی هوایی کار می کرد و مادرش خانه دار بود. او فرزند سوم خانواده است و سه برادر دارد. جواد نکونام در سال ۱۳۹۱ ازدواج کرده است. ثمره ی این ازدواج، یک پسر متولد ۹۲ به نام آریان و یک دختر متولد ۹۵ به نام آرینا می باشد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : اعتماد

مطالب مرتبط